svētdiena, 2010. gada 19. septembris

Noslēgusies akcija „Uz skolu!”FOTOZIEDOJUMS: Santa Spilberga


FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Terentjevs


Esam pateicīgi un sakām lielu „paldies” visiem, visiem, kas šoruden piepildīja mazu un lielu skolnieku somas. Paldies par iespēju bērnu acīs redzēt neviltotu prieku un sajūsmu par skolai nepieciešamajām lietām.
Protams, tas, ka bērni ir spiesti doties uz skolu ar kauna un nepilnvērtības sajūtu par neesošajām grāmatām vai skolas lietām, tā ir valstiski risināma problēma, taču mēs esam labdarības organizācija un tas nozīmē, ka palīdzam un reaģējam uz aktuālām problēmām, jo palīdzība nepieciešama tūlīt un tagad, un, pateicoties Jums, mēs varējām to izdarīt – sagatavot skolai 228 bērnus!

Esam priecīgi un gandarīti, ka visiem skolēniem, kas šobrīd ir mūsu aprūpē, varējām palīdzēt uzsākt skolas gaitas, kā arī varējām aizsūtīt lielu kasti ar skolas lietām un grāmatām uz Māras centru un Iecavas un Bauskas sociālajiem dienestiem.

Pēc lielajiem šķirošanas darbiem vairākas dienas veltījām visu mantu izvadāšanai. Pabijām Rīgas ģimenēs, Bauskas, Talsu, Aglonas, Maltas, Ilūkstes un Preiļu novados. Visas šīs atkalredzēšanās ar maziem un lieliem skolniekiem dod gandarījumu un patiesu prieku par kopīgi padarīto lielo darbu!

3.septembrī 12 mūsu bērni un jaunieši viesojās Eiropas Hitu Radio. Īpaši liels paldies Svetlanai Timofejevai, kura ne tikai savāca visas uz radio atnestās, saziedotās mantas, bet tās sašķiroja un vēl noorganizēja mūsu bērniem un jauniešiem neaizmirstamu pēcpusdienu radio ar picu ēšanu, dāvanu saņemšanu un pats galvenais – iepazīstināšanu ar radio darbību: iespēju paviesoties studijā pie Mareka Daiņa jeb [Ex]da Bass, savas balss ierakstīšanu un tikšanos ar citiem radio darbiniekiem, iepazīstot radio „aizkulises”. Kopumā, pateicoties EHR, skolas mantas saņēma 20 mūsu bērni!

Bauskas un Iecavas novadu bērni mūs sagaidīja kā labus, senus draugus. Bērniem gan nebija īpaši vaļas ar mums ciemoties, jo atvestā bija tik daudz un viss tik interesants ... :)

Latgale kā vienmēr mūs uzņēma viesmīlīgi.
Ciemojāmies pie Iļjas un viņa māsām, kuriem īpašu sūtījumu – pilnīgi visas skolai nepieciešamās lietas, bija sagādājusi Lelde un Aigars kopā ar lielo atbalstītāju pulku :).

Meitenīte Katja Maltā bija tik neizsakāmi priecīga, ka sauca - „šodien esot viņas laimīgākā diena!”
Mazais Andrītis, kurš gan vēl skolā neiet, bet kuru apciemojām, lai aizvestu mammai dažās mēbeles jaunajam dzīvoklim netālu no Preiļiem, visvairāk priecājās par „Narvesen” sunīti, kuru neizlaida no rokām.
Ciemojāmies pie divām audžuģimenēm – Annas Verzes un Sarmītes Bokas ģimenēm. Katrā no tām bērni tik dažādi – vienā apskatīja mantas, raisīja vaļā dāvanu maisus, ik pa brīdim iesaucoties „Paskaties! Man ir zīmulīši! Paskaties, kāda grāmatiņa!, savukārt Sarmītes ģimenes 8 ķipari (3 pašas bērniņi un 5 audžubērniņi) gaidīja, kad mamma viņiem atļaus ieskatīties savestajās dāvaniņās un kautrīgi, mūsu mudināti, sāka vērt vaļā grāmatu un kancelejas preču kastes. Toties saldumu kārbas nozuda zibenīgi, tiklīdz tika atvērtas :).

Paldies Jums visiem, visiem no sirds!

Īpašs paldies jāsaka Zanei Saulei, kura pati kopā ar draugiem uzņēmās sapirkt visas skolai nepieciešamās lietas divām Talsu novada meitenītēm, kā arī pati nogādāja tās.

Liels paldies visām organizācijām un ministrijām, kuras pie sevis novietoja kasti mantiskajiem ziedojumiem. Paldies visiem darbiniekiem, kuri saziedoja tik skaistas, noderīgas un jaukas skolas lietas!

Paldies mūsu atbalstītājiem „Office day” un īpaši Ievai Ostrovskai par saziedotajām mantām un par ideju, kuru attīstīsim nākamgad, kad ikviens var iegādāties skolai nepieciešamās preces „Office day” mājas lapā, un tās tiek nogādātas mums, lai mēs tālāk tās nogādātu bērniem.
Paldies Arvīdam Dravniekam par lielo daudzumu ziedoto kancelejas preču. Kad vienu brīdi likās, mums tomēr visiem nepietiks, Arvīds ziedoja tik daudz, ka pietika visiem!
Paldies „Bbāram”, kas atsaucās „Office day” aicinājumam iegādāties preces pie viņiem, tādā veidā ziedojot tās mūsu skolnieciņiem.
Vislielāko prieku, protams, gan lielos, gan mazos izsauca „Veiter” dāvātās krāsojamās grāmatiņas un „Egmont Latvija” krāsainās ilustrētās grāmatas lieliem un maziem.
Paldies LMT par pasaku grāmatām!!

Īpašais „paldies” Alisei Brandei par palīdzību akcijas organizēšanā un mantisko ziedotāju piesaistīšanā!

Paldies:
SIA „Office day” un personīgi Ievai Ostrovskai
SEB bankas darbiniekiem un personīgi Lienei Ērglei
ELKO Grupas darbiniekiem un personīgi Ritai Bužinskai
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras darbiniekiem
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras darbiniekiem un personīgi visām „mārketinga meitenēm”
Vides ministrijas darbiniekiem
Finanšu ministrijas darbiniekiem
Lauku atbalsta dienesta darbiniekiem
Reģionālās investīciju bankas darbiniekiem
SIA KPMG darbiniekiem
Izdevniecības "Žurnāls Santa" darbiniekiem
SIA „Veiters” par krāsojamām grāmatām
EGMONT Latvija par grāmatiņām un dāvaniņām
CITADELE Private Banking un personīgi Kristīnai Rozentālei
CUBUS un personīgi Dacei Gandigai par apģērbiem
SIA “ELEKTRIKA” – par kancelejas precēm
Paldies visiem ziedotājiem, kas ziedoja finanšu līdzekļus: Ilvai Utānei, Daigai Baranovskai, Santai Rancānei, Igoram Lavrenokam, Ilzei Rjabinkinai, Edgaram Jānim Šitam, Kristīnei Dālderei, Aijai Ebdenei, Ilzei, Artai Lēgenfeldei.
LMT un personīgi Kristīnei Hermanei no Amigo par grāmatām
Amigo par „savas” ģimenes nodrošināšanu ar skolas lietām
Paldies Arvīdam Dravniekam, Leldei un Aigaram ar lielo atbalstītāju pulku, Zanei Saulei un draugiem, Bbāram.
Paldies, tiem, kuri piezvanīja uz labdarības tālruni, kopā saziedojot 117 LVL
Paldies visiem, kuri piezvanīja un atgādāja skolas mantas, drēbes un apavus uz mūsu noliktavu.
Paldies Ingai Skujai par grāmatām Andai
Paldies Sņežanai par lielo daudzumu dažādu skolai vajadzīgo lietu
Paldies meitenēm (diemžēl nepierakstījām vārdus) par Narvesen sunīšiem
Paldies Gatim par bezmaksas mikroautobusu skolas lietu izvadāšanai
Paldies fotogrāfiem: Santai Spilbergai un Andrejam Terntjevam, un fotostudijai F64 par jaukajām fotogrāfijām
Paldies visiem medijiem, kuri atbalstīja mūs, informējot par akciju: EHR, žurnāliem Mans Mazais un Ieva; portāliem esilabs.lv, cālis.lv, draugiem.lv un iecava.lv.

Ceram, ka, skatoties fotogrāfijas, sajutīsiet bērnu prieku un lielo „paldies” par visām tām skolas lietām, kuras bijāt ziedojuši!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB