ceturtdiena, 2009. gada 31. decembris

Labām domām un darbiem piepildītu Jauno gadu!

Jauno gadu sagaidot, vēlamies teikt lielu „Paldies!” visiem mūsu atbalstītājiem, čaklajiem rūķīšiem un sadarbības partneriem!
Atskatoties uz pagājušo gadu, kopā paveiktas lielas lietas.
Gada pēdējās dienas mums ir bijušas jauku notikumu un pārsteigumu pilnas. Esam saņēmuši daudz labu vārdu un laba vēlējumu, gan no mūsu bērniem, gan sadarbības partneriem. Tieši gada visgaišākajos svētkos vēlreiz esam pārliecinājušies, ka par spīti grūtajiem laikiem, cilvēki vēlas palīdzēt. Paldies jums!
Paldies visiem ziedotājiem, kuri piepildīja bērnu sapni - pabūt Līvu Akvaparkā, (28.decembrī 70 un 29.decembrī 110 mūsu aprūpē esošie bērni un viņu vecāki pavadīja neaizmirstamu dienu)! Paldies par dāvaniņām, paldies tiem ziedotājiem, kuri palīdzēja slimajiem bērniņiem.
Paldies no visas sirds, tiem labajiem, čaklajiem rūķiem, kuri mums nesavtīgi palīdz ar savām idejām, laiku un darbu!

Ceram, ka arī nākamais gads būs vismaz tikpat darbīgs, pilns jaunām idejām un cilvēkiem, kuri vēlēsies palīdzēt!


Šīs stāsta fotogrāfijās redzams Intars Busulis, kurš kopā ar mūsu draugiem -„Amigo”, saviem klientiem un mums bija sagādājuši jauku pārsteigumu: par simbolisku samaksu, līdz 31.decembrim Amigo klienti varēja iegūt savam mobilajam tālrunim kādu mīļu, asprātīgu svētku bildīti ar Intaru Busuli, Intara ieskaņotos zvanu signālus (gan speciāli šai labdarības akcijai ierakstītus signālus, gan jau atpazīstamās Busuļa Ziemassvētku un TOP virsotņu dziesmas), gan ar brīnišķīgu balsi apveltītā Iljas Orlova dziedātās dziesmas par draudzību un prieku.

No katras pārdotās bildītes, melodijas, signāla vai video 10 santīmi tika ziedoti „palīdzēsim.lv”

Sakām mīļu „paldies!”: Amigo, Intaram Busulim un “deBusul MUSIC”, fotogrāfam Oļegam Zernovam, stilistei Anastasijai Kobrinskai, Iljam Orlovam un viņa ģimenei!

Foto stāsts par to kā Ziemssvētku rūķi ciemojās ģimenēs un bērni priecājās Akvaparkā, būs redzams pavisam drīz!

Lai Jaunajā gadā piepildās visi sapņi!
Tiekamies nākamgad!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB