otrdiena, 2010. gada 5. janvāris

Zviedru meiteņu sarūpētās mantas (2)

FOTOZIEDOJUMS: Artūrs Romanovskis

Jau iepriekš stāstījām par meitenēm no Zviedrijas, kuras ada zeķītes, jaciņas, rotaļlietas un sūta tās mūsu bērniem. Šoreiz Marija izdarīja vēl lielāku darbu – iesaistot savus draugus Zviedrijā, savāca veselu kravu ar dažnedažādām lietām: drēbēm, apaviem, gultas veļu un saimniecībā noderīgām lietām. Ar to vien nepietiek, viņa pati atbrauca uz Latviju, lai kopā ar mums apbraukātu bērnus un izdalītu šīs mantas. Mēs ciemojāmies pie Raivja un Kristiana, mazās Lindas un viņas brālīša Laura, Santas un Alises, Smilgu ģimenes un Mazās Zālītes speciālās skolas bērniem. Vēl gan līdz Ziemassvētkiem bija vairāk kā mēnesis, taču bērni bija tik priecīgi par savestajām mantām! Raivīša un Kristiana mamma teica, ka sajūta esot kā īstos Ziemassvētkos!

Šo palīdzību ļoti novērtējam, jo būtībā Marija un viņas draugi palīdz svešas valsts, svešiem bērniem, kas ir apbrīnojami.

Arī uz Ziemassvētkiem mēs saņēmām daudzas kastes ar dāvanām. Tur bija gan siltas zeķītes (ļoti skaistas, un ļooooti daudz), gan dāvaniņas, jau sasaiņotas katram bērniņam, gatavotas ar īpašu mīlestību un rūpēm!

Paldies vēlreiz Marijai un viņas draugiem no visām mazajām un lielajām sirsniņām!!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB