piektdiena, 2009. gada 23. oktobris

Noslēgusies Labo darbu nedēļa!


Labo darbu nedēļa noslēgusies, bet tas nenozīmē, ka labie darbi beigušies. Mums ir patiess prieks, ka ar savu ideju par labajiem darbiem esam varējuši „aizraut” tik daudz cilvēku un organizāciju. Daudzas jau ir iesūtījušas savu labo darbu turpinājumu - idejas, ieteikumus un paveicamo darbu sarakstiņu!
Paldies liels visiem, kuri iesūtīja savus labos darbiņus draugiem.lv portālā (uz 25.oktobra vakaru labo darbu skaitītājā bija jau vairāk kā 4000 labo darbiņu). Daudzi no tiem bija gan vairāk sev pašam un saviem tuvākajiem izdarīti labi darbiņi (sakārtota māja, izpildīti mājas darbi, palīdzēts vīram, mammai vai bērniem), bet tas arī ir ļoti labi, ka varam sākt ar tuvāko un tad jau Lielie darbi paši mūs atradīs:). Daudzi darbiņi tiešām priecēja, un tie vēlreiz pierādīja, ka mūsu tauta joprojām ir vienota, saprotoša un līdzcietīga, atbalstīdama tos, kuriem šobrīd ir grūtāk un smagāk.
Paldies Latvijas iedzīvotājiem, kuri atsaucās Labo darbu idejai un to veicināja savā skolā, novadā, ciematā vai pilsētā. Ideju un izdarīto darbiņu netrūka ne Talsos, kur frizierīte turpinās frizēt 1-2 x nedēļā par brīvu tos, kuri to nevar atļauties, ne Blomes pamatskolā, kurā visi skolēni tika iesaistīti Labo darbu nedēļā un nedēļas beigās stāstīja par paveiktajiem darbiņiem. „Ģimenes centrs-Nāc!”, kurš darbojas nelielā Līvbērzes pagasta ciemā Vārpa, Jelgavas pusē paši pēc savas iniciatīvas vāca drēbes, apavus trūcīgajām ģimenēm, vietējais pagasts noorganizēja pirtiņas apmeklējumu bez maksas. Tā mēs varētu turpināt un turpināt.... Un liels paldies jums visiem par to!

Sestdienas talka bērnu namā „Rīga” bija visu to ģimeņu Lielais darbs, kurām esam palīdzējuši līdz šim. Padarījām daudz, par to visiem paldies saka bērnu nama personāls un mazie ķipari.
Paldies arī tiem, kuri iesūtīja lūgumus pēc palīdzības, mēģināsim palīdzēt un palīdzēt vari arī Tu aktīvi iesaistoties! Skaities un lasi mūsu fotostāstus un padomā kādu atbalstu vari sniegt!

Par Labo darbu nedēļas norisi vissirsnīgākais paldies mūsu draugiem no Amigo , un jo īpaši Elīnai Timermanei! Bez viņu Labajiem darbiem nebūtu mūsu Labo darbu!

Kā arī liels paldies Labo darbu nedēļas draugiem: portālam „Draugiem.lv”, Latvijas Radio, Latvijas Televīzijai, Bērnu bāreņu aprūpes centram „Rīga”, Interjera salonam „Lolot” un Santai Mekulānei, salonam „Objekts”, Jāņa Rozentālai Rīgas Mākslas vidusskolai, Lindai Ulānei un Kalvim Kazimiraitim, SIA „Rembox”, SIA „Tex-Color”, SIA „LTC Baltija”, AS „Laima”, SIA „Danone”, „Mārtiņa Beķerejai”.

Fotostāstu par to, kā mums veicas sakopšanas talkā bērnu namā „Rīga” varēsiet lasīt/redzēt jau pavisam drīz!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB