otrdiena, 2009. gada 12. maijs

Pērļošana Ezerkrastos

FOTOZIEDOJUMS: Artūrs Romanovskis


Jau kādu laiciņu atpakaļ, „Žagatu bodes” vadītāja Marta man piedāvāja lielisku iespēju – aizbraukt uz kādu no bērnu namiem vai sociālās aprūpes centriem un pavadīt pāris stundas nodarbē, kas man bija galīgi sveša – pērļošana.
Šoreiz devāmies pie mūsu draugiem uz sociālās aprūpes centru „Ezerkrasti”.
Nedaudz biju uztraukusies, kā nu tas būs un cik bērnu būs ar mieru piedalīties. Viss izrādījās tik vienkārši un, galvenais, radīja tādu prieku un sajūsmu bērnos.
Viena no „žagatām” (tā viņas pašas sevi sauc) - Līva, atbrauca ar vienu mazu somiņu, kas bija pilna visvisādām pērlītēm, bumbiņām un daudz, daudz smalkām lietiņām. Bērni sasēdās ap lielo galdu, un darbiņš varēja sākties! Ar kādu prieku un aizrautību viņi to darīja! Katrs izvēlējās viņam tīkamāko krāsu un materiālu. Krellīšu vēršana ir smalks, sarežģīts un radošs process, bet bērni ar to lieliski tika galā. Jāsaka gan arī liels paldies fantastiskajām audzinātājām, kuras palīdzēja un līdzdarbojās šajā jaukajā nodarbē. Bērnu prieks bija neizsakāms, kad katrs bērniņš varēja aiziet no šīs „nodarbības” ar pašdarinātām krellītēm, rokassprādzi vai pat atslēgas piekariņu.

Paldies vēlreiz milzīgs „Žagatu bodei”, īpaši Martai un Līvai!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB