otrdiena, 2009. gada 8. septembris

Armandiņš Vaivaros

FOTOZIEDOJUMS: Oļegs Zernovs


Pateicoties jums – mīļie ziedotāji, vasaras sākumā Armandiņš varēja pavadīt 14 dienas rehabilitācijas centrā Vaivari. Arī mēs vienu dienu pieteicāmies ciemos, lai redzētu, kā viņam klājas šajā daudzstāvu mājā, kurā notiek tik daudz brīnum’labu lietu. Kopā ar fotogrāfu Oļegu Zernovu piedalījāmies vingrošanas nodarbībā, kur fizioterapeite Agrita no sirds „izlocīja un izstaipīja” mazās nevarīgās kājeles. Sākumā Armandiņš ne visai gribēja padoties fizioterapeites aicinājumam vingrot, un droši arī ciemiņi viņam traucēja, bet sapratis, ka visi vēl viņam tikai labu, Armandiņš atplauka savā patiesajā smaidā, mēģināja un centās cik nu varēja. Abi ar Oļegu Zernovu nospriedām, ka Armandiņš ir ļoti progresējis kopš pēdējās tikšanās reizes ziemā. Armanda mamma stāstīja par daudzajām procedūrām, kurās Armandam jāpiedalās dienas gaitā. Vislabāk viņam patīkot zirdziņi – reitterapija. Pēc nodarbības devāmies līdzi uz Armanda istabiņu, kur viņu jau gaidīja pusdienas. Tās gan nebija laika ēst, jo bija jārunājas ar ciemiņiem un jāizlasa jaunākā prese.

Mamma saka, ka šīs 2 nedēļas Vaivaru rehabilitācijas centrā puisītim dod tiešām daudz, un rezultāts bieži redzams tikai pēc vairākiem mēnešiem.

Vasaru Armandiņš pavadīja savās mājās Laucienē, mamma stāsta, ka Armands tagad ir „šiverīgāks”, var ilgāk nostāvēt uz celīšiem un spēks ir lielāks.

MILZĪGS PALDIES ARMANDIŅA EŅĢEĻIEM:
Maija Muskare - LVL 5,- (19.10.09.)
Anonīms ziedotājs - LVL 100,- (20.11.09.)
Kristīne Zavele - LVL 10,- (16.12.09.)
Ināra Voroņecka - LVL 20,- (17.12.09.)
Anonīms ziedojums - LVL 60,- (13.01.10.)
Dace Breice - LVL 10,- (10.02.10.)
Laila Erte (13.12.10.) - LVL 50,-

2010.gada aprīlis
Armandiņš kopā ar mammu februāra mēnesī pabija Vaivaru rehabilitācijas centrā. Apmaksātā summa 745 LVL. Paldies ziedotājiem un LNK group!

2011.gada 12.marts
Armands kopā ar mammu dodas uz Minhenes klīniku, kur notiks konsultācija pie speciālista - ortopēda. Turēsim īkšķus lai viss izdodas! Paldies ziedotājiem, jo pateicoties iepriekš saziedotajiem līdzekļiem varam palīdztēt atkal Armandiņam un pārskaitīt uz klīniku 300 EUR - 217,75 LVL

2011.gada rudens
Šobrīd Armandiņš saņem palīdzību no portāla ziedot.lv ziedotājiem un plāno doties uz ārvalstīm lai izietu rehabilitācijas kursu.

Vēlreiz liels paldies visiem ziedotājiem, kas atbalstīja Armandiņu!!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB