pirmdiena, 2008. gada 29. decembris

Brauciens uz Akvaparku 29/12/2008

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks Meinarts.

29. Decembri gaidīja itin visi - gan lieli, gan mazi !! „Beidzot, beidzot atkal brauksim uz akvaparku!!!”- priecājās brālīši Aivis un Juris. Bērni, kuri jau pagājušo gadu baudīja šo jauko atpūtas dienu, mums jau ierodoties ciemos ar dāvaniņām, svarīgi paziņoja, ka peldkostīmi, čības un dvieļi jau sagatavoti, nevarot vien sagaidīt, kad autobuss aizvizinās uz „brīnumu zemi” !

Bērni, kuri šogad akvaparkā bija pirmo reizi bija tik apmulsuši un priecīgi, ka dažubrīd kļuva tik skumji ap sirdi skatoties bērnos, kuru dzīvē šādi jauki notikumi notiek tik reti. Mums šķita, ka visu bērnu actiņās mirdzēja tāāāāds prieks un sajūsma pēc akvaparka!!!! Akvaparkā pavadījām 4 neaizmirstamas stundas, peldējāmies, plunčājāmies, braucām pa lielākām un mazākām caurulēm, ēdām pusdienas un sildījāmies pirtiņā! Kopumā autobuss no Iecavas atvizināja 25 bērnus un 8 pieaugušos!

Paldies, paldies jums visiem atkal un atkal, gan no bērniem par neaizmirstamajām emocijām un sapņu piepildījumu, gan arī no mums par iespēju izbaudīt šīs pozitīvās emocijas, redzot neviltotu prieku un laimi bērnu actiņās!

Pateicamies visiem cilvēkiem, kuri ziedoja šim pasākumam:
Anna Rācenāja, Linda Dzalba, Daiga Baranovska, Anita Gaile, Ģirts Jankovskis, Santa Rancāne, Evita Pudāne, Dace Breice, Maija Baumane, Aija Pļavniece, Inga Verbicka, Ziedonis Ūdris, Ilva Ultāne, Dzintra Kalniņa, Anita Rodiņa, Inese Moroza, Inga Skuja, Valda Pampale, Iveta Lause, Dace Lerha, Anete Freija-Smilga, Marta Pauliņa, Sigita Lielpētere, Marta/Kaspars Lagzdiņi, Ieva Čulkstēna, Bogdans Romanča, Marta Pauliņa, Līga Kohtanena, Linda Kristapsone.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB