svētdiena, 2009. gada 22. februāris

Viktorija - 22/02/2009

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks Meinarts

Dāviņos apciemojām vairākas ģimenes. Viena no tām, ģimene, kurā aug četrgadīgā Viktorija.

Mums atbraucot, viņa ir sakautrējusies par fotogrāfa uzmanību, taču var manīt, ka meitenīte priecājas par ciemiņiem un vedina mūs istabā. Viktorijas siltā plaukstiņa iegulst manējā ,viņa ved rādīt savas lelles.

Viktorijai piedzimstot, meitenei ir bijis pazemināts cukura līmenis. Sarežģīta operācija, vēl grūtāka atveseļošanās, meitenes mammītei Jekaterinai ir nācies piedzīvot smagus mirkļus cīnoties par meitiņas izdzīvošanu. Pašlaik Viktorija ir ņiprs meitēns, paliela augumā, smaidīga un zinātkāra. Lielā auguma dēļ, viņai grūti kontaktēties ar vienaudžiem, jo nejūtot savu spēku var kādam nejauši nodarīt pāri. Tādēļ viņa nevar apmeklēt vietējo bērnu dārzu, kaut ļoti vēlētos to darīt.

Viktorijai ir vēl viena liela problēma – piedzimstot meitenītei mēlīte bija tik gara, ka sniedzās gandrīz līdz zodiņam. Tagad mēlīte ir tikai nedaudz uz āru. Garās mēlītes dēļ Viktorijai ir grūti runāt, dažus vārdus gan meitene jau ir iemācījusies, bet, protams, mammas sapnis ir lai Viktorija runātu raiti un tekoši gan krievu, gan latviešu valodās. Mamma domā par operāciju, bet baidās, jo atveseļošanās process no iepriekšējās operācijas ir bijis ļoti smags.

Viktorijai ir nepieciešams labs speciālists. Varbūt ir kāda mammīte/tētis, kuri lasa šo stāstu un viņu bērniņam ir bijusi līdzīga problēma. Lūdzu, palīdziet Viktorijai atrast profesionālu ārstu, kurš varētu sniegt konsultāciju.

Palīdzēsim!

MILZĪGS PALDIES VIKTORIJAS EŅĢEĻIEM:

Anonīms ziedojums - LVL 15,- (10.12.10.)
Anonīms ziedojums - LVL 15,- (03.01.11.)

Larisa Sorokotjaga - LVL 50,- (31.01.12.)
2011.gada rudens


Viktorijas mammai ir izteikts piedāvājums atrast kādas attīstošas nodarbības vai konsultācijas, kas palīdzētu Viktorijai integrēties savu vienaudžu sabiedrībā.


Viktorija regulāri tiek aicināta uz mūsu rīkotajiem pasākumiem - Leļļu teātra izrādēm, koncetriem, kā arī ir apmeklējusi Līvu Akvaparku. Saziedotā naudiņa tiek izmantota ceļa izdevumu segšanai.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB