pirmdiena, 2010. gada 19. aprīlis

Pasākums Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Strokins


1.aprīlī, joku dienā, Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskola (JRRMV) uzaicināja mūsu bērnus un jauniešus piedalīties skolas atvērto durvju dienā.
Mēs, protams, ar vislielāko prieku piekritām, un 10 bērni no dažādiem Latvijas reģioniem pavadīja dienu mākslas pasaulē.
Visupirms mūs sagaidīja „skolas gidi”, kas izrādīja skolu, īsumā iepazīstināja ar skolas jauniešu darbiem un pašiem autoriem. Izrādīja telpas, kur top grafikas, tēlniecības, gleznošanas un zīmēšanas darbi. Foto darbnīcā satikām arī mūsu fotogrāfu Raimo Lielbriedi.
Pēc ekskursijas katrs no bērniem varēja izvēlēties sev tīkamāko nodarbi un izmēģināt spēkus zīmēšanā, tēlniecībā, animāciju filmiņu zīmēšanā un grafikas veidošanā. Mazajiem puikām vislabāk patika animāciju zīmēšana un darbošanās ar mālu, bet lielās meitenes izmēģināja spēkus grafikā, un tas viņām sagādāja patiesu prieku! Portreti ar skolas jauno mākslinieku palīdzību tika sazīmēti katram pa vairākiem. Mūsu jaunieši paši pozēja, un paši arī zīmēja, izbaudot gan izdošanās prieku, gan neveiksmju momentus.

Pasākuma noslēgumā mēs mielojāmies ar „Mārtiņa Beķerejas” kliņģeri un „Augļu servisa” sarūpētajiem augļiem.
Lai diena būtu vēl gaišāka un notikumiem bagātāka, pēc skolas devāmies uz Čili picu, kur pusdienojām. Pusdienojot bērni priecīgi čaloja, bija emociju pārņemti, un daži no viņiem pat apsvēra iespēju mācīties JRRMV pēc pamatskolas beigšanas. Roberts mājupceļā teica, ka tik fantastisku dienu viņš savā mūžā neatceroties!

Mēs esam ļoti pateicīgi JRRMV pedagogiem, īpaši Inesei Piņķei, par šo lielisko dienu!
Mārtiņa Beķerejai par kliņģeri!
Augļu servisam par augļiem!
Mūsu atbalstītājiem par iespēju finansēt bērniem transporta biļetes un pusdienas Čili picā!

Paldies jums visiem! Šādi pasākumi ir tik nozīmīgi šo bērnu un jauniešu dzīvēs!!!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB