trešdiena, 2009. gada 11. februāris

palīdzēsim Ksanderam - 09/02/2009

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks Meinarts.

Ksanders sagaida mūs smaidīgs, mazliet sakautrējies. Maziņš, tieviņš, liekas, pilnīgi normāls puisēns, bet kad viņš pieceļas kājiņās un aiztipina pāri istabai, uzreiz saprotu, kādēļ mamma un vecmāmiņa ir tā satraukušās. Ksanders staigā gluži kā balerīna uz pašiem pirkstgaliem. Pārvietojas viņš ātri, taču ir acīmredzami stājas traucējumi. Puisītim ir par īsu ahileja cīpsla, pēdas muskulīši sarauti krampjos.

Šī slimība ir jau kopš dzimšanas. Pāris mēnešu vecumā puisēns gulējis ar abām saģipsētām kājiņām, kas, protams, ir traucējis pilnvērtīgu attīstību. Izskatās, ka ciemiņi viņam patīk, viņš skraida no vecmāmiņas pie mammas, un šad tad uzsmaida fotogrāfam.

Vairāk ar mums runājas vecmāmiņa. Ja Ksandera kājiņām netiks veiktas masāžas, fizioterapija, puisēns var drīz vien vairs netipināt, viņš var palikt sēdošs. Vai jūs varat iedomāties kustīgu, divgadīgu puisēnu paliekam invalīdkrēslā tikai tāpēc vien, ka nepietiek līdzekļu masāžām, fizioterapijai un osteopātam?

Bez problēmām ar kājiņām, tuvinieki ir satraukušies arī par to, ka Ksanders nepieņemas svarā, maz ēd, ir bieža vēdera izeja. 2 gadu vecumā viņš sver nepilnus 10 kilogramus, kas puikam ir mazs svars. Rinda pie gastroenterologa ir milzīga un ģimenes ārsts saka, ka dzīvībai briesmas nedraud, tādēļ nav vajadzīgs nosūtījums pie ārsta. Bez ģimenes ārsta nosūtījuma, šī ir maksas konsultācija, kurai, vienīgā ģimenes uzturētāja - vecmāmiņa - kura strādā Iecavas poliklīnikā par medmāsiņu, nespēj nopelnīt.

Ksanderam ļoti palīdz osteopātiskā ārstēšana, tai nepieciešami, 350 LVL
Dosim Ksanderam, iespēju pēc gadiem skriet ar klases biedriem pa skolas gaiteņiem, nevis palikt ratiņkrēslā!

PALĪDZĒSIM!!

VĒL NEPIECIEŠAMĀ PALĪDZĪBA +45,- LATI (NO 350 LATIEM - 27.12.2010*):
*Mēs katru vakaru atjaunosim ziedotāju vārdus un sniegtās palīdzības apjomu
*Mēs noteikti informēsim par precīzu summas izlietojumu ar turpmāku fotostāstu

235, LVL pārskaitīti dr Andai Polnai ( 18.06.09.)
50, LVL pārskaitīti dr Andai Polnai par vēl divām vizītēm ( 26.08.09.)

JUMS IR IESPĒJA, PIEZVANOT PA TĀLRUNI
90006888
ZIEDOT 1,-Ls

MILZĪGS PALDIES KSANDERA EŅĢEĻIEM:
Viktorijai Bairei (16.03.09) - LVL 10,-
Anonīms ziedotājs (30.04.09.) - LVL 5,-
Dace Breice (18.05.09.) - LVL 10,-
Inga Jerošenko (18.05.09.) - LVL 200,-
Anonīms ziedotājs (18.05.09.) - LVL 10,-
Elvīra Vīgante (01.07.09.) - LVL 10,-
Andrians Skrins (06.07.09.) - LVL 30,-
Inese Rasa-Pakule (31.07.09.) - LVL 10,-
Gundega Saulīte ( 24.08.09.) - LVL 10,-
Kaspars Seleckis (27.12.10.) - LVL 100,-
MŪSU FOTOGRĀFIEM

2 komentāri:

  1. Ksanderam, pateicoties ziedotājiem, ir iespēja apmeklēt 7 vizītes pie osteopātes dr Andas Polnas. Liels paldies dakterei par atsaucību!

    AtbildētDzēst
  2. Šādu vēstulīti saņēmu no dr Andas Polnas :
    "Ir pagājis labs laiciņš kopš mēs sākām strādāt ar Ksanderu.Ir patīkami ,ka procesa dinamika ar kustībām ir ļoti labojusies,tā kā ļoti ceru,ka nevajadzēs viņam vēlreiz operāciju.Paralēli manam darbam ir viņa vecākiem mājas darbiņi ar kuriem ir jāstrādā ikdienā,lai nostiprinātu sasniegto.Patiesībā viņam ir jāplāno vēl ilgstošs kurss,bet tagad jau tas būtu reizi trijās nedēļās,t.i. laiks,ko es vēlētos,taču cik viņš labi kompensēs paša spēkiem,to rādīs laiks pēc pāris vizītēm,vai nav par lielu pauze."
    Ar cieņu Anda Polna

    AtbildētDzēst

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB