pirmdiena, 2010. gada 4. janvāris

Atvadas no Ezerkrastiem

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks Meinarts

Vēl novembra beigās, pēc gariem neziņas pilniem mēnešiem, kļuva skaidrs, ka bērnu sociālās aprūpes centrs „Ezerkrasti” tiks slēgts. Lielākajai daļai bērnu un jauniešu „Ezerkrasti” bija vienīgās mājas. Draugi, audzinātājas un pedagogi – vienīgā ģimene. Ir pat grūti iedomāties, kā tagad jūtas šie bērni, kas bija saraduši kā māsas un brāļi. Kā viņi jūtas, atšķirti, svešumā un jaunos cilvēkos. Bērni nu dzīvos dažādos Latvijas sociālās aprūpes centros: tepat Rīgā, Veģos, Kalkūnos un vēl citos.

Pedagogi un direktore Ginta izlēma, ka bērnu aizbraukšanai no „Ezerkrastiem” jāpārtop par svētkiem.

Tie tiešām bija īsti svētki, ar koncertu, kurā bērnus priecēja Normunds Rutulis, Silvija Silava, Ginta Ēķe, Jenny May, Markus Riva, Gintas meita, jaunā dziedātāja - Annemarija, grupa Latte, mazie dejotāji no „Zelta sietiņa” un Kaža no „Putnu balles”. Kažas dziesma „Divi eņģeļi”, kuru palīdzēja dziedāt visi bērni, radīja tādu saviļņojuma jūkli, ka dziedāt bija grūti…

Bija gan svētku uzrunas, gan atvadu asaras, jo lielākā daļa audzinātāju, auklīšu un pedagogu šeit strādā no pirmās dienas t.i. jau gandrīz 15 gadus.

Neviens nezina, kā būs, kā bērni iejutīsies jaunajās mājās, taču mēs ļoti ceram, ka šo bērnu dvēseles netiks vēl vairāk ievainotas mūsu valsts neizdarības dēļ, kas domā tikai par savu labumu (kā ieekonomēt vai pārdot „Ezerkrastu” ēku un ap to esošo zemi, kas atrodas tik izdevīgā vietā – Juglas ezera krastā).

Mēs ceram, ka sirdsskaidrās skolotājas un auklītes atradīs darbiņu un atkal ar savu sirds siltumu sildīs kādu no slimajiem bērniem.

No savas puses mēs bērniem esam apsolījuši iespēju robežās apciemot tos, turpināt aicināt uz dažādiem pasākumiem (jau decembrī, pateicoties „Putnu ballei”, mēs varējām kopīgi apmeklēt koncertu Kongresu namā).

Turaties mīļie! Mūsu sirdīs jūs jau esat ieņēmuši īpašu vietu, un ceram, ka tiksimies vēl ne reizi vien!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB