trešdiena, 2009. gada 3. jūnijs

Nordea Rīgas maratons


Nu jau trešo gadu pēc kārtas, mēs visi ar lielu aizrautību gaidam Nordea Rīgas maratonu, kas ir kļuvuši par skriešanas svētkiem visiem Latvijas iedzīvotājiem. Tie ir svētki ne tikai pašiem skrējējiem, bet arī visiem Rīgas iedzīvotājiem, jo skriešanas pasākums ar katru gadu kļūst arvien atraktīvāks, interesantāks un daudzveidīgāks. Kolosālas izjūtas pārņem skrienot orķestra pavadībā pāri Vanšu tiltam kopā ar vēl desmit tūkstošiem skrējēju - tāda kopības sajūta un spēka vienotības apziņa, ka kopā varam izdarīt vairāk!
Arī palīdzēsim.lv ar lielu prieku sirdī sagaidīja 17. maiju un kopā ar komandu "VESELĪBAI, LABDARĪBAI UN SEV PAR PRIEKU" piedalījās skriešanas svētkos ar mērķi vākt ziedojumus Aigijas izmeklēšanai Zalcburgas klīnikā, veicot minimaratona un pusmaratona distances. Maratona pasākumā kopumā tika saziedoti 160.50 LVL!!!
Palīdzēsim.lv izsaka mīļu un sirsnīgu paldies visiem komandas "VESELĪBAI, LABDARĪBAI UN SEV PAR PRIEKU" dalībniekiem un arī ziedotājiem:
ARTŪRS KANAJEVS
JURIS JANKOVSKIS
INDRA KRAMZAKA
INESE GULBE
AIGA RINKOVIČA
INTARS ŠUPIŅŠ
LINDA ŠTOKMANE
GITA BALODE
IEVA BRIŅĶE
RIHARDS BUILIS

Īpašs PALDIES Rihardam, kas ar milzīgu degsmi un entuziasmu iesaistījās, organizēja un aktīvi palīdzēja!!! Vairāk šādus jaukus cilvēkus ar plašām sirsniņām!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB