trešdiena, 2010. gada 19. maijs

AS Capital ciemojas pie Grigorjevu ģimenes

FOTOZIEDOJUMS: Valdis

Paldies AS Capital kolektīvam, kurš pats ierosināja un noorganizēja jauku pēcpusienu Grigorjevu ģimenes 6 bērniem!

Īpašais paldies Kristīnei Martiņenko! Šeit arī viņas stāstiņš:

Ilgi gaidītā piektdiena – brauciens pie daudzbērnu ģimenes, beidzot bija klāt. Nedēļas laikā AS Capital kolektīvs sanesa daudz drēbes, rotaļlietas, spēļmantas, skolai noderīgas lietas – mācību grāmatas, burtnīcas, klades un arī skaistumkopšanas piederumi. Par AS Capital kolektīva saziedoto naudu, vairāk kā Ls 40.00 tika iegādāta spēle „Cirks”, mazākajiem puikām spēļu mašīnas, krāsojamā ābece, vecākajiem bērniem- ģeogrāfijas atlants, grāmata par zīdītājiem, Annas Brigaderes lugas un foto grāmata par Latviju. Katram bērnam tika sagatavota saldumu paciņa ar konfektēm, cepumiem, apelsīniem un šokolādi.
Kristīne Liepiņa no labdarības fonda „Solator” sarūpēja saldo kliņģeri, spēli „Latvija Juniors” un bērnu attīstībai noderīgas lietas – goašas, ūdenskrāsas, krītiņus, krāsainos zīmuļus un krāsojamās grāmatas. No palīdzēsim.lv mums pievienojās fotogrāfs Valdis.
Tā nu Kristīne no „Solator” piektdienas pēcpusdienā atbrauca uz AS Capital un salika mašīnā visas mantas un mēs divas Kristīnes sākām virzīties uz Iecavas novada pusi. Pa ceļam paņēmām līdzi fotogrāfu Valdi un braucām, braucām...
Visu ceļu lija lietus un šķita, ka saules vairs nebūs., bet iebraucot Iecavā no lietus nebija ne miņas. Pie Iecavas domes mums pievienojās žurnāliste Anta no „Iecavas Ziņām” un vēlāk arī Gunta Grigorjeva – bērnu mamma.
Te nu mēs bijām klāt – mašīna iebrauca mājas pagalmā un ar skaļām rejām mūs sagaidīja mazais suņuks Žurka. Izkāpjot ārā no mašīnas mums pretim raudzījās četru bērnu priecīgas sejas un pēc brīža atskrēja arī pats mazākais Daniels un viņa lielā māsa. Pirmais pie dāvanas - braucamās mašīnas ar piekabi un darbarīkiem smilšukastei tika trīsgadīgais Daniels. Tad katrs bērns saņēma saldumu paciņas, bet mamma - Gunta kliņģeri un veikala „Maxima” dāvanu karti, ko pasniedza Kristīne no „Solator”.
Pamazām no mašīnas bagāžnieka atvestie mantu maisi aizceļoja uz Grigorjevu ģimenes mājokli- 2 istabām. Mēs visi nonācām galvenajā istabā, kas gan nebija liela, bet vietas pietika gan mazajiem, gan lielajiem. Bērni sāka pētīt un ēst saldumu paciņas. Dažs izdomāja savu paciņu pataupīt vakaram, lai būtu ar ko panašķēties skatoties hokeja spēli Latvija – Zviedrija. Puikas teica, ka hokeju skatās, fano par Latvijas izlasi un viena no māsām nodziedāja jauno Latvijas hokeju himnu.
Tālāk sekoja maisu revidēšanas darbi. Meitenes pētīja uzdāvinātās grāmatas, bet puikas ar zinātkāri vēlējās uzspēlēt jauniegūto spēli par Latviju, Daniels braukājas ar spēļu mašīnītēm.
Tik tiešām, 6 bērni, tas nav nieks, jo visu vārdus tomēr iegaumēt nevarēju. Visvairāk man atmiņā paliks Daniels ar savām skaistajām, brūnajām acīm un meitenes – Linda, Laura, jo viņas pastāstīja par savām skolas gaitām un teica, ka skolā iet viņām patīk un arī tie bērni, kas vēl neiet skolā, teica, ka ļoti vēlas iet uz skolu kopā ar māsām.
Visi seši bērni bija atsaucīgi, draudzīgi, kārtīgi, pieklājīgi, runātīgi, sirsnīgi un labi audzināti un troksnis valdīja liels, jo katrs gribēja, ko pastāstīt un parādīt.
Šī pasākuma interesantākā daļa bija balonu pūšana un savu sapņu, vēlēšanos rakstīšana uz kartiņām. Daži baloni mums pārplīsa, dažus pārplēsa Daniels, galu galā mums izdevās katram uzpūst savu balonu un piesiet tam klāt kartiņu. Kad jau bijām sagatavojušies laist balonus gaisā, mūs pārsteidza mazs lietutiņš un balonu laišanu vajadzēja atlikt. Bet iznākot ārā, konstatējām, ka pazudis ir vējš, nolēmām, ka balonus piesiesim pie pagalmā esošajām šūpolēm, kas būs kā atgādinājums par šo pasākumu un gan jau, ja papūtīs stiprāks vējš, baloni pacelsies debesīs tik un tā...
Kopumā pasākums izdevās, jo prieks bija visiem – gan bērniem, gan viņu mammai, gan mums. Beigās mūs vēl sakoda odi, bet tas tāds sīkums, galvenais, ka bērniem patika sarūpētās lietas, viņu acis mirdzēja un saulesstariņš iespīdēja viņu sirsniņās.
Jau dodoties prom sarunājām, ka vakarā visi skatīsimies hokeju un turēsim īkšķus par mūsu hokejistiem.

Nobeigumā vēlētos teikt sirsnīgu paldies Ilzei Skujai un Valdim no palīdzēsim.lv, Kristīnei Liepiņai no labdarības fonda „Solator” un saviem kolēģiem no AS Capital par atsaucību, vēlmi darīt labus darbus un vairot pozitīvas emocijas.

Arī jūsu kolektīvs var apciemot kādu ģimeni! Ņemiet piemēru!!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB