otrdiena, 2010. gada 16. marts

Diāna saka paldiesFOTOZIEDOJUMS: Artūrs Romanovskis

Pēc publikācijas par Diānu, žurnālā „Mans mazais”, saņēmām ļoti daudz zvanu un e-pastu, ar vēlmi palīdzēt šai mazajai meitenītei.
Liels paldies visiem laba vēlētājiem un jaukajiem cilvēkiem, kas saziedoja Diānai grāmatiņas, saldumus, drēbes, pārtiku.
Liels bija Diānas izbrīns, kad teju vai puse viņas istabas tika pienesta ar dažnedažādām mantām. Diāna tās vienu pēc otras apskatīja ar neslēptu prieku acīs, izrādot visu gan mammai, gan man, ik pa brīdim iesaukdamās: „Paskaties! Kas man te!?”
Ieraugot princešu šampūnus un ziepītes, viņa teica: „Es jau sen tādus gribēju!”
Kad mamma gribēja ko palīdzēt sakārtot, Diāna diezgan dusmīgā balstiņā čiepstēja, ka visas mantas esot viņai un lai mamma tikai stāvot un skatoties :)

Liels paldies abām Edītēm, kuras saziedoja Diānai visu iespējamo – sākot no jaunas sedziņas, spilventiņa, gultas veļas, beidzot ar zobu birstīti un zobu pastu.
Paldies Tomsonu ģimenei!
Mārai un viņas ģimenei paldies!
Paldies Dacei par grāmatiņām un krāsojamām lietām!
Paldies visai „Mana mazā” komandai, īpaši Dacei, Ievai un Ilzei par ieguldīto darbiņu!
Katrīnas mamma centīsies Diānai palīdzēt atrisināt veselības problēmas. Paldies viņai no sirds par atsaucību!
Paldies Zanei, Elīnai un vēl vienai ģimenei ( diemžēl nepierakstiju viņu vārdu) par noziedotajiem TV. Nu mums nolitavā ir 3 :), bet tas nozīmē, ka varēsim izvēlēties un iepriecināt vēl kādu ģimeni:)
Paldies Elīnai un viņas ģimenei par Baby born lelli - Diānas lielāko sapni!
Lieldienu brīvdienās aizvedām Diānai TV, un pateicoties Edītēm dekoderu, antenu, un vēl visas nepieciešamās lietas, lai TV varētu skatīties digitālajā sistēmā.

Nevajag daudz lai palīdzētu!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB