trešdiena, 2009. gada 14. oktobris

Ilga un Arnis „Zirgzandalēs”

FOTOZIEDOJUMS: Ilmārs Znotiņš


Reizēs, kad „mūsu” bērni dodas uz Rīgu, lai apmeklētu ārstu vai veiktu kādu medicīnisku procedūru, parasti cenšamies ieplānot dienu tā, lai bērniem nav tikai nepatīkamas atmiņas par potēm vai ārsta kabinetu J , tāpēc izdomājam viņiem arī izklaides.

Ilga, par kuru jau stāstījām mūsu stāstā: http://blog.palidzesim.lv/search/label/Ilga , kopā ar savu brālīti atbraukuši no tālā Daugavpils rajona, Višķu pagasta, lai Vaivaros saņemtu kārtējo vakcīnu, kas palīdz muskulīšiem atslābt un mazajām kājiņām vieglāk kustēties. Ilgai un viņas brālītim ir grūti pārvietoties, jo Arnim viena kājiņa ir īsāka par otru, bet Ilga ir priekšlaicīgi dzimusi un šobrīd joprojām staigā ar grūtībām.

Mēs izmantojām iespēju, lai satiktu Ilgu un nodotu viņai jaunu „Skolas somu”, kurā bija dažādas skolai vajadzīgas lietiņas. Tā kā Ilgai ļoti patīk zirdziņi, mēs otro reizi baudījām „Zirgzandaļu” saimnieces Sandras Zaicevas viesmīlību un devāmies uz zirgu izjādēm.

Laiciņš bija ļoti jauks, rudenīgā saulīte silti sildīja un mēs visi kopā pavadījām jauku pēcpusdienu zirdziņu sabiedrībā. Ilgas mammīte mums atveda pašceptu maizīti, kuru arī turpat „Zirgzandalēs” notiesājām. Pacienājām zirdziņus gan ar gardo maizīti, gan āboliem un izjādes varēja sākties. Ilga, plati smaidīdama, sēdēja mugurā kā kņaziene. Arnītis bija nedaudz bailīgāks, bet viņam arī ļoti patika zirdziņa Aibes mugurā. Kad bērni bija izvizinājušies, saimniece mums izrādīja arī citus zirdziņus. Mēs satikām zirgu ar ezerzilām acīm, kā arī kādu ļoti lielu zirgu, kurš esot viens no lielākajiem zirgiem Latvijā. Tiešām skaists, stalts un ļoooti liels! Samīļojuši zirgus, atvadījāmies no tiem un sarunājām ar Ilgu un Arni, ka tiksimies arī viņu nākamajā viesošanās reizē pie Rīgas ārstiem, lai pavadītu neaizmirstamus mirkļus atrakcijās vai kādās citās nodarbēs.

Arī jūs varat piedalīties šo bērnu atpūtas organizēšanā, ziedojot naudiņu kāda kultūras pasākuma apmeklējumam (Leļļu teātris, Cirks) vai paši izdomāt un piedāvāt kādu jautru pasākumu, kas patiktu abiem bērniem.

Palīdzēsim!

JUMS IR IESPĒJA, PIEZVANOT PA TĀLRUNI
90006888
ZIEDOT 1,-LsLiels paldies "Zirgzandelēm" un personīgi Sandrai Zaicevai!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB