piektdiena, 2009. gada 27. novembris

Rudenīgā diena Zoo

FOTOZIEDOJUMS: Gvido Kajons

Mazā Linda ir uzsākusi bērnu dārza gaitas Rīgā, vājdzirdīgo bērnudārziņā. Viņai tas ir liels pārdzīvojums, prom no mājām un tik mīļās mammas jāpavada visa nedēļa.
Zoodārza apmeklējums gan arī viņai ne īpaši patika (vismaz sākumā) , jo nāca miedziņš un atkalredzēšanās ar mammu, kura nedēļu nebija satikta, lika viņai justies skumji.
Kopā ar Lindu Zoodārzu apmeklēja arī mūsu draudzenītes - māsiņas Anda un Eva. Viņas bija ļoti priecīgas par visiem satiktajiem zvērēniem, protams, visvairāk par graciozajām žirafēm, un nebēdnīgo medus ēdāju – lāci.
Kad tropu māja bija izstaigāta, krokodili apskatīti - arī mazās Lindas sejiņā beidzot atplauka smaids. Un vēl saņemot dāvanā zaķu balonu actiņas iemirdzējās spoži, spoži, visi kreņķi bija aizmirsti!
Jauki pavadījām šīs dažas stundas zvēru un putnu sabiedrībā. Izrādās arī meiteņu mammas šeit bija pirmo reizi, par to mums arī liels prieks!
Paldies visiem ziedotājiem, pateicoties kuriem šādi pasākumi var notikt!
Palīdzēsim arī turpmāk bērniem redzēt jauno, interesanto un neapgūto pasauli!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB