pirmdiena, 2009. gada 8. jūnijs

Santa un Alise Zoodārzā

FOTOZIEDOJUMS: Iveta Vaivode

Beidzot milzum garā rinda pie Bērnu slimnīcas Ortopēdijas un traumatoloģijas klīnikas virsārsta Ernesta Štekela bija izstāvēta un meitenes varēja doties uz pirmo vizīti. Dakteris bija izbrīnīts par to, ka meitenēm līdz šim brīdim nav ticis nekas darīts, ka nav pat diagnoze uzstādīta un piešķirta invaliditātes grupa, bet domā, ka viss ir labojams. Protams, tas prasīs gan laiku, gan pacietību, kā arī līdzekļus, bet ir cerība, ka meitenes pēc pāris gadiem vairs neskraidīs kā mazi pīlēni. Dr. Štekels nosūtīja meitenes pie endokrinologa (2.jūlijs) un tad pie ģenētikas speciālista, lai varētu noteikt precīzu diagnozi un uzsākt ārstēšanu.
Pēc visām nopietnajām lietām Vienības gatvē Santa un Alise kopā ar mammu un Renāti no Palīdzēsim.lv devās uz Rīgas Zoodārzu, kur viņām pievienojās fotogrāfe Iveta Vaivode. Laika apstākļi bija vienkārši ideāli pastaigai un zvēriņu aplūkošanai, kaut no rīta puses bija stipri apmācies un lija lietus.
Meitenes vēl nekad nebija bijušas Zoodārzā, tāpēc to prieku un aizkustinājumu, kas bija pārņēmuši māsiņas, vienkārši nevar aprakstīt! Pēc Renātes teiktā, pastaiga bija izdevusies apbrīnojami jauka! Renāte gan bija spiesta ātri atgūties no eiforijas par skaisto apkārtni, un sparīgi mesties meitenēm pakaļ, jo māsas bija nolēmušas visus zvēriņus apciemot viņu krātiņos!:) Īpašu Santas un Alises uzmanību, protams, bija izpelnījušās lielās, skaistās žirafes, kuras tika aplūkotas un izpētītas vispamatīgāk. Ne mazāk laika tika pavadīts pie surikātiem – šos jautros un šiverīgos zvēriņus varētu novērot stundām ilgi! Bet priekšā vēl bija Tropu mājas apskate. Alise šo māju apciemoja pat divas reizes, visur apstājoties un sakot savu īso „parādi!”, kas nozīmē, ka meitene ir jāpaceļ augšā, lai visu var redzēt (jo pašai jau neļauj ielīst iekšā, piemēram, pie krokodīliem!:))! Pastaigas beigās abu māsiņu mazās kājeles bija jau pavisam piekusušas un mazo Alisīti bija jānes rokās. Bet pavisam negaidīti meitenēm atvērās otrā elpa – tika iemēģināti ziepju burbuļi un viss nogurums vienkārši izgaisa kā nebijis!
Atpakaļceļā uz mājām Alisīte visu ceļu čučēja, bet Santa gan no visiem spēkiem turējās miedziņam pretī, lai neko, neko nepalaistu garām! Iebraucot mājas pagalmā, viņas jau sagaidīja tētis, un stāsts par brīnumjauko dienu gan tētim, gan kaimiņu bērniem varēja sākties!!!

Sirsnīgs paldies Laurai, kura rūpējās par māsiņām, gan skraidot pie ārstiem, gan atvizinot viņas uz Rīgu.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB