pirmdiena, 2009. gada 19. oktobris

Labo darbu nedēļa ir sākusies!Sestdiena, 24.okobris


Liels paldies visiem talkas dalībniekiem, lieliem un maziem! Paldies tiem, kuri grāba lapas bērnu nama „Rīga „ teritorijā, paldies meitenēm, kuras tīrīja logus, mazgāja izlietnes un vannas pēc remonta telpās. Paldies mazajiem māksliniekiem, kuri ar J.Rozentāla Mākslas skolas skolotājas Lauras palīdzību, zīmēja dažāda veida zīmējumus turpat vai 2 stundas. Zīmējumus mēs ierāmēsim un pasniegsim kā pateicības dāvaniņas „Labo darbu nedēļas” atbalstītājiem: Amigo, LTV, LR2 un draugiem.lv.

Talcinieki bija sabraukuši, sanākuši no ģimenēm, kurām līdz šim esam palīdzējuši. Šoreiz viņi bija tie, kuri palīdzēja. Un mūsuprāt, pilnībā izjuta palīdzēšanas prieku, kādu mēs sajūtam vai ikdienas.

Saņemam vēstules no dažādiem Latvijas novadiem, kuri stāsta par to, kā viņi savos ciematos, pilsētās dara labos darbiņus. Šie stāsti ir tik aizkustinoši, jauki un galvenais izdomas un jaunu iedeju pilni.

No Blomes pamatskolas saņēmām vēstulīti un tai pievienotas fotogrāfijas.
„Labdien! Blomes pamatskolas skolēni vēlas pastāstīt par savu veikumu šajā nedēļā.
Piedalīties labo darbu nedēļā mūs uzaicināja skolas direktore. Aicinājumam atsaucāmies, un piektdienas pēcpusdienā visiem bija prieks par padarīto. Tā kā šī nedēļa bija pirms brīvdienām, daudzi skolēni centās uzlabot savas sekmes, un tas patiesi izdevās!
Palīdzējām vecākiem mājas darbos: pieskatījām mazākos brāļus un māsas, nesām malku, grābām rudenīgās lapas, lobījām pupas, vācām bietes.
Skolas dārzā nolasījām ābolus, lai paši varam mieloties.
Noorganizējām „iesvētīšanas” pasākumu jaunajiem mūsu skolas skolēniem (šogad pie mums atnāca mācīties 33 skolēni, jo slēdza kaimiņu skolu). Sarīkojuma noslēgumā direktore novēlēja labi atpūsties un pēc brīvdienām uzsākt tikai labi mācīšanās maratonu.
Labos darbus apkopojām un viens otram par tiem pastāstījām kopīgajā pasākumā.”

Vēstule no Talsiem:
„Talsu novada fonds labo darbu nedēļā uzsāks akciju, kuras laikā Talsu pilsētā friziere piedāvās savus pakalpojumus bez samaksas tiem cilvēkiem, kuriem naudiņa tam vairs neatliek. Iesākumā friziere plāno, ka tas varētu būt viens līdz divi cilvēki nedēļā, iespējams arī vairāk, jo patreiz arī pieprasījums pēc friziera pakalpojumiem ir sarucis. Talsu novada fonds aicinās arī citus šā aroda meistarus citās pilsētās un pagastos apsvērt iespēju šādā veidā palīdzēt līdzcilvēkiem, mēs ceram un ticam, ka atsaucība būs.
Visu labu un, lai izdodas labie darbi!
Talsu novada fonda vārdā, Inga Karlberga”

Lasot šos stāstus iedvesmojies arī Tu, un tuvojoties „Labo darbu nedēļas” izskaņai, aicinām neapstāties, bet darīt labos darbiņus arī turpmāk!Piektdiena, 23.oktobris

Nu jau piecas dienas esam Tevi aicinājuši darīt labus darbus, un mūsuprāt tas ir izdevies par 100%!

Dažas dienas atpakaļ saņēmām lūgumu iztīrīt aku redzes invalīdu ģimenei, kura dzīvo Jēkabpils raj. Leimaņu pag. Šorīt saņēmām šādu vēstuli: "Vislielākais paldies labiem cilvēkiem no Jēkabpils rajona Rubenes pagasta, kuri atsaucās uz mūsu, tā sakot, sāpi, jo bijām palikuši bez ūdens! Bet šodien tā problēma tika atrisināta, un pateicoties šiem diviem cilvēkiem (vārdus diemžēl nezinu) aka tika iztīrīta.
Paldies šiem cilvēkiem! Lai tādu nesavtīgu cilvēku būtu vairāk! Paldies!
Līga Ločmele no Jēkabpils rajona Leimaņu pagasta.”
Kaut viena šī izdarītā labā darbiņa dēļ vien jau bija vērts uzsākt šo akciju!

Tiešām liels paldies visiem, kuri labus darbus dara ikdienā, paldies tiem, kuri šajās dienās vairāk piedomā pie tā, kas ir labs darbiņš un ka tas ir tik viegli paveicams:

Ženija Ancveire:
„Labi saprotu kad šobrīd ir tāds laiks, kad ļoti daudziem ir vajadzīga palīdzība gan materiālā gan morālā. Es šai krīzes laikā cenšos visus uzmundrināt ar labu vārdu, padomu, ieteikumu un galvenais to darīt no sirds un ar smaidu, tas ir iedarbīgi un otra cilvēka sejā parādās smaids. Tas ir jauki! Nu pat Rīgā-Iļģuciemā no māsas ejot uz trolejbusu, pamanīju tantukus, kas ar ziediem tirgo. Man jau tā mākslinieces dvēsele un velk uz skaisto - bet patreiz vienkārši tāpat nevaru nopirkt ziedus. Bet izgāju garām un viena tante piedāvāja, bet es ar smaidu atbildēju, kad nevajag. Un ziniet ko viņa man atbildēja, tas nekas kad nevajag, galvenais kad jūs smaidāt un tas jau ir labi, paldies! Man bija prieks, kad ar smaidu, par kuru nav jāmaksā, var dot prieku citam cilvēkam!”

Īpaši aizkustina labie darbiņi, kurus veic mūsu mīļās skolotājas, aicinot skolniekus aktīvi iesaistīties un izdarīt ko labu citiem, vai rosinot šādas idejas:
Marika Škēle raksta:
Šodien biju aizgājusi uz Cesvaines vidusskolas 5. klases audzināšanas stundu, kurā ar bērniem runājām par labo un ļauno. Līdz nākošai nedēļai bērniem ir uzdevums izdarīt kaut ko labu, kas ir saistīts nevis ar kādu citu cilvēku, bet pašam ar sevi. Mainīt sevī kādu negatīvu lietu un īpašību. Tas mēdz būt daudz grūtāk kā palīdzēt kādam citam cilvēkam!

Un šis darbiņš, vai tas prasa daudz līdzekļu, laika vai enerģijas? Tikai apstāties un ieraudzīt:
Estere Eidina:
"Šodien pēc skolas gāju mājās, iegāju kāpņu telpā, un pa logu staigāja taurenis ar lieliem, lieliem un krāsainiem spārniem. Viņš, laikam, taisījās iet uz ziemas miegu, bet tā, kā pa kāpņu telpu ikdienā staigā daudz cilvēku, es biju pārliecināta, ka kādu viņš ieinteresēs un sāks viņu aiztikt, tāpēc es uzmanīgi paņēmu viņu pirkstos un pārliku uz augstāku logu, kur cilvēki neskatās un nevarētu viņu traucēt.”

Rīt mēs dosimies palīdzēt bērnu sociālās aprūpes centram „Rīga” pēc remonta sakopt telpas, kas domātas mazuļiem, un sagrābt sakritušās skaistās rudens lapas. Mums pievienosies draugi no Amigo, kā arī ģimenes, kurām esam līdz šim palīdzējuši.

Šīs dienas kopsavilkuma nobeigumā, mēs aicinām Tevi izdarīt vēl vienu lielu, labu darbiņu – doties uz lielie.lv rīkoto rudens talku Bērnu klīniskās slimnīcas teritorijā!

Vairosim palīdzēšanas prieku!!!Ceturtdiena, 22.oktobris

Ir tik jauki apzināties, ka Latvijā par spīti „grūtiem laikiem” arvien vairāk ir cilvēku, kuri vēlas dod citiem, dalīties ar mazumiņu, kas pieder pašiem.

Piedaloties, LR1 raidījumā „ Kā labāk dzīvot”, kurā es sarunājos ar Haraldu Burkovski un portāla www.atdot.lv idejas autoru Gintu Bērzi, atklājās daudz interesantu lietu: uzzināju par portālu www.atdot.lv , kurā ikviens no mums var ievietot sludinājumu, ka vēlas atdot mantas, kuras vairs nav pašam nepieciešamas un savukārt, ja kādam kas ļoti vajadzīgs, var to iegūt.
Uzzināju par „Tautas veikalu” Raunā, kur cilvēki var iet un apmainīt dažādas lietas un mantas, sākot ar pārtikas produktiem un beidzot ar veļas mašīnu. Par „vectēvu Didzi„ no Elejas, kurš izglāba 3 zirgus no drošas nāves. Paldies visiem klausītājiem un aktīvajiem zvanītājiem.

Mūsu e-pastā [email protected]īdzēsim.lv ir iesūtīti lūgumi palīdzēt:

Atradīsim mājas ģimenei!
Labdien!
Raksta Jums sieviete (bezdarbniece) 3 mazgadīgu bērnu māmiņa. Ceturtais jau liels un pats par sevi parūpējas. Bet mums situācija izveidojusies diezgan neapskaužama. Tagad dzīvojam vēl savā mājā, kurā gan diemžēl vairs nav apkures un ūdens. Taču arī bankas kreditori mūs izliek no mājas (kaut gan valsts garantē, ko citu). Tā kā tas ir mūsu vienīgais mājoklis, meklējam pajumti. Tā varētu būt kāda pieskatāma māja vai izīrējama māja. Varbūt kāds var izlīdzēt. Var būt arī laukos. Vēlams gan netālu no Lielvārdes, jo te bērni iet skolā un bērnu dārzā. Pati varu palīdzēt pie dažādiem lauku darbiem.
Cerībā uz sapratni, Ieva.
Kontaktālrunis 28768567

Mēbeles un tehnika ģimenei
Labdien!
Ja kādam ir iespēja palīdzēt: manas draudzenes ģimenei nepieciešama palīdzība mēbeļu, elektrotehnikas veidā. Varbūt kādam nav kam atdot savu veco! Viņai ar trīs bērniem (turklāt šobrīd arī bez darba) nav iespējas pašlaik neko iegādāties. Mājās nav pat gultas. Nesen ģimene pārcēlās uz citu dzīvokli, bet tā nu sanācis, ka nav pat pašas nepieciešamākās lietas. Vecākajiem bērniem jāmācās, bet nav rakstāmgalda..
Lūdzu palīdziet! Paldies visiem, kas ieinteresēsies.
Telefons Evitai: 29944771

Palīdzēsim!

Darīsim labas lietas ne tikai šonedēļ, bet ik dienas, un tad jau arī ceļš laukā no šībrīža „ķibeles” liksies gaišāks un visi mērķi vieglāk sasniedzami!
Lai veicas!


Uzzini dienas apkopojumu un labo darbu statistiku Amigo blogā.


Trešdiena, 21.oktobris

Jau trešā „Labo darbu diena”.
Mums par lielu prieku šodien „Labo darbu skaitītājā” jau ierakstīti vairāk kā 1700 labie darbi.

Vēlējāmies parādīt dažus no tiem, lai arī Tevi mudinātu darīt labos darbus:
Anna Gabrāne raksta:
Ziedoju bērnu fondam. Pabaroju izsalkušos. Mierinu noskumušos. Dodu padomu, ja kāds lūdz. Uzsmaidu, un labi būs:-):-)

Dagmāra Podniece:
Šodien, Swedbank uzkrātos Vērtīgo pirkumu programmas punktus, ziedoju Veco ļaužu labklājībai.:))

Linda Bajarune:
Aizvakar pieteicos ziedot naudiņu ik mēnesi Juglas suņu patversmei

Solvita Melne:
Vakar nopirku 3 pakas ar pamperiem un 40 čupa čupsus, kurus vedīšu uz bērnu namu, pamestajiem bērniņiem....

Sarmīte Čipāne:
no riita pasveicinaaju seetnieci un noveeleeju veiksmi darbaa (taa es daru katru riitu)

Saņemam vēstulītes no daudzām organizācijām, kuras stāsta par savām iecerēm, kuras tik ļoti gribētos īstenot:

Noskatījos TV sižetu, par labajiem darbiem un vēlējos pastāstīt par kādu ieceri!
Man ir pazīstama sieviete, kuras dēliņš, diemžēl, dzemdībās kļuva par invalīdu, taču viņa nav padevusies un ir nodibinājusi biedrību „Oranžais stars”, kura centīsies izveidot Jelgavā bērnu un jauniešu centru, ar dažādām attīstošām nodarbībām un aktivitātēm.
Viņai arī radās ideja, ka bērni varētu veidot dažādus priekšmetus, piemēram, Ziemassvētku kartītes, un pārdot tās, lai iegūtu naudiņu centram.
Savukārt, man radās doma, ka šo ideju varētu pacelt nedaudz augstākā līmenī un izveidot akciju, kurā piedalās dažādas biedrības, skolas un bērnu nami, un tiek izveidots interneta veikals-katalogs, kurā šie darinājumi tiek pārdoti un savāktā naudiņa nodota attiecīgo iestāžu rīcībā.
Ar cieņu,
Līva Kalniņa
Tālrunis: +371 29497461
Fakss: +371 67279999
E-pasts: [email protected]
www.rokdarbiem.lv

Redzi, cik tas ir vienkārši!? Uzsmaidīt kādam, dot padomu vai izdarīt pašus vienkāršakos darbiņus! Pievienojies arī Tu!

Par tiem, kuriem palīdzība nepieciešama jau tūlīt, vari lasīt mūsu fotostāstos.

Uzzini dienas apkopojumu un labo darbu statistiku Amigo blogā.

Tiekamies atkal rīt!Otrdiena, 20.oktobris

Labvakar !

Otrā „Labo darbu diena” iet uz beigām. Šodien paveikts daudz, esam priecīgi par aizvien lielāku atsaucību.

Šeit svarīgākie palīdzības lūgumi:

Steidzami nepieciešami 35 LVL, lai Raivis varētu dzirdēt!!
Viņa dzirdes aparātam ir neliels defekts, tā novēršanai nepieciešami līdzekļi, kurus ģimene šobrīd nevar atļauties. Šodien Raivis brīžiem dzird mammu un brāli, brīžiem ne.........
Palīdzēsim!
Stāstu par Raivi un viņa brāli lasiet šeit : http://blog.palidzesim.lv/2009/06/raivis-un-kristians.html

Skolēnu centrs "Eurika"
Sirsnīgi aicinām palīdzēt Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Reanimācijas nodaļai!
Skolēnu sabiedrība „Eurika” ar visu Latvijas bērnu palīdzību vēlas palīdzēt bērniem, kas nonāk Reanimācijā.
Mēs piedāvājam iegādāties bērnu zīmētas Ziemassvētku apsveikuma kartiņas, un par iegūtajiem līdzekļiem iegādāties nepieciešamās iekārtas Rīgas Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Reanimācijas nodaļai.

Kartiņas var rezervēt, un pēc jūsu nolūkiem nodrukāt:
Skolenu_centrs_Eurika

Mūs ļoti iepriecināja šī vēstule:
Mēs esam biedrība „Ģimenes centrs-Nāc!” un darbojamies nelielā Līvbērzes pagasta ciemā Vārpa, Jelgavas pusē. Ideja radās kādu laiku atpakaļ, kad dzirdēju LR 2 par šo patiesi jauko projektiņu. Tad nu arī sameklēju vairāk informācijas par šo, un uzrunāju savus paziņas draugos, vietējos iedzīvotājus ar afišu palīdzību. Šodien tika atnestas jau pirmās drēbes, vietējie pensionāri grāba lapas savā pagalmā, rosījās arī citās sētās. Pašvaldība klusītēm piekrita atbalstīt šos čaklos cilvēciņus, un viņi piektdien varēs apmeklēt vietējo pirtiņu bez maksas. Un tad vēl pazīstama meitene, kura aizraujas ar vēderdejām piedāvājās visām interesentēm pasniegt bezmaksas nodarbību sestdien. Var jau būt, ka vēl nāks klāt kādas aktivitātes, jo nedēļa jau tikai sākusies. Paldies Jums par izrādīto interesi, un, protams, arī par to, ko Jūs darāt. Veiksmi Jums it visā!

Aicinām jūs iesūtīt fotogrāfijas ar paveiktajiem labiem darbiem!!!

Otrdiena, 20.oktobris

Labrīt!

Šo rītu sākam ar „labo darbu” ziņām no sociālajiem dienestiem un labdarības organizācijām:

LATVIJAS MAZTURĪGO ATBALSTA BIEDRĪBA „Dace”
Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība pieņem materiālos ziedojumus: jauni un lietojami apģērbi, apavi, gultas veļa, aizkari, segas, dzija, somas, rotaļlietas, spēles, skolas un sporta piederumi, velosipēdi, zīdaiņu piederumi, ratiņi, ziedi, sēklas, puķupodi, grāmatas, medikamenti, mūzikas instrumenti, darba instrumenti, bižutērija, kosmētika, pārtikas produkti, saldumi sasaiņotas dāvaniņas, sadzīves, kancelejas, higiēnas, elektropreces, būvmateriāli (tapetes, krāsas utt.).
Mantas var nodot no plkst.:9.00 līdz 21.00 katru dienu (arī brīvdienās) Rīgā, Dārzciema ielā 6, informācijai tālrunis 67575505, 29448087 - Dace Dimitrijeva
Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrībai „Dace” ir atvērts bezmaksas apģērbu dalīšanas punkts: Rīgā, Burtnieku ielā 37, ieeja no sētas puses pagrabiņā.
Darba laiks trešdienās un ceturdienās 16.30 -18.30.
Bezmaksas palīdzību var saņemt cilvēki, uzrādot izziņu par atbilstību trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes (personas) statusam.
Sīkāka informācija 22141328 Ērika Krūkle.

Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība "Dace" rīko 10. Bērnu invalīdu mākslas darbu izstādi "Latvija ap mani". Uz izstādi tiek aicināti bērni ar īpašām vajadzībām, atnesot (vai iesūtot) uzstādot pašdarinātu jebkāda veida mākslas darbu vai zīmējumu.

Izstāde notiks no 2009. gada 2. līdz 6. novembrim Rīgas Kongresu namā (Rīga, Kr.Valdemāra iela 5).
Izstādes uzstādīšana: 2. novembrī plkst.: 10.00.
Izstādes noslēguma koncerts notiks 6. novembrī plkst.: 11.00, uz kuru ieradīsies izstādes mākslas darbu autori. Jaunie mākslinieki tiks arī apbalvoti.

Lūdzam interesentus (pašvaldības, skolotājus un vecākus) pieteikt savus bērnus līdz 16.oktobrim, atsūtot vēstuli ar dalībnieku sarakstu. Vēstuli sūtīt elektroniski [email protected] vai uz Dārzciema ielu 6-1, Rīgā, LV-1035
Projekta vadītāja Kristīne Druza (29331057)

P.s. Pēc izstādes noslēguma pasākuma (06.11.2009.) obligāti jāpaņem savi mākslas darbi.
Valdes priekšsēdētāja Dace Dimitrijeva 29448087


Iecavas dome un sociālais dienests nolēmuši piedalīties „Labo darbu nedēļā”, vācot līdzekļus atstarotāju izveidošanai, lai mazie iecavnieki droši varētu pārvietoties tumšajos rudens/ziemas vakaros.


Pirmdien, 19.oktobrī


Šodien esam saņēmuši daudz zvanu, e-pastu gan ar laba vēlējumiem mūsu iesāktajiem darbiņiem, gan uzmundrinājumu nākamajiem.

Uz e-pastu [email protected] jau ir iesūtīti vairāki lūgumi palīdzēt:

Atbalstīsim jauno ģimeni!
Ar lūgumu pēc palīdzības pie mums ir vērsusies Lasmaņu ģimenei tuvu stāvoša persona:
Ģimenē ir trīs cilvēki - mamma Elīna (20 gadi), tētis Nauris (22 gadi),dēls Rinalds (2 gadi) un gaidās vēl meitiņa, kas dzims decembra sākumā.
Ģimene ir nonākusi grūtās finansiālās problēmās bezdarba dēļ. Drīz dzims meitiņa, būs vēl grūtāk, tapēc esam spiesti lūgt palīdzību,atbalstu.
Mamma iepriekš nav strādājusi oficiālu darbu, tapēc būs tikai pats minimālākais bērnu pabalsts, ar kuru nav iespējams iztikt. Tētim Naurim pavisam neveicas ar darba meklējumiem, pat celtniecībā atraida dēļ objektu trūkuma un finansēm.
Arī pagasts atsakās palīdzēt, jo ģimene pirms pāris gadiem paņēma kredītu automašīnas iegādei, lai varētu pārvietoties. Šonedēļ banka apsolīja atņemt automašīnu, jo ģimene nekādi nespēj nomaksāt kredītu katru mēnesi.
Ģimene dzīvo Jūdažos, Siguldas pagastā, īrētā dzīvoklītī, kas ir ar malkas apkuri. Arī malkai nav naudiņas, jāiztiek vien ar ģimenes sirsnīgo siltumu. Diemžēl arī vecākiem un tuvākajiem cilvēkiem nav iespēju palīdzēt. Ziema jau tūdaļ klāt, pateicoties raženajam gadam, vismaz ģimenei izdevās tikt pie dabas velšu labumiem, kā sēnēm, ogām, dārza labumiem, ko sagatavot ziemai un mazliet nodrošināt ģimeni ar šiem krājumiem. Bet ar to jau nepietiek un nevar iztikt.
Vissāpīgāk un grūtāk ir noskatīties uz mazo puisēnu, kam bērnības emocijas, prieku (rotaļlietas, gardumus, atrakcijas, bērnu izklaides bieži nespējam sniegt, nemaz nerunājot par bērnudārzu). Un tūdaļ Rinaldam būs māsiņa.
Tā ir vecāku vislielākā laime, ja ir bērni (abi mazie pieteicās paši). Diemžēl esošā situācija valstī ir laupījusi stabilitāti un finansiālo drošību jaunajai ģimenei. Tādēļ, nezaudējot cerību, cīnamies par viņu labklājību, izdzīvošanu, par bērnu laimi. Ar ticību un darbu to var panākt,tapēc mēs cīnamies un nepadodamies.
Mums katra palīdzība ir ļoti, ļoti nozīmīga un svarīga. Mēs ļoti lūdzam to Jums!
Ļoti nepieciešamas bērnu drēbītes, sadzīves lietas, pārtika, bērnu attīstošās rotaļlietas, mantiņas,grāmatas, arī vecāki būtu ļoti pateicīgi par malku, drēbēm, pārtiku, sadzīves lietām.
Taču visas šīs problēmas varētu tikt atrisinātas, ja Naurim izdotos atrast darbu netālu no dzīvesvietas. Tādēļ aicinām darba devējus atsaukties!
Pateicībā jau iepriekš,
Monta Voldiņa, mazā Rinaldiņa krustmāte (Tel. 29753035 )

Palīdzēsim talantīgai meitenei!
Lūgums atsaucīgiem cilvēkiem sadzirdēt un palīdzēt ļoti talantīgajai, bet slimajai (kopš bērnības jau slimo ar astmu) Valmieras 5.vidusskolas 9.klases skolniecei Ingai Pētersonei tikt pie sava datora. Inga dzīvo kopā ar māmiņu, kura arī ir ļoti slima un nevar strādāt algotu darbu, viņām jāiztiek no ļoti skopa trūcīgo iedzīvotāju pabalsta, tāpēc pašu spēkiem viņām nav iespējams datoru iegādāties, bet 9.klasē ir Valsts ieskaite šajā priekšmetā, kā arī meitene varētu iegūt nepieciešamo informāciju par mācībām un mājas darbiem e-klasē.
Inga raksta dzeju – ļoti meistarīgi savos 15 gados, ir apzinīga un zinātkāra meitene. Abas dzīvo Valmierā , tālr. 44223199 vai 28470679.
Ingas skolotāja – Silvija Adamoviča

Palīdzēsim brālīšiem!
Savā stāstā par brālīšiem, kuru var izlasīt šeit:
http://blog.palidzesim.lv/search/label/Pal%C4%ABdz%C4%93sim%20br%C4%81l%C4%AB%C5%A1iem
mēs jau rakstījām par to, ka viņiem trūkst paša galvenā – ēdiena. Šobrīd brālīšu māmiņai ir iespēja iegādāties no kaimiņienes govi par 400,- LVL, kas pilnībā atrisinātu pārtikas jautājumu, bet ģimenei izdevās salasīt tikai 130,- LVL, trūkst vēl 270,- LVL! Palīdzēsim ģimenei izdzīvot!

Uzzini dienas apkopojumu un labo darbu statistiku Amigo blogā.

Tiekamies rīt, lai jau atkal darītu labus darbus!!!!!

Liels paldies mūsu atbalstītājiem:

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB