piektdiena, 2009. gada 13. marts

Paldies Ziedotājiem

Sakot "lielu paldies” mūsu ziedotājiem, vēlamies jūs uzaicināt uz skolu jauniešu veidotu izrādi

„Stāsti, kas pagriež pasauli”.
Izrādes Dailes teātra Mazajā zālē - 27.martā plkst. 16:00 un 19:00

Ielūgumus lūdzam pieteikt iepriekš pa tālr. 29115545 (Ilze) vai sūtot e-pastu [email protected]

Jūsu vērtējumam fotogrāfijas no ģenerālmēģinājuma un neliels izrādes apraksts


Vēl tikai vienu dienu Dailes teātrī būs iespēja redzēt izrādi „Stāsti, kas pagriež pasauli”, kurā jaunieši uz skatuves atklāti runā par dzīvi.

Veidojot izrādi STĀSTI, KAS PAGRIEŽ PASAULI, jaunieši tika aicināti stāstīt kādu, viņuprāt, nozīmīgu savas dzīves notikumu, kas kaut kādā ziņā ir izmainījis viņu pasaules uztveri. Tomēr jauniešu izvēle netika ierobežota ne stāstu formas, ne satura ziņā. Rezultātā tapusi aizraujoša izrāde, kas liek dažāda vecuma skatītājam patiesi smieties, skumt un ierosina domāšanu.

Šis ir Latvijas un Dānijas kopprojekts ar nosaukumu KJNTAKTS.LV, kurā dažādu tautību jaunieši vairākus mēnešus skatuves mākslas profesionāļu vadībā apguva runas, kustības, hip hop dejas, un skaņdarbu radīšanas pamatus. Ar viņiem strādāja Aina Matīsa, Agris Daņiļēvičs, Vita Bekmane un Gustavo, kas jauniešus konsultēja, kā veiksmīgāk varētu īstenot savu personīgo stāstu uz skatuves. No šiem stāstiem ir izveidota izrāde, kuras režisors ir Didzis Jonovs.

Izrādi atbalsta Dānijas Kultūras institūts, Sorosa fonds Latvija, Aizkraukles bankas Sabiedriskā labuma fonds, Eiropas Komisija.

Šis ir teātris tā īstākajā formā – aktieri, skatītāji un patiess stāsts!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB