pirmdiena, 2010. gada 27. septembris

Raivis piedalās "BMW Diena Latvijā"

FOTOZIEDOJUMS: Gints Ivuškāns


11. septembrī jau trešo gadu pēc kārtas notika „BMW Diena Latvijā”, kuru rīko BMW Life Club Latvia.

Mūsu organizāciju uzrunāja kluba biedre Indra Zemīte un izteica vēlmi šī pasākuma laikā vākt ziedojumus kāda bērniņa veselības uzlabošanai. Izstāstījām Indrai par Raivīti, kuram vācām līdzekļus „Taureņu akcijas” ietvaros, un kuram joprojām nepieciešami 875,00 LVL frekvenču modulācijas iekārtai, lai uzlabotu valodas izšķiršanas kvalitāti.

Un tā sestdienas rītā mēs kopā ar Raivi un 100 BMW automašīnām devāmies apskatīt Vidzemi. No Rīgas uz Saulkrastiem un Limbažiem līdz pat Valmierai. Brauciens notika garā kolonnā, kuru pavadīja eskorts. Skats bija iespaidīgs.

Valmierā, kur mācās arī Raivis, bija pirmais pieturas punkts.

Kluba prezidents Raimonds Drivinieks izvizināja Raivi un viņa mazāko brālīti Kristiānu savā BMW E46 330i, par ko puikas bija ļoti priecīgi. Raivis varēja sēdēt vadītāja krēslā un izrādīja lielu interesi par visām pogām un slēdžiem. Raivītim tika nodotas dāvanas no oficiālā BMW pārstāvja Latvijā BM auto, cepurīte ar BMW logo, kā arī žurnāls par šo auto un daudz saldumu. Raivis ļoti lepns sēdēja uz auto jumta un teica, kad izaugšot liels, nopirkšot sev un mammai tādu mašīnu!

Tālāk devāmies uz Cēsīm, kur notika jauka fotografēšanās ar dažādu marku BMW. Kluba biedri devās tālāk uz „Sporta kompleksu 333”, bet Raivis no lieliskajiem iespaidiem jutās noguris un mēs devāmies mājās. Zēns pēc pasākuma bija ļoti sajūsmināts, pārpilns jauniem un spilgtiem iespaidiem, teica, ka ir laimīgs, jo tik daudz automašīnu vienkopus apskatīt un aptaustīt varējis pirmo reizi.

Pasākuma laikā tika saziedoti 216,50 LVL

No sirds pateicamies visiem šī pasākuma dalībniekiem. Liels un sirdsmīļš paldies Indrai Zemītei, Raimondam Drīviniekam un pārējiem kluba biedriem.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB