ceturtdiena, 2010. gada 25. marts

Meiteņu diena

FOTOZIEDOJUMS: Santa Spilberga

Tuvojoties 8.martam, tika nolemts sarīkot kādu jauku pasākumu mūsu meitenēm. Galvenais šīs „Meiteņu dienas” iedvesmotājs un organizators bija Ilze Cekule, kas ļoti aktīvi piedalās „Palīdzēsim.lv” darbībā, risinot mūsu ģimenēm pārtikas jautājumu. Viņa laipni piedāvāja savas rotaļu istabas „Cekuliņš” telpas, kur arī norisinājās visas interesantās un aizraujošās lietas!
Ienākot telpās, meitenes sagaidīja elegants jaunietis pasniedzot dāmām burvīgu dzeltenu rozi. Pasākuma laikā meitenēm bija iespēja piedalīties „Radošajās darbnīcās” kuru ietvaros tika piedāvāta sieviešu somiņu greznošana ar pērlītēm un stikla apgleznošana. Pateicoties stikla apgleznotājai Madarai, beigās sanāca īsti mākslas darbi – tik dažādi un skaisti!
Ļoti jaukus un noderīgus padomus deva meiteņu tik ļoti gaidītā vizāžiste Marija – Kitijai paveicās visvairāk, viņai tika uzlikts pilns make-up!
Liels paldies Lienei, kura stāstīja par dabīgās kosmētikas lietošanu un mācīja meitenēm izgatavot kosmētiku no 100% dabīgām izejvielām. Maigu aromātu iedvesmotas meitenes radīja vannas bumbas. Kā izrādījās tas nemaz nav tik grūti! – pašam mājas apstākļos izveidot tādas burbuļbumbas, kādas tik sirds vēlas! Nedaudz pacietības un uzmanības – un viss notiek! Rezultātā katra meitene tika pie savas vannas bumbas, un mājās varēs izbaudīt fantastisku vannošanos.
Visām nodarbēm pa vidu, varēja našķoties ar „Mārtiņa beķerejas” sagādāto tik ļoti garšīgo kliņģeri, tēju un augļiem.
Pasākuma noslēgumā pie mums ciemos atnāca mūziķi Linda un Kalvis, kas ar savām jaukajām dziesmām un izpildījumu radīja patiešām aizkustinošu atmosfēru. Beigās visi jautri dziedāja līdzi jauniešiem populārākos hītus!
Visiem notikumiem uzmanīgi sekoja līdzi mūsu fotogrāfe Santa Spilberga sagādājot šo jauko fotoreportāžu.
Pirms došanās mājās meitenes saņēma arī dāvaniņas, kurās bija meitenēm tik noderīgas lietas – šampūns, kosmētika, aromātiskas, skaistas ziepītes un vēl šis-tas!:)

Svētki bija izdevušies! Meitenēm pasākums ļoti patika un smaids no viņu lūpām braucot mājās neizdzisa.

Milzīgs paldies mūsu sadarbības partneriem, kuri atbalstīja un palīdzēja sarūpēt mūsu meitenēm dāvaniņas: L’oreal, Avon, SIA "CITA LIETA” - Custo Soapworks, Mārtiņa beķereja, Mana kosmētika, Cekuliņš!

Meiteņu klubiņš turpmāk notiks reizi mēnesī! Arī Tev ir iespēja atbalstīt šādu pasākumu rīkošanu – gan daloties ar savām prasmēm, zināšanām, vai arī finansiāli! Palīdzēsim!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB