pirmdiena, 2009. gada 11. maijs

Lieldienas Ezerkrastos

FOTOZIEDOJUMS: Līga


Lieldienu rīts (15.arpīlī), ar Zaķa sanestajām olām, iestudētu nelielu teātra izrādīti un vietējo šovu „Dziedi ar zvaigzni”, „Ezerkrastos” ienesa daudz jauku brīžu, pārsteigumu, dziesmu un deju. „Īstās” Lieldienas jau gan bija pagājušas, tomēr bērni priecājās no sirds par priekšnesumiem un cienastiem.

Kopā ar audzinātājām paši bērni bija iestudējuši stāstu par Lieldienu Zaķi, kurš bija tik slinks, ka nogulēja visu Lieldienu rītu. Īpašu atsaucību un publikas nedalītu uzmanību izpelnījās vietējais šovs „Dziedi ar zvaigzni”, kurā piedalījās bērni kopā ar saviem pedagogiem. Bērni dziedāja savas mīļākās dziesmiņas, bija sapucējušies, dueta tērpi bija saskaņoti, un dalībniekus pat vērtēja žūrija. Kā jau konkursos, kuros piedalās vienlīdz labi priekšnesumi, pie diplomiem tika visi dalībnieki, ar dažādām nominācijām. Man šķiet, skolotāju darbs ir nenovērtējams, šādu pasākumu rīkošanā. Paldies viņiem!


Groupe Danone
Baltic Ovo

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB