ceturtdiena, 2009. gada 15. oktobris

Tuvojas Labo darbu nedēļaVai esi kādreiz jutis vēlmi būt labākam, izdarīt ko labu un kādam palīdzēt?Ja atbilde ir : prieks dzirdēt, tad turpmākais teksts ir domāts tieši Tev.
Ja atbilde ir NEZINU: padomā labi vēlreiz un ceram, ka atbilde sagādās prieku Tev pašam.
Ja atbilde ir : apsveicam, jo Tev ir iespēja atklāt vēl nebijušas pozitīvas emocijas!

Jo, no 19.-25.oktobrim Latvijā tiks atzīmēta Labo darbu nedēļa, kuras laikā ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību līdzcilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā.

Ar Labo darbu nedēļu vēlamies mudināt ikvienu labiem darbiem, parādīt, cik viegla, patīkama un aizraujoša var būt palīdzības sniegšana un cik tā ir nozīmīga grūtākos laikos.
Ir pienācis laiks, kad savu egoisms jāpabīda tālāk un jāvirzās augšup kopīgiem spēkiem!

Mēs visi zinām, ka Latvijā ir ļoti atsaucīgi cilvēki, kas, uzzinot par nepieciešamību palīdzēt, ilgi nešaubās. Diemžēl arvien mazāk paliek tie, kuriem ir iespējas sniegt finansiālu atbalstu. Taču palīdzība nepieciešama arvien vairāk ģimenēm un iestādēm. Tādēļ šīs nedēļas laikā vēlamies aktualizēt palīdzību, kuras sniegšana iespējama bez lieliem naudas līdzekļiem. Tas var būt elementārākais darbs, pašsaprotama lieta - palīdzēt kādam vecam cilvēkam aiznest pirkumus, pabarot sētas kaķi, palīdzēt kādai kaimiņos dzīvojošai trūcīgai ģimenei, dāvinot mantas, kas jums vairs nav vajadzīgas. Tas no mums neprasa daudz, bet sniedz būtisku atbalstu kādam citam.

Labo darbu nedēļā cilvēki tiks informēti par tiem, kam nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Par to regulāri varēs uzzināt gan mūsu mājas lapā gan Amigo blogā, gan portālā „Draugiem.lv”.
Ja arī Tu zini kādu, kam vajadzīga šāda veida palīdzība, raksti mums uz e-pasta adresi: [email protected]

Portālā “Draugiem.lv” Labo darbu nedēļas laikā darbosies „Labo darbu skaitītājs” jeb saraksts ar izdarītajiem labajiem darbiem. Labo darbu saraksta papildināšanā varēs piedalīties ikviens no mums.

Aicinām iesūtīt fotogrāfijas, lai mēs varētu izveidot „Labo darbu galeriju”, kurā būs apskatāmi Tavi labo darbu veikšanas fotoattēli. Fotogrāfijas lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi: [email protected]

Savukārt Amigo blogā katru dienu varēsi lasīt aktuālākos jaunumus saistībā ar Labo darbu nedēļu.

Labo darbu nedēļas noslēgumā, 24.oktobrī akcijas organizatori kopā ar ģimenēm, kurām līdz šim ir sniegta palīdzība, dosies uz Bērnu sociālās aprūpes centru „Rīga” un Bauskas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādi „Pasaulīte”, lai palīdzētu sakopšanas un atjaunošanas darbos.

Noslēdzot Labo darbu nedēļu tie bērni, kuri līdz šim bijuši palīdzības saņēmēji, mainīsies lomām un pievienosies mums, lai kopīgi palīdzētu bērnu namam sakopt telpas pēc remonta, un veidot mājīgākas koplietošanas telpas. Nevaram nepieminēt Bauskas un Iecavas novadu sociālo dienestu aktīvu dalību mūsu projektos. Ar pasākumu Bauskā vēlamies pievērst citu sociālo dienestu uzmanību, kā veiksmīgi sadarbojoties ar „Palīdzēsim.lv” ir iespēja paveikt daudz labu darbu kopā. Vēlamies, lai bērni no trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm ne tikai saņem palīdzību, bet arī mācās darīt labu citiem.

Labo darbu nedēļas idejas autori un organizatori: labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” un Amigo.

Labo darbu nedēļas draugi: portāls „Draugiem.lv", LTV 1 un LR 2 un Tu

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB