pirmdiena, 2009. gada 29. jūnijs

Sporta svētki Bērnu aprūpes centrā "Rīga"

FOTOZIEDOJUMS: Kaspars Lielgalvis


2.jūnijā par godu Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai, Bērnu aprūpes centrs „Rīga” rīkoja Sporta svētkus!

Bērnu nama kolektīvs bija nopietni satraucies par laika apstākļiem, jo pasākums bija paredzēts svaigā gaisā, bet naktī un no rīta lija stiprs lietus. Bet tieši uz jautrā pasākuma atklāšanu debesis noskaidrojās, uzspīdēja saulīte un tad pa mājas durvīm sāka birt ārā mazie krāsainie sportistiņi! Šajā bērnu namā bērniņi ir vecumā no 0 – 2 gadiņiem, bet ir arī daži nedaudz vecāki. Paši maziņākie sportisti, kas pārstāvēja raibo komandu, bija salikti ratos, brīžiem pa 3 bērniņiem vienos. Te, pēkšņi, skatiens nedaudz aizķērās pie vieniem dvīņu ratiņiem – un ko es redzu – mūsu mazā dvīņu māsiņa – Zanīte arī ir šeit! Otrai māsiņai Ilzītei gan vēl šādus pasākumus ir par agru apmeklēt – vēl ir jātaupa spēks atveseļošanās procesam.

Visi bērniņi bija sadalīti komandās, kuras varēja atšķirt pēc krāsas – šeit bija sarkanie, zili-sarkanie ar vienādām elegantām zilām naģenītēm, zaļie un, kā jau teicu – raibie! Pēc īsas Sporta svētku atklāšanas uzrunas, visi dalībnieki devās izmēģināt savus spēkus, pārvarot šķēršļu joslas, kas bija sagatavotas un saliktas apkārt galvenajai ēkai. Bija jāiet pa šauru laipu, jālien cauri riņķiem, jālec no vienas bļodas otrā un visbeidzot jāpārvar ātruma posms ar „velo-mašīnām” vai arī - pašiem maziņākajiem - ar personisko transportu, t.i. ar ratiem! Bet tas vēl nebija viss! Ņemot vērā to, ka zeme uz zālīte vēl bija slapja, rāpošanas un citus „grīdas” sporta veidus varēja baudīt bērnu nama ēkas lielajā zālē. Tur nu gan katrs sportists varēja parādīt savas spējas lienot cauri tunelim, lecot uz batuta un piedaloties stafetē kopā ar pasākuma viesiem! Sporta diena bija izdevusies varena! Rezultātā katra Sporta svētku komanda un arī klātesošie viesi tika pie kārotā diploma, jo kā gan varēja būt savādāk, ja visi bērni un pieaugušie ielika šajos svētkos savas sirdis un dvēseles. Tas vien, ka visus mazos draiskuļus bija jāsagatavo pasākumam un jāsaģērbj vienādās drēbītēs, jau liekas varoņdarbs. Un tā ir tikai viena daļiņa no visa tā siltuma un rūpēm, kas ikdienā tiek dāvāts mazajiem bāra bērniņiem. Mīļš paldies gādīgām un mīļām auklītēm, māsiņām, pedagogiem un pilnīgi visiem bērnu nama darbiniekiem. Beigās, kad visi bija dūšīgi izsportojušies un saņēmuši arī saldās balvas, pienāca brīdis remdēt slāpes ar garšīgu suliņu. Tā, pavisam nemanot, aizraujoši un jautri pavadot laiku, pienāca Sporta svētku noslēguma posms. Bērni noguruši, bet laimīgi devās no sākumā iestiprināties ar gardajām pusdieniņām un tad atgūt spēkus paguļot dienas miedziņu.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB