otrdiena, 2010. gada 19. janvāris

Diāna

FOTOZIEDOJUMS: Ēriks Meinarts

Stāsts par Diānu top jau vairāk kā pusgadu. Te viņas ar mammu atkal maina dzīvesvietu, te nozaudē telefonu, te ģimenē ir alkohola problēmas....

Šobrīd Diāna kopā ar mammu un tēti dzīvo netālu no Iecavas, Zālītē.

Pirmo reizi, kad tikāmies vasarā, man meitene likās daudz priecīgāka un atvērtāka, taču šoreiz tik grūti piedabūt meitenīti pasmaidīt un palūkoties Ziemsvētku dāvanās. Tomēr tas izdodas, kad viņa ierauga lielu, pūkainu zaķi! Viss saviļņojums, prieks un pārsteigums ir redzams viņas mazajā sejiņā.

Diānai februārī būs 6 gadiņi, bet joprojām meitenei vajadzīgi pamperi – autiņbiksītes. Meitenei ir regulāra urīna noplūde, kuru diemžēl līdz šim nav izdevies izārstēt.

Jau piedzimstot meitenei bijušas daudz un dažādas problēmas, lasot slimības vēsturi, visā medicīnisko terminu jūklī esmu apjukusi. Pēdējo reizi meitene stacionārā ir bijusi vairāk kā pirms gada. Šobrīd, izņemot urīna nesaturēšanu, sūdzību nav, taču, lai šo visu vēlreiz izmeklētu un ārstētu, ir jāiegulda liels darbs un pacietība, kuras diemžēl mammai brīžiem pietrūkst.

Kā jau visiem mūsu aprūpē esošiem bērniem, centīsimies palīdzēt un aizvest Diānu pie speciālistiem, mēģināt palīdzēt noteikt šī brīža diagnozi un iespējamo ārstēšanu.

Mēs būtu ļoti priecīgi, ja Diānai būtu „krustvecāki”, kas varētu rūpēties par viņu. Meitenei būs nepieciešamas vairākas izmeklēšanas, biežas ārstu vizītes, zāles, procedūras. Cilvēku resursu trūkuma dēļ ne vienmēr mēs varam būt blakus.

Lūdzam atsaukties brīvprātīgus cilvēciņus, kuriem nav vienaldzīgs Diānas liktenis, un uzņemties kaut nelielu daļu no rūpēm par viņu.

Palīdzēsim!

-Diānai ikdienā nepieciešamas autiņbiksītes 6. izmērs (3 autiņbiksītes dienā)
- meitenei noderētu apģērbs 116 cm – 122 cm
- apavi 29. izm
- Diāna priecājas par lellēm, dažādām rotaļlietām, grāmatiņām

MILZĪGS PALDIES DIĀNAS EŅĢEĻIEM:

Ilva Utāne - LVL 25,- (20.01.10.)
Aigars Rozentāls - LVL 8,- (27.01.10.)
Edīte Kostigova - LVL 40,- (23.12.11.) - Ziemassvētku brīnumam

No sirds vēlamies teikt "paldies!" Kristīnei, kura atsaucās mūsu aicinājumam palīdzēt portāla esilabs.lv ( links http://www.esilabs.lv/home/startpage/lv/) "darba vācelītē".Kristīne mūs uzrunāja atsūtot epastu ar piedāvājumu palīdzēt. Kā viņa pati saka:
esilabs Twitterī bija impulsiņš ne tikai domāt, kā iesaistīties, bet arī reāli pieteikties to darīt:)

Tā nu sanāca, ka Kristīnes vēstulīte pienāca tieši laikā, kad ar kolēģīti plānojām kā izkārtot darbus un paspēt Diānu aizvest pie osteopāta. Ar Kristīni visu ātri sarunājām, novienojāmies par tikšanās laiku un vietu. Kristīne pavadīja meitenīti gan pie speciālista, gan pēc tam aizveda uz "Lido Atpūtas centru" Krasta ielā pusdienās, gan uz autoostu. Jāsaka paldies arī "Lido Atpūtas centram", kas deva iespēju gardi paēst "Lido" gan Diānai, gan viņas mammai.
Paldies liels Kristīnei par viņas ieguldīto laiku!

2010.gada pavasarī un vasarā esam apmaksājuši osteopāta konsultācijas par summu LVL 87,75. Liels paldies dakterei Olgai Ivanovskai par īpašām cenām!

2011.gada rudens
Ar mērķi turpināt apbalstīt Diānu ar medicīnas speciālistu konsultācijām un nodarbībām, vairākus mēnešus neveiksmīgi mēģinājām sazināties ar Diānas mammu. Uz šo brīdi sadarbība ar Diānu uz laiku ir pārtraukta, jo esam pazaudējuši kontaktus ar Diānas ģimeni - visi mums zināmi telefonu numuri neatbild, pati mamma pie mums nav vērsusies. Diemžēl, sāvā darbībā mums nākas saskarties arī ar šādām situācijām...

Sadarbības laikā Diāna ar mammu ir pabījusi dažādos pasākumos - apmeklējusi Leļļu teātra izrādes, bijusi ciemos pie "Sapņu rūķa", apmeklējusi citus mūsu rīkotos pasākumus, kā arī Ziemassvētkos apmeklēja Līvu akvaparku. Tika nodrošināta ar pamperiem, drēbēm, pārtiku, saldumiem u.c. lietām, par ko liels paldies Edītēm!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB