otrdiena, 2009. gada 31. marts

Palīdzēsim brālīšiem!

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks MeinartsAr super jaukajiem, draudzīgajiem brālīšiem esmu jau pazīstama vairāk kā četrus gadus. Apciemojām viņus vairākos Ziemassvētkos, divas reizes esam bijuši Līvu akvaparkā.
Aivītim ir 8 gadi un viņš mācās Juglas Strazdumuižas specializētajā internātskolā, jo viņam ir redzes un runas traucējumi. Кad iepazināmies Aivītis bija kautrīgs, tiešām maz runāja, ar grūtībām varēja noskaitīt pašu vienkāršāko Ziemassvētku dzejolīti, bet nu jau viņš ir progresējis un var bez problēmām sarunāties. Jaunākais brālis Juris ir krietni aktīvāks un arī druknāks par brāli. Kā jau puikiem viņiem patīk mašīnas (par to mēs pārliecinājāmies Mitsubishi labdarības akcijā) , zīmēt, krāsot un lasīt grāmatas par tehniku.
Daudzi no mūsu ziedotājiem jau pazīst šos brālīšus un tieši tādēļ vēršos pie jums ar lūgumu.
Brālīšu mammai esmu teikusi, ja vajag palīdzību, lai droši zvana, vai raksta, viņa vienmēr ir atteikusi, ka paši kaut kā ar visu tiek galā, ka citiem ir daudz grūtāk. Bet vakar saņēmu no viņas ziņu, ka negriboties jau lūgt, bet esot bezizejas stāvoklis, palikusi bez darbiņa un nu pietrūkstot paša galvenā – pārtikas. Pēdējie krājumi ir apēsti, tagad pārtiekot tikai no zosu olām (kuras ganās turpat viņu pagalmā) un pāris kartupeļiem.

Lūdzu, lūdzu, palīdzēsim! Noderētu viss – kartupeļi, eļļa, makaroni, maize, ja ir iespēja, gaļa, desa, piena produkti.
Un vēl, Aivītim ļoti nepieciešamas jaunas briļļu lēcas, kuras maksā 20 Ls.

Palīdzēsim!Vajadzīgi:

20 Ls briļļu lēcām ( paldies Līgai Daņilovai )

pārtika: dārzeņi, eļļa, makaroni, maize, gaļa, piena produkti.

Zīmēšanas bloki vai papīrs

Jau rakstījām par to, ka šai ģimenei trūkst paša galvenā – ēdiena. Šobrīd brālīšu māmiņai, kura gaida vēl vienu bērniņu, ir iespēja iegādāties no kaimiņienes govi par 400,- LVL, kas pilnībā atrisinātu pārtikas jautājumu, bet ģimenei izdevās salasīt tikai 130,- LVL, trūkst vēl 0,00,- LVL! Palīdzēsim ģimenei izdzīvot!


MILZĪGS PALDIES BRĀLĪŠU EŅĢEĻIEM:
Līgai Daņilovai
Santai Rancānei un Mitsubishi kluba biedriem par sarūpēto pārtiku, drēbēm, zīmējamām lietām un veļas pulveri.

Ilze Anspoka - LVL 50,- (04.11.09.)
Kaspars Seleckis - LVL 250,- (28.12.09.)
Kristīne Borošņeva - LVL 50,- (07.04.10.)
Aleksandrs Bondars - LVL 20,- (04.06.10.)
Anonīms ziedojums - LVL 25,- (25.10.10.)
Anonīms ziedojums - LVL 25,- (13.12.10.) - Priecīgus Ziemassvētkus!
Kaspars Seleckis - LVL 50,- (27.12.10.)
Anonīms ziedojums - LVL 20,- (25.02.11.)

2011. gada marts. Regulāri apciemojam brālīšus un māsiņu Aritu, kura nu jau pati savām kājām skrien:). Puikas piedalās dažādos mūsu organizētos izklaides un izglītības pasākumos, vasaras nometnēs. Visa ģimene 2010. gada nogalē pabija Līvu Akvaparkā. Ģimenei tiek palīdzēts ar pārtiku, gardumiem, apģērbu un autiņbiksītēm Aritai. Pagājušā gada rudenī ģimene pārcēlās uz jaunu mājvietu, tādēļ gotiņu nenopirka, taču saimniecībā ir truši, pīles un vistas. Par savāktajiem līdzekļiem turpinām palīdzēt.


0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB