ceturtdiena, 2010. gada 1. aprīlis

Salaspils skolaPāris dienas atpakaļ saņēmām zvanu, kas mūs patīkami pārsteidza. Zvanītāja bija skolotāja no Salaspils 1.vidusskolas, Aira Ludane, kura mums pastāstīja, ka viņas klase vācot pārtiku un drēbes trūcīgiem bērniem, un vēloties tās noziedot mūsu aprūpē esošajām ģimenēm.
Aizbraucot uz skoliņu, kas vairāk atgādināja mīlīgu pasaku namiņu, satikos ar burvīgiem 4. c klases bērniem un skolotāju, kuri visi kā viens mirdzošām acīm stāstīja par to, kā viņi paši, un vecākiem piepalīdzot, pirkuši pārtiku un vākuši drēbes, apavus un rotaļlietas, kuras varētu noderēt citiem bērniem.
Pasākuma iniciatore – skolotāja Aira – mums pastāstīja par to, kā viņa un skolēni kopīgi nonākuši pie šīs idejas par palīdzēšanu:
„Audzināšanas stundas laikā pārrunājām situāciju Latvijā par trūcīgajām ģimenēm, pārrunājām iepriekšējā dienā redzēto „Tautas Balss” raidījumu un kopīgi radās ideja, ka arī mēs kaut kādā veidā varētu piedalīties un palīdzēt trūkumā nonākušajām ģimenēm. tādējādi veicām ļoti operatīvu akciju – saziedojām drēbes, rotaļlietas, pārtiku u.c. akcijai – „Paēdušai Latvijai!”.
Bērni dažādās lietas atnesa 2 dienu laikā! Ļoti liela interese un aktivitāte bija arī no viņu vecāku puses!
Arī skolas direktore izrādīja lielu interesi un mūsu idejai pievienojās apmēram 10 klases.
Šodien klases audzinātāju sapulcē nolēmām, ka šādā veidā centīsimies palīdzēt arī turpmāk, tikai vēl nevienojāmies par nākamajiem datumiem. Ļoti ceram, ka spēsim iepriecināt vēl kādu Latvijas ģimeni un sasildīt viņu sirsniņas!!!! Lai Dievs mums visiem stāv klāt!!! Lai Jums viss izdodas! :))”
Mēs no savas puses varējām bērniem pateikt „paldies” uzdāvinot „Egmont Latvija” dāvātos žurnāliņus!
Tāds prieks pārņem, kad nākas sastapties ar tik gaišiem cilvēkiem un atsaucīgiem bērniem, kas bez jebkāda pamudinājuma un lūgšanas vēlas palīdzēt citiem!
Mēs plānojam pārtiku un saziedotās mantas nogādāt Latgales audžuģimenēm jau Lieldienu brīvdienās.

Paldies jums no sirds!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB