piektdiena, 2009. gada 22. maijs

Panorāma viesojas

FOTOZIEDOJUMS: Iveta Vaivode

Pagājušo ceturtdien kopā ar „Panorāmas” operatoru un žurnālisti Aiju Kincu devāmies ciemos pie Santas un Alises. Protams, lielākais prieks meitenēm bija par „Panorāmas” atvesto ciema kukuli – lielu grozu saldumiem un našķiem. Taču ļoti labprāt viņas aprunājās arī ar mums. Santai gan nekad nav laika, jo jāskrien, jādara visvisādas lietas. Visi saldumi tiek noglabāti drošā vietā un māsai izsniegti tikai pēc pieprasījuma. Mazā Alise tomēr labāk pieturas pie mammas rokas, bet spēļu laukumiņā atdzīvojas arī viņa un droši izrāda mums savas rotaļu vietas. Pašlaik abām meitenēm „topā” mazā ciematiņa bibliotēka, kurā var gan apskatīt sevi mūsu portālā, gan paskatīties multenītes, gan pašķirstīt kādu bilžu grāmatu.
Piektdien meiteņu mammu Silviju aizvedām uz konsultāciju Gaiļezera poliklīnikā. Un šo piektdien meitenes brauks pie Dr.Štekela Vienības gatvē uz konsultāciju. Ļoti ceram, ka Dr.Štekels varēs līdzēt līkajām kājiņām un pienāks diena, kad meitenes vairs neskries gāzelēdamās kā mazi pīlēni. Ja būs labs laiciņš, aizbrauksim arī uz Zoodārzu, jo meitenes ne reizi nav redzējušas graciozās žirafes, kas ir viņu lielākais sapnis.

No sirds sakām lielu paldies „Panorāmai” un it īpaši Aijai par sirsnīgo sižetu!

Sižetu varat noskatīties šeit: http://bit.ly/19ojlH

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB