sestdiena, 2010. gada 11. septembris

SpēkaruksisPar nokļūšanu Spēkarukša nometnē, manuprāt, var sapņot ikviens bērns. Tā ir fantastiska nedēļa, kurā bērni tiek iesaistīti fiziskās, radošās un prāta aktivitātēs.

Mūsu aprūpē esošajiem 12 bērniem Latvijas Gumijlēcēju klubs, kurš organizē šo burvīgo nometni, deva iespēju tajā piedalīties. Kad pēc atgriešanās no nometnēm jautājām bērniem, kā patika? ko jaunu uzzinājāt? ko darījāt?, visi kā viens aizgūtnēm stāstīja un dalījās iespaidos, neatstājot ne mazāko šaubu, ka šis tiešām ir bijis vasaras un dažiem bērniem pat dzīves lielākais, krāšņākais, piedzīvojumiem bagātākais notikums!

Bet labāk lai stāsta paši bērni, kuri pabijuši nometnē.

Krista mamma:
Aizbraucām bērnus sagaidīt drusku ātrāk, redzējām vēl dažas aktivitātes. Bērni atnāca no pārgājiena, paēda pusdienas, bija diplomu izsniegšana un jautra forša deja, tas bija tik jauki!!! Man pilnīgi saskrēja asariņa. No nometnes vadītājiem jauniešiem plūst tik neviltoti sirsnīga attieksme, ka diez vai kādam bērnam šie jaunieši un šī nometne var nepatikt. Iesēdinājām savējos mašīnā un visu ceļu līdz pat Rīgai, cits citu pārtraukdami, bērni stāstīja par savām sajūtām un piedzīvojumiem.
Nakts pārgājienā vadītāji bija pārģērbušies dažādos interesantos un baisos tērpos. AERODIUM patika Kristam visvairāk. Siguldā Tarzānu taka, tā arī ir topa priekšgalā. Rodeļi, ūdens atrakcijas, pārgājieni, nakšņošana teltīs. Gaisa vagoniņš, liekas, ka paticis ir pilnīgi viss. Nu kur nu vēl paši vadītāji: Žipčiks, Zambis, Guncis, Nujķis, Čakars, Pluszeķis, Māriņa. Peldēšanās negaisa laikā un vispār daudz peldēšanās. Ļoti labi arī bērnus baroja, to nu atzina arī visi bērni. Mums vakar Krists pagatavoja cepumus ar šokolādes sviestu, jo tā, lūk, ir pavārs gatavojis viņiem, ļoti gardi (ļooti saldi).
Kristam pirmās dienas laikam bija drusku grūtāk, esot drusku paraudājis. Arī vēl šad tad, bet tas nav sabojājis labo omu un priekšstatus par nometnēm. Uz jautājumu, vai arī nākošgad, ja varētu braukt, vai gribētu, visi vienā balsī sauca JĀ.
Ļoti jauka, interesanta nometne ar atraktīviem, pozitīviem jauniešiem, tā varētu teikt vienā teikumā.
Nevaru izstāstīt, cik tas bija jauki, pilna mašīna ar laimīgiem bērniem. Paldies Spēkaruksim!!!

Ako Kārlis:
Spēkaruksis ir viss foršākā nometne pasaulē. Paši labākie, mīļākie, jautrākie, uzticamākie audzinātāji. Nākošgad es gribu tur atgriezties. Labākas nometnes nav!

Roberts:
Man visvairāk patika tas ka gājām uz Siguldas Kempingu un tur gulējām teltīs. Tad man patika, kad gājām uz atrakcijām. Man mazāk patika iesvētības, jo mūs nosmērēja ar miltiem, bet tas bija smieklīgi. Man nepatika, ka nometne bija tik īsa, gribējās vēl, bet tas nekas.

Liene:
Ja tā godīgi, man šī nometne ļoti patika, un, ja varētu, tad labprāt brauktu vēlreiz.
Man ļoti patika, kā mēs iepazināmies un audzinātājiem bija ļoti interesantas iesaukas –Chakars, Pluszaķis, Zambis, Bucis, Guncis, Žipčiks un Nuķis. Vēl man patika, ka katru rītu taisījām rīta rosmi un vienreiz vingrojam arī ūdenī. Ūdens atrakcijas bija ļoti interesantas, parastās atrakcijas arī bija interesantas. Vēl patika, kad gājām pārgājienā un hipiju ballīte. Es savu brāli Robi pārģērbu par mis spēka ruksis (pārģērbām par meiteni). Vēl mēs spēlējām interesantas spēles. Vēl man patika, kā mēs naktī gājām vis kaut kādus darbus darīt, visgrūtāk bija, kad mēs pa šņori gājām. Ļoti patika Airodums, tur mēs lidojām speciālos tērpos. Vēl mūs tur baroja ar fantastiskiem ēdieniem, tie tiešām bija pasakaini. Vārdu sakot, man tur ļoti patika it viss. Vienīgais man nepatika ,ka bija tik maz un gribējās palikt vēl kaut drusku.

Marks/Dominiks:
Vispār mums patika visa nometne, jo tā ir forša nometne! Vēl bija forši audzinātāji un vēl patika katra diena, jo tā bija ar nozīmi! Tur bija ari foršas kompānijas un mums bija prieks, ka varējām redzēt brāli Šicu.

Sindija:
patika,,,!!!
1) iesvētības
2) pilnīgi viss
Nepatika tas ka bija daudz jāskraida un nevarēja iet ezera dziļumā.

Vera:
Pirmajā dienā mēs atbraucām uz nometni un iekārtojāmies. Otrajā dienā bija sporta svētki – tas bija ļoti interesanti. Trešajā dienā mēs devāmies lidot Aerodiumā. Man tas ļoti patika! Tas bija neparasti, bailīgi, interesanti un smieklīgi vienlaicīgi. Kaut ko tādu es vēl nekad nebiju izjutusi. Ceturtajā dienā mēs izklaidējāmies ūdens atrakcijās. Pēc tam bija nakts spēle – tas bija bailīgi, bet ļoti superīgi. Mūs garšīgi baroja. Patika tas, ka nebija audzinātāju! Tagad man ir jauni draugi. Mums bija superīgs tusiņš, mēs daudz dejojām, bija klāts grezns galds un bija jautri konkursi! Un vēl, patika, ka nometne bija latviešu. Man ļoti patika tas laiks, ko pavadīju nometnē! Paldies!

Sintija:
Man šī nometne ļoti-ļoti patika! Tur bija ļoti labi un forši audzinātāji. Arī jautri un mīļi. Bērni arī bija ļoti forši, arī ar daudziem sadraudzējos. Gribētu nākamgad arī braukt. Man patika arī piepūšamās atrakcijas. Man ļoti patika spēles un indiešu ballīte. Šī nometne bija pat labāka par iepriekšējo, kurā es biju. Jo šajā nometnē bija daudz visādu aktivitāšu – skriešana, zīmēšana un spēlēšana. Bija arī interesanti, ka vakaros deva galda spēles, ka varēja iet vēlu gulēt. Tur arī ļoti labi baroja un bija ļoti labi pavāri, kuri ļoti, ļoti garšīgi taisīja ēst. Vispār šī nometne ir pati FORŠĀKĀ!!

Vēlreiz no sirds paldies visai Spēkarukša komandai, īpaši Līgai Gablikai un pārējiem organizatoriem par šo iespēju mūsu bērniem piedalīties piecās jūsu neaizmirstamajās nometnēs!!!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB