sestdiena, 2009. gada 14. marts

Mitsubishi kluba labdarības pasākums

FOTOZIEDOJUMS: VALDIS

Pāris nedēļas atpakaļ, mani uzmeklēja Madara no Mistubishi kluba , stāstīja, ka lasījusi stāstus mūsu „blogā”, un klubs vēloties piedalīties kādā labdarības akcijā. Kopīgiem spēkiem izdomājām, kāda tā varētu būt un uz kurieni mēs varētu doties.

14.marta rītā mēs tiekamies „Spices” stāvlaukumā. Sastopu jautrus, atraktīvus cilvēkus, kurus visus vieno viena mašīna – „Mitsubishi” un šodien - kopīgs mērķis: palīdzēt kādam, kuram šobrīd klājas daudz grūtāk. Piebrauc ģimenīte ar 2 bērniņiem, viņi gan mazā bebja dēļ nevarot doties mums līdzi, bet noteikti vēlas nosūtīt sveicienus un dāvaniņas. Visu sīki un smalki izstāsta, kam domātas dāvaniņas.

Un tā, plkst 12:00 draudzīgā kolonnā – 8 Mitsubishi mašīnu sastāvā, dodamies ceļā. Dosimies uz Iecavu pie piecām ģimenītēm, no kurām dažas apciemojam jau ceturto gadu.

Vispirms ciemojamies pie Andas un Evas. Anda savu samulsumu par daudzajiem viesiem slēpj pieturot rejošos suņus, tādējādi liekot saprast, cik ļoti viņa rūpējas par viesiem. Mazā Eviņa ir nedaudz apslimusi un kautrīgi glaužas mammītei pie pleca. Pie dāvanām tiek ne tikai meitenes, bet arī mammai, nu ir pamatīga, jauna kurpju kolekcija. Anda ciemiņus gaidot ir sarūpējusi cepumus un tēju. Tā kā esam 15 cilvēki, no tējas atsākamies, bet cepumi gan garšo gardi.

Tālāk, pa dubļainajiem ceļiem, dodamies pie abiem draudzīgajiem brālīšiem Aivīša un Jurīša. Tiklīdz piebraucam, viņi smaidīgi skrien pretī, apskauj mani un arī pārējos ciemiņus. Ne jau par dāvanām viņi priecājas, viņi priecājas par milzīgo autoparku, kurš pieripojis pie viņu mājas. Saku, lai izvēlas kādu no mašīnām un droši kāpj iekšā. Abu brālīšu izvēle krīt par labu Mārtiņa spilgti sarkanā krāsā zaigojošajai Mitsubishi Eclipse 2G. Viņi ir tik priecīgi!!!

Mūsu maršruta nākošais pieturas punkts ir Skangaļu ģimene. Pagalmā mūs skaļi blējot sagaida 3 lielas un viena maza kaziņa, kuras šobrīd ir liels atbalsts ģimenei. Ģimene tiek pie jauna datora, mazajiem un lielajiem bērniem par prieku - pie kārotājām galda spēlēm, grāmatām un drēbītēm.

Gaļinas ģimenē puikas arī ir stāvā sajūsmā par mašīnām, kuras sabraukušas pagalmā. Tāpat viņi priecājas par daudzajiem dāvanu maisiem, bet es priecājos par mazo māsiņu Tamāriņu, kura vēl Ziemassvētkos nerāpoja, kaut viņai jau bija gadiņš, bet nu jau ceļas kājelēs, un pienākot vasarai, gan pati skries pāri pagalmam.

Pēdējā ģimenīte, kuru apciemojam – Kristas un Montas ģimene. Kristas gan diemžēl nav mājās, bet Montai acis vien zib, ieraugot savesto mantu kalnus. Monta ir godam nopelnījusi dāvanas, jo tieši šodien zīmēšanas konkursā izcīnījusi otro vietu Bauskas rajonā.

Man tiešām liels prieks, ka mūsu palīdzētāju pulciņš aug arvien lielāks un lielāks.

Liels paldies vēlreiz Mitsubishi kluba biedriem, un īpaši Madarai, kuri padarīja šo pavasarīgo sestdienu piecu ģimeņu bērniem vēl saulaināku un priecīgāku!

Paldies!!!

Palidzesim.lv komanda

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB