trešdiena, 2009. gada 19. augusts

Uzsākta labdarības akcija „Skolas soma"

Lai palīdzētu bērniem no trūcīgām ģimenēm uzsākt skolas gaitas, nodibinājums „Palīdzēsim.lv” sadarbībā ar portālu Ziedot.lv, uzsāk labdarības akciju „Skolas soma”. Tās ietvaros tiek vākti ziedojumi skolas piederumu iegādei bērniem no trūcīgām ģimenēm. Akcija „Skolas soma” norit Ziedot.lv Vislatvijas akcijas „Skolas soma” ietvaros, kurā piedalās 25 Reģionālo labdarības organizāciju tīkla organizācijas . Labdarības akcija notiek no 1. jūlija līdz 31. augustam.

Lai palīdzētu mazajiem skolēniem uzsākt skolas gaitas, aicinām ziedot nodibinājuma „Palīdzēsim.lv” kontā līdzekļus:
Rekvizīti: Nodibinājums "Palīdzēsim.lv", Vienotais reģ. Nr. 40008137568
Adrese: Jauniela 21-1, Rīga, LV-1050;
Norēķinu rekvizīti: AS "SEB banka", LV90UNLA0050013761397, SWIFT kods: UNLALV2X
ar norādi, kāda konkrēta reģiona bērniņiem Jūs vēlaties palīdzēt (piemēram, maksājuma uzdevuma pamatojumā ierakstot „Skolas soma Iecavas pusē” vai vienkārši „Akcijai „Skolas soma””).

Papildu naudas ziedojumiem aicinām līdzcilvēkus ziedot arī mantas – skolas piederumus, sporta tērpus, somas, grāmatas u.c. mantiskos ziedojumus gaidīsim:
Rīgā, Jaunielā 21-1, iepriekš piezvanot pa tālruni: 67808677 vai 2911 5545 (Ilze) vai 29 567 225 (Renāte), vai arī mēs paši atbrauksim pakaļ saziedotajām mantām.
Saulkrastos, Saulkrastu pilsētas Domē, piezvanot Sociālā dienesta darbiniecei Anitai Bogdanovai pa tālr.: 67142511.
Iecavā, Sociālajā dienestā, piezvanot dienesta darbiniecēm, Artai Manušai vai Ļudai Belrusei pa tālr.: 63942243.
Bauskā, Daudzfunkcionālajā rehabilitācijas centrā «Ābele», piezvanot Inetai Niedrai pa tālr.: 63921824.Latvijā ir daudz ģimeņu ar skolas vecuma bērniem, kuras dzīvo uz nabadzības sliekšņa. Īpaši to stāvoklis pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē un tādēļ mūsu palīdzību šogad gaida ap 500 Bauskas, Iecavas, Saulkrastu un citu reģionu bērni.

Ziedot.lv aptaujāto ģimeņu pārstāvji aprēķināja, ka izdevumi skolas gaitu uzsākšanai vienam bērnam izmaksā vismaz 100 latu. Šī summa ir nesasniedzama augstākminētajām ģimenēm, un tuvojoties mācību gadam viņus pārņem izmisums par to, kā lai sagādā visu mācībām nepieciešamo.

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Ziedojot 35 latus, varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas! Palīdzēt varam arī ziedojot lietošanai derīgus skolas piederumus un lietas, kuras pašu skolēniem vairāk nav derīgas, bet kādam citam skolēnam – ļoti nepieciešamas!

Lai nodrošinātu to, ka ziedotie līdzekļi patiešām tiek izlietoti skolas preču iegādei, ģimenes nesaņems naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 35 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces.

Vislatvijas labdarības akcija „Skolas soma” tiek īstenota sadarbībā ar sekojošām Reģionālā labdarības organizāciju tīkla sadarbības organizācijām: Valkas labdarības organizāciju „Palīdzēsim bērniem!”, Alūksnes un Apes novada fonds, Auces latviešu biedrības Krīzes centrs „Namiņš” , Auces bērnu invalīdu biedrība „Māriņa” , „Glābiet bērnus” Amatas, Bebru, Vaives pagasta nodaļas un Īles atbalsta grupa, Inčukalna Invalīdu biedrība , Kuldīgas daudzbērnu ģimeņu biedrība „Šūpulītis” , Kultūras biedrība "Spektrs", Latvijas Humānās palīdzības, Latvijas Samariešu apvienība, Latvijas Sarkanā Krusta Saldus nodaļa, Latvijas SOS bērnu ciematu asociācija, Lauku sieviešu klubs DORE, Lielvārdes Attīstības fonds, Liepājas novada fonds, Mērsraga invalīdu atbalsta centrs, Biedrība „Otrās Mājas”, Nodibinājums „Palīdzēsim.lv”, Valmieras novada fonds, Vecumnieku daudzbērnu ģimeņu biedrība „Saulgrieze”, Viļānu bērnu – invalīdu biedrība „Saulstariņi”, Talsu novada fonds un Tirzas pagasta attīstības biedrība, kā arī ar šo pilsētu pašvaldībām.

Projekta gaitai un ziedojumu izlietojumam ikviens var sekot līdzi portālos www.palidzesim.lv un www.ziedot.lv.JUMS IR IESPĒJA, PIEZVANOT PA TĀLRUNI
90006888
ZIEDOT 1,-Ls


MILZĪGS PALDIES AKCIJAS ATBALSTĪTĀJIEM:
Tamāra Šmite - LVL 10, - (31.07.09.) - Iecavai
Aigars Grīnbergs - LVL 50,- (31.07.09.) - Iecavai
Rolands Čakšs - LVL 20,- (12.08.09.)
Bauskas pilsētas svētkos saziedotie līdzekļi - LVL 40, - (25.07.09.) - Bauskai
Anonīms ziedotājs - LVL 35,- (27.08.09.) - Iecavai
Anonīms ziedotājs - LVL 30, - ( 27.08.09.)
Taraškeviča Aļona - LVL 20,- ( 28.08.09.)
Trumpe Egils - LVL 20, - ( 31.08.09.)

Noslēgusies akcija "Skolas soma"!
Visi kopā esam krietni pastrādājuši un mūsu nodibinājuma piesaistītie līdzekļi ir:
1. Ziedojumu kastītes :
Aptieka „Sonia” – Iecava 136,85- LVL
Veikals „Centrs” – Iecava 56,23- LVL
„Bauskas aptieka” – Bauska 46,86- LVL
Veikals „Argo” - Bauska 49,60- LVL

2. Ziedojumi kontā 120, - LVL
3. Ziedojumi skaidrā naudā 65, LVL
4. Bauskas pilsētas svētkos saziedotie līdzekļi - LVL 40,
5. Ziedojumu tālrunis 37 LVL ( jūlijs)
kopā : 521,54 LVL
Bez naudas līdzekļiem jūs esat ziedojuši grāmatas, skolas somas, kancelejas preces, apģērbus, apavus u. c. skolai noderīgas lietas

Vakar, 31.augustā noslēdzās vislatvijas akcija "Skolas soma", kurā tika paziņoti rezultāti par saziedotajām summām.
"Palīdzēsim.lv" ir ceturtā starp 24 reģionālās labdarības tīkla organizācijām,vadoties pēc paveiktā darba un piesaistītajiem līdzekļiem.
Papildus mūsu piesaistītajiem līdzekļiem mēs saņemam 2114,91 LVL no "kopējā katla" un vēl + 43 "Rimi" jaunas skolas somas, 153 "Volvo"zīmuļu kastītes un 320 "Rama" sviestmaižu kastītes.
Mēs esam ļoti lepni par paveikto, un tas, tikai pateicoties jūsu devumam šajā kopējā projektā.
Mēs spēsim palīdzēt tik daudziem skolēniem uzsākt skolas gaitas!
Par mantu sadali veidosim fotostātus, sekojiet jauniem fotostāstiem!
Liels paldies vēlreiz!
Piedzīvojumiem un jaunām zināšanām pilnu šo jauno mācību gadu, lieliem un maziem!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB