piektdiena, 2009. gada 22. maijs

Linda Leen atbalsta palīdzēsim.lv

FOTOZIEDOJUMS: Māris Morkāns

6. maijā, dziedātāja Linda Leen prezentēja savu jauno apģērbu līniju. Kolekcijas kreklus un kleitas demonstrēja sabiedrībā pazīstami cilvēki – Santa un Arnis Bikšus, Žanete Skarule, Jana Kalniņa, Sandra Zvīgule, Jānis Stībelis, Ints Teterovskis, Rihards Zaļupe, Dāvids, Ēriks Stendzenieks, Jānis Šipkēvics Jr., Gustavo, Raimonds Tiguls un citi.
Ar savu klātbūtni šīs personas aicināja pievērst sabiedrības uzmanību labdarības izsolei. Pasākuma laikā notika tērpu izsole un 476, - LVL tika noziedoti tieši Aigijai.
Paldies Lindai, ziedotājiem un pasākuma organizatoriem - kreatīvajai aģentūrai "Meduza"!
Šādi Linda Leen aizsāk tradīciju arī turpmāk no katra Boutique pārdotā apģērba ziedot vienu latu.
Jaunajā Linda Leen Boutique virtuālajā veikalā varēs iegādāties Lindas Leen ierakstus, koncertu biļetes, Lindas veidotu apģērbu līniju un aksesuārus, kā arī e-veikala dāvanu kartes un citas fanu lietiņas. Lindas butika lepnums ir mūziķes radītā apģērbu kolekcija Chameleon. Vasaras topi un kleitas lēdijām, T-krekli džentlmeņiem būs veidoti tā, lai izceltu auguma skaistākās līnijas. Kolekcijas dizaina pamatā ir Chameleon albuma dziesmu tekstu fragmenti ar kontroversiālām ilustrācijām, kuru dizains un apdruka tapusi sadarbībā ar apdrukas un dizaina darbnīcu „Uzvelc kreklu".

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB