pirmdiena, 2010. gada 11. oktobris

Labo darbu nedēļa 2010 ir sākusies
Labo Darbu Nedēļas sestā diena. Ciemojamies Bērnu bāreņu aprūpes centrā „Teika”

16.oktobris 2010.

Šī diena ir tik fantastiski aizvadīta, ka grūti rakstīt šīs rindas nesmaidot.

Jau visu nedēļu vairāki labas gribas cilvēki gatavoja divas bērnu nama telpas remontam. Mārtiņš, kurš pieteicās palīgos, un viņa draugi gan vakar, gan šodien sparīgi rosījās remontējot psihologa un ēdamtelpas.

Bet mēs, paprāvs pulciņš talcinieku, kopā vairāk kā 40 lieli un mazi, šodien pulcējāmies bērnu namā, lai pavadītu fantastisku, pozitīvām emocijām pārbagātu dienu!

Diemžēl pirmā sniega parādīšanās, nedaudz izjauca mūsu plānus par āra darbiem. Lai gan vairāk bijām gatavojušies uz strādāšanu, man šķiet, ka sarīkojām īstu burzmu bērnu namā, par kuru gan vadītāja Aija bija bezgala priecīga, jo bijām paveikuši galveno – vienu dienu šo bērnu un jauniešu dzīvē padarījuši par neaizmirstamu notikumu.

Jaunieši, kuri bija pieteikušies mums šodienas palīgos, gan no mūsu aprūpē esošajām ģimenēm, gan brīvprātīgie, tika sadalīti pa grupiņām, kur viņi auklēja mazos ķiparus, spēlējās ar viņiem, lasīja grāmatiņas, kopā ar bērnu nama jauniešiem taisīja kolāžas un sarunājās.

Tad nāca šīs dienas lielākais pārsteigums- mūs apciemoja trīs Pireneju kalnu suņi! Tie ir miermīlīgi un draudzīgi, tieši domāti suņu terapijai – līdzīgi kā reitterapija ar zirdziņiem, šie suņi dara fantastiskas lietas ar slimiem bērniņiem un cilvēkiem. Par to mēs pilnībā pārliecinājāmies, bērni bija kā pielipuši suņiem, jaunieši pat tik tālu sadraudzējās, ka viens puisis gulēja blakus baltajam, garspalvainajam skaistulim.

Pārsteigumi, sekoja pārsteigumiem – pie bērniem grupiņās viesojās dziesminieks Kārlis Kazāks un dziedātājs Mārtiņš Ruskis. Mazajiem bērniņiem viņi dziedāja šūpuļdziesmas pirms miedziņa, gulošajiem jauniešiem šī bija lieliska iespēja paklausīties mūzikas skaņās.

Baiba kopā ar savu mammu noorganizēja mums mazu “pērļošanas studiju”, kurai materiālus noziedoja “Žagatas bode”, tur nu bija ko darboties gan bērnu nama jauniešiem, gan mūsu jauniešiem.
Lai gan fizisku darbu šoreiz padarījām mazāk, jutāmies noguruši, Mārtiņa Beķerejas kliņģeri, Kāruma sieriņi un Laimas saldumi, bija tieši laikā!

Un vēl Kārļa un Mārtiņa koncerts! Dziesmām dziedājām līdzi, un bērnu nama jaunieši nebija ilgi mudināmi, lai mestos dejās.

Paldies, paldies vēlreiz visiem par šo jauko pasākumu!!!!
Pāris vēstulītes no pasākuma dalībniekiem:
Madara
Tiešām labs pasākums, jo tagad ir superīgi paveikta darba sajūta!
Baiba
Paldies par kolosālu dienu!!!!!!!!!!!!!!

Paldies no sirds:
Bērnu nama „Teika” darbiniekiem, īpaši vadītājai Aijai Zomerfeldei un mūzikas skolotājai Ilzei Lesinskai!
Visiem, visiem lieliem un maziem ciemiņiem, kuri padarīja šo dienu neaizmirstamu bērnu nama bērniem!
Viktoram un viņa ģimenei par iespēju iepazīties ar baltajiem, garspalvainajiem skaistuļiem –Pireneju kalnu suņiem!
Mārtiņam un viņa draugiem par remontdarbu veikšanu
Jānim Saliņam no f64 par burvīgajiem fotomirkļiem
Baibai un viņas mammai par pērļošanas nodarbību
Žagatas bodei un īpaši Martai par noziedotajiem materiāliem pērļošanai
Mārtiņa Beķerejai par kliņģeriem
Rīgas Piensaimniekam par Kāruma sieriņiem
Laimai par saldumiņiem
Rēzeknes gaļas kombinātam par desiņām
Augļu serviss par augļiem
SIA „Rivers 5” un īpaši Uldim Paulam par piekaramajiem griestiem un lampām
Veikalam – noliktavai DEPO par celtniecības materiāliem
AS „Rautakesko” par īpašajām cenām celtniecības materiāliem
SIA „LTC Baltija” par telpu uzkopšanas līdzekļiem
Labo Darbu Nedēļas piektā diena!
15.oktobris 2010.

Jau piektā diena, kad visa Latvija (nebaidāmies šī skaļā vārda) piedalās Labo Darbu Nedēļā.
Par to liecina gan saņemtās vēstules, gan laba vēlējumi, gan palīdzības lūgumi no daudziem Latvijas reģioniem.

Žurnāla „Ieva” galvenā redaktore Inita Sila, savā redaktore slejā raksta : „... šoreiz mēs aicinām izdarīt ko labu. Tik vienkārši! Skrējienā apstāties un palīdzēt tiem, kas paši to nevar. Kaut vai mammai ar bērnu ratiņiem no sabiedriskā transporta izkļūt. Var palīdzēt nomazgāt logus vai sagrābt rudens lapas.
Domāju, labs darbs – tas nav tikai fiziskais darbs. Tas tikpat labi var būt smaids vai saruna. Ar cilvēkiem, kam tās trūkst....
Dažkārt ar labajiem darbiem ir tāpat kā ar sniega bumbu, kas, palaista no kalna virsotnes ripot, kļūst arvien lielāka un lielāka. Viens labs darbs piesaista nākamo, tas atkal nākamo....”

Šie vārdi tā silda mūsu – organizatoru sirdis! Ir, ir izdevies iesaistīt daudzus labas gribas cilvēkus darīt vēl vairāk labus darbus!

Šeit atkal viens brīnišķīgs piemērs, šoreiz no Zilupes:
Sveiciens no Zilupes novada, biedrības "Rupucīši". Biedrība "Rupucīši" nodarbojas ar bērnu un jauniešu brīvā laika organizēšanu. Mēs ar prieku atbalstām Labo darbu nedēļu. Katru sestdienu, svētdienu biedrības autobusiņš pārvadā no tālākiem un tuvākiem ciemiem uz Zilupes baznīcu cilvēkus, kā arī bērnus uz svētdienasskolu un atpakaļ.
Pa ceturtdienām mēs dalām cilvēkiem drēbes. Topošās māmiņas mēs cenšamies arī apgādāt ar ratiņiem, gultiņām un drēbītēm. Mēs labprāt sadarbojamies ar cilvēkiem, biedrībām un organizācijām kas var kaut ko ziedot cilvēkiem. Ja kam ir ko dot, mēs braucam pakaļ. Atvedot uz Zilupi mēs tās izdalām cilvēkiem.
Ar cieņu,
biedrības ''Rupucīši" valdes priekšsēdētājs Arnis Jansons.

Ienākušies arī lūgumi pēc palīdzības:

Inese Seska
Man ir viens lūgums? Ja jums ir nopirkts jauns dators un jums veco nav kam adot vai uzdāvināt, jo man vajag mācībām un darbam. Mans mob.25440462, ja kādam ir vēl kādi piedāvājumi es uzklausīšu. Jo mēs esam trūcīgā ģimene.

Caritas Madona
"LABO DARBU NEDĒĻAS" ietvaros
ZIEDO KAUT 1 LATU BĒRNU ATBALSTA CENTRA IZVEIDEI!
Viens lats - viens solis tuvāk bērnu sapnim par siltām telpām, smaržīgu piparmētru tēju, draudzīgām sarunām, un cilvēku, kas samīļo....
Sīkāka informācija- www.draugiem.lv/caritasmadona/
PALDIES, KA SADZIRDI!

Rīt, sestdien, akcijas organizatori kopā ar ģimenēm, kuras līdz šim saņēmušas organizācijas palīdzību, dosies uz Bērnu bāreņu aprūpes centru „Teika”, lai palīdzētu sakopšanas un atjaunošanas darbos. Pieaugušie veiks sakopšanas un remonta darbus, bērni un jaunieši – rotaļāsies un dosies pastaigās ar bērnu nama bērniem un jauniešiem.

Pasākuma noslēgumā talciniekus un bērnu nama bērnus priecēs dziesminieks Kārlis Kazāks un dziedātājs Mārtiņš Ruskis.

Mielosimies ar gardajiem Mārtiņa Beķerejas kliņģeriem, Kāruma sieriņiem, Laimas cepumiem un zefīriem, un Rēzeknes gaļas kombināta desiņām.

Rīt solās būt labs laiciņš! Izdomājiet arī jūs, kā varat padarīt vēl kādu labu darbu: sagrābt lapas, izvest pastaigā patversmes suņus vai vienkārši apciemot kaimiņieni, kurai ir vientuļi!

Labo Darbu Nedēļa turpinās līdz pat svētdienai!
Esiet aktīvi, iesaistaties!

Reģistrējiet savus labos darbiņus un lūgumus pēc palīdzības Portāla „Draugiem.lv” Labo darbu Nedēļas Lapā: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedelaLabo Darbu Nedēļas ceturtā diena!

14.oktobris 2010.

Mums patiess prieks, ka arvien vairāk dzirdam cilvēkus un sabiedrību runājam par to, ka šonedēļ Latvijā Labo Darbu Nedēļa.
Šogad reģistrēti mazāk „labie darbi” Labo darbu reģistrā, taču ir aktīvi iesaistījusies teju vai visa sabiedrība, un katrs izdomājis veidu, kā un ko paveikt šajā nedēļā.

Saņēmām vēstuli no Daugavpils Universitātes:
Daugavpils Universitāte Labo darbu nedēļas laikā viesojās:
Lai radītu prieku bez vecāku aprūpes palikušajiem bērniem, Daugavpils Universitātes (DU) pasniedzēji un studenti 13. oktobrī viesojās Naujenes bērnu namā.
Ciemojoties bērnu namā DU darbinieki un studenti bērniem vadīja dažādas izglītojošas un izklaidējošas aktivitātes - bērniem bija iespēja no papīra veidot dažādas figūriņas, zīmēt, līmēt, piedalīties dažādos fizikas eksperimentos, ieskatīties mikroskopa atklātajos brīnumos, apskatīties interesantu vaboļu kolekciju, pat uzvilkt un izmēģināt bioloģijas ekspedīcijām domāto ekipējumu un paturēt rokā dzīvu Madagaskaras prusaku...
Bērni ar sajūsmu un lielu interesi iesaistījās visās piedāvātajās aktivitātēs un izteica vēlmi atkal tikties, tāpēc jau Ziemassvētkos ir paredzēts atkal viesoties Naujenes bērnu namā.
Uz Naujenes bērnu namu tika nogādāti arī DU darbinieku saziedotie apģērbi un apavi, kā arī gardi kliņģeri un āboli.

Priecājamies par vēstuli no Daugavpils novada ,Vaboles pagasta:
Sveiciens no Vaboles 45.gaidu vienības. Ar lielu degsmi atbalstījām Labo darbu nedēļas ideju. Labos darbiņus labprāt paveicam diezgan bieži-pagasta vientuļajiem cilvēkiem palīdzam ravēt puķu dobes, sakopt apkārtni, apsveicam Ziemassvētkos; sakopjam arī pagasta bērnu rotaļu laukumu, Vaboles parku, stādam kociņus utt.
Šī gada Labo darbu nedēļā sadarbojoties ar pagasta sociālo darbinieci Valentīnu Skrindu paveicām divus labus darbiņus. Pirmais –vientuļai pensionārei Teklai Skrindai palīdzējām savest un sakraut malku, otrais – sakopām vientuļo cilvēku tuvinieku 6 kapu kopiņas Mukānu kapos.
Ar cieņu
Vaboles 45.gaidu vienības vadītāja Ingrīda Litiņa

Labie darbiņi no Labo darbu reģistra, portālā „draugiem.lv”: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

Dita Pētersone
Palīdzēju ar ķīmijas mājasdarba veikšanu; palīdzēju prezentācijas veidošanā; iemācīju polkas soli cilvēkam, kas to galīgi nemācēja. lepojos ar sevi.

Ralfs Šarkovskis
Skolotāja ziedoja skolai ābolus ābolu sulai! Mēs visi klase salasījām 150 maisus! Ar to es lepojos!

Lolita Valanina
Salacgrīvas vidusskolas 1.a,3.a,5.a klašu skolēni vāc ozolzīles dzīvnieku barošanai, sēj ozoliņus.

Kristaps Aleksandrovs
Kā mazums ko es daru es, rūpējoties par apkārtējo vidi, metu miskastē tikai saplacinātas pet pudeles

Labo Darbu nedēļa turpinās!

Labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” joprojām aicina visus aktīvi darīt labos darbus, un iesūtīt tos Labo darbu reģistrā, portālā „Draugiem.lv”, Labo Darbu Nedēļas Lapā! http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/
Labo Darbu Nedēļas trešā diena
13.oktobris 2010.

Paldies portālam „Draugiem.lv" par Labo Darbu Nedēļas aktivizēšanu un padarīšanu redzamāku!
Ieskaties: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela

Raksti un aktīvi piedalies Labo darbu nedēļā!
[email protected]

Šodiena pilna labiem darbiem, kā arī dažiem iesūtītiem lūgumiem!

Mēs no sirds priecājamies par mūsu atbalstītājiem:
  • Aldis izlēmis, ka šajā dzimšanas dienā nevēlas saņemt dāvanas, bet viņa viesi aicināti ziedot līdzekļus, lai bērni no Latgales audžuģimenēm varētu atbraukt uz Līvu Akvaparku!
  • Veikals – noliktava DEPO ir noziedojis materiālus remontam psihologa telpā bērnu namā „Teika”
  • Īpašais paldies Uldim Paulam un viņa uzņēmumam „Rivers 5” par noziedotajiem piekaramajiem griestiem, remontam b/n „Teika”.

Ļoti liels gandarījums un prieks, ka LDN akcijā iesaistās arvien vairāk nevalstisko organizāciju, pastāstot par saviem labajiem darbiņiem ikdienā un šajā īpašajā nedēļā:

  • Biedrība Radošā apvienība jauniešiem TREPES piektdien,15.10., brauc iepriecināt mazuļus Iļģuciema sieviešu ieslodzījuma vietas bērnu namā. Dāvaniņas, mazuļu higiēnas preces, bērniņiem ar sveicieniem sūta SIA Triatel Latvija. Apciemosim arī Pusaudžu audzināšanas nodaļas meitenes!
  • Biedrība cilvēku ar īpašām vajadzībām un viņu piederīgo atbalstam DZĪVESSPĒKS, Ādažos vēlas pateikties saviem labo darbu veicējiem!Biedrību 2005.gadā izveidojušas ģimenes ar bērnu/jaunieti ar invaliditāti, lai palīdzētu veidot jaunas iespējas dzīves situācijas uzlabošanā, lai nebūtu jāievieto savi tuvinieki pansionātos un būtībā jāizraida no ģimenes, lai veidotu darbavietas pašiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un viņu piederīgajiem. Pašlaik biedrībā jau izveidotas subsidētas darbavietas 2 invalīdiem, vēlamies izveidot darbnīcas nodarbībām un algota darba iespējām. Sakām mīļu paldies labo darbu darītājiem, kas atsaucīgi palīdzējuši mūsu biedrībai bez atlīdzības un atsaukušies uz lūgumu savu iespēju robežās palīdzēt pielāgot sanitāro mezglu cilvēkiem ratiņkrēslā.
Uldis Doniņš - palīdz atvest materiālus, lai gan pats dzīvo Saulkrastos.
Jānis Balodis - palīdz sakārtot kanalizācijas un ūdensvada pievadus.
Aleksejs Melderis - palīdz sakārtot elektrības pievadus telpā.

Biedrības ģimenes priecāsies, ja sabiedrība uzzinās par viņiem....
Paldies!

Ja vēlies palīdzēt Ādažu ģimenēm ar bērniņu invalīdu, Tavs ziedojums atbalsta biedrībai Dzīvesspēks palīdzēs tām radīt pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē:

biedrība DZĪVESSPĒKS
SWEDBANK HABALV22 Konta Nr.LV02HABA0551010854766

Tāpat priecājamies par Rīgas domes Labklājības departamenta iniciatīvu – palīdzēt bezpajumtniekiem:

Labdien !
Vēlamies Jūs informēt, ka Rīgas domes Labklājības departaments ir iesaistījies Jūsu labo darbu nedēļā un mēs aicinājām gan Rīgas domes darbiniekus, gan rīdziniekus ziedot siltos apģērbus bezpajumtniekiem. Pirmdien izsludinājām akciju, un nosūtam Jums foto atskaiti par bezpajumtniekiem saziedotajām siltajām drēbēm. Aicinām jebkuru rīdzinieku iesaistīties šajā akcijā un ne tikai tagad, jo kā Rīgas patversme, tā Dienas centrs bezpajumtniekiem priecāsies visu gadu par saziedotajiem apģērbiem.
Klāt pievienoju mūsu izsūtīto uzsaukuma tekstu! Un ar Jūsu starpniecību jau tagad sakām PALDIES tiem cilvēkiem, kas atsaucēs aicinājumam, bet vēl jau ir laiks un cerams, ka nāks vēl cilvēki!

Labdien cien. kolēģi!
Šī nedēļa pasludināta par Labo darbu nedēļu! Lai gan mēs katru dienu veicam daudzus labus darbus vēlos Jūs lūgt atsaukties uz aicinājumu palīdzēt bezpajumtniekiem!
Rīgas patversmes direktore D.Kamerovska informēja, ka iestājoties aukstajam laikam
bezpajumtniekiem
trūkst silto drēbju: biezas virsjakas, vīriešu bikses, šalles, cepures, cimdi, apavi, džemperi, tāpat var nest arī segas, dvieļus, ziepes…Ziedojumam jābūt tīram, nesaplēstam, lietojamam, lai tie noder gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Tās varat nest uz Rīgas domes Labklājības departamentu Baznīcas ielu 19/23 trešo stāvu 303. kabinetu.
Akcijas laiks līdz 14. oktobrim plkst. 16:00.
Ja vedat paši, tad ziedojumu var nogādāt arī pēc 14. oktobra uz Dienas centru bezpajumtniekiem (Katoļu iela 57, darba dienās darba laikā) vai Rīgas patversmi (Maskavas iela 208, jebkuru dienu no 9:00- 21:00)!
Jau iepriekš Paldies, ja atsauksities, ir laiks SirdsDarbam!

Un šeit daži labie darbiņi no Labo darbu skaitītāja : http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela

Jurģis Vīksna
Savam bērnam saliku ziedojuma somā - ievārījumu, grāmatas , lai varētu palīdzēt citiem bērniem, kuriem klājas grūti. Paka tiks aiznesta uz skolu un vēlāk nogādāta Sarkanajā Krustā, lai izdalītu trūcīgiem cilvēkiem.

Astrīda Pelše
Uzrakstīju vēstuli par savu tanti akcijai Atceries vecos ļaudis.

Sanita
Atnesu kaimiņienei no veikala produktus...un esmu smaidīga

Ilze Stikāne
Kalsnavas pamatskolā mācās bērni ar īpašām vajadzībām- "Kāpēcīšu" klase. Šodien, 3.klases skolēni bija sarūpējuši daudz mīļu un jauku pārsteigumu viņiem, kopīgi notika mācību stundas, spēlējām dažādas spēles, dāvājām prieku viens otram un pārsteidzām Kāpēcīšus ar mīļām pašizgatavotām dāvaniņām!


Labo darbu nedēļas otrā diena.
12.oktobris 2010.

Šī diena, gan jāsaka bija nedaudz klusāka, un jūtam, ka cilvēki atsaucas mūsu aicinājumam darīt labus darbiņus, taču nevar sameklēt Labo darbu skaitītāju.
Tas ir šeit: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

Raksti un aktīvi piedalies Labo darbu nedēļā!
[email protected]

Esam saņēmuši vairākus piedāvājumus palīdzēt, tā piemēram, meitene piezvanīja un vēlas noziedot auto sēdeklīti. Mārtiņš pieteicies palīdzēt gan remontdarbos bērnu namā „Teika”, gan izpalīdzēt ar transportu, kad tas nepieciešams.

Šeit mūsuprāt spilgtākie labie darbiņi no Labo darbu reģistra, portālā „draugiem.lv”: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

Sigita Skujiņa šodien 20:31
Cēsīs sākas Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes jau otro gadu rīkotā labdarības akcija "Tev garšo? Viņam arī!", kuras laikā cilvēki, proti, tu, tiek aicināti dalīties ar ziemai sagatavotajiem labumiem (ievārījumiem, konserviem, dārzeņiem, utt.). Tos var nest uz skolās novietotajiem groziem. Visiem kopā mums izdosies sagādāt smaidu cilvēkiem, kam tas tik ļoti vajadzīgs!

Inese Lude šodien 18:41
Rīt došos uz pastu un pasūtīšu savai bijušajai klases audzinātājai Žurnālu!

Madara Lazdiņa šodien 13:26
izslauciiju omes pagalmu, uztaisiiju superforshas vakarinjas visai gjimenei un paliidzeeju skolas biedriem sagatavoties kd.

Smaida Vērza šodien 17:31
Priecājos, ka šogad atkal varam piedalīties Labo darbu nedēļā. Vakar aizsūtīju aicinājumu arī saviem draugiem, un šodien saņēmu vairākus piedāvājumus palīdzēt. Šogad atkal esam ieplānojuši vākt apģērbus, apavus , rotaļlietas un citas sadzīvei nepieciešamas lietas, lai tālāk nodotu tiem, kuriem tas ir nepieciešams. Bet pie vecajiem un vientuļajiem pensionāriem nedēļas nogalē dosimies ar nelielām dāvanām, ko sarūpējuši draugi no Norvēģijas.

Elīna Timermane šodien 12:48
Parunājos ar tantīti bezpajumtnieci. Smaids abām.

Redzi, cik tas ir vienkārši!? Aprunāties ar kādu, izdarīt lielas lietas, vai pašus vienkāršākos darbiņus! Pievienojies arī Tu!

Par tiem, kuriem palīdzība nepieciešama jau tūlīt, vari lasīt mūsu fotostāstos:
Tiekamies atkal rīt, lai darītu labus darbus!11.oktobris 2010.

Reģistrē savu labo darbu: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

Lūgumus pēc palīdzības, idejas, ierosinājumus, papildinājumus raksti uz epastu: [email protected]

Labo Darbu Nedēļu šodien aizsākām ar informācijas nodošanu sabiedrībai par nedēļas mērķiem, ideju un iespēju piedalīties.

Esam saņēmuši apstiprinājumus dalībai LDN no sabiedriskajām organizācijām:

Labdarības organizācija "CARITAS MADONA"
Labdien! Sveiciens no "CARITAS MADONA" - labdarības organizācijas, kas mēģina atsaukties uz katru palīgā saucienu, tai pat laikā palīgā saucot jūs - sabiedrību....
Mēs cenšamies sadzirdēt , uzklausīt, palīdzēt, atbalstīt, līdz šim paveicot jau krietnu kaudzīti labo darbiņu, taču mūsu lielākais mērķis- izveidot bērnu atbalsta centru "Billija". Katrs ziedotais lats ir solis tuvāk mērķim! Mēs zinām, ka to sasniegsim, taču ar jūsu atbalstu- daudz ātrāk! Ja vien vari- atsaucies!!!!
Sīkāk par mūsu iecerēm un iespēju palīdzēt, atbalstīt: http://www.draugiem.lv/caritas
madona/
....Bet "Labo darbu nedēļas" ietvaros esam apņēmušies īpašu uzmanību veltīt jaunajām māmiņām un mazulīšiem. Mūsu krājumā ir daudz labas, mazlietotas, rūpīgi koptas drebītes pašiem, pašiem mazākajiem. Pirmais, lielākais, vedums šodien aizceļos uz Madonas slimnīcas Dzemdību nodaļu, kur cilvēku ziedotās mantas un apģērbs lieti noderēs ļoti, ļoti daudzām māmiņām un jaundzimušajiem.
Ja arī jums ir zināma kāda ģimenīte, kura gaida pasaulē ienākam mazulīti - rakstiet vai zvaniet mums! Mūsu koordinātas-iepriekš norādītajā adresē, sadaļā "Kontakti".
Vēlot svētīgu un labiem darbiem bagātu mums visiem šo nedēļu- "Caritas Madona" komanda


Biedrība „Muna sāta".

Labdien! Esam Latgales audžuģimeņu atbalsta biedrība "Muna sāta". Kā biedrība esam vienu gadu veca. Apvienojam visas Latgales novadu audžuģimenes. Mūsu interesēs ir organizēt bērnu un jauniešu brīvo laiku. Uzzinot par labo darbu nedēļu nolēmām atsaukties uz šo akciju, jo laime atnāks, ja tai tuvosimies ar labiem darbiem.
Ar cieņu biedrības valdes priekšsēdētāja Marija Pupiņa
Gaidīsim ziņas par to kā biedrībai būs veicies tieši šajā nedēļā izdarīt vēl kādu labu darbiņu!

Krīžu un konsultāciju centrs „Skalbes”
Vēlamies pieteikt savu dalību "Labo darbu nedēļā", kur, kā savu labo darbu piedāvājam, katru dienu saņemt vienu bezmaksas konsultāciju Latvijas iedzīvotājiem, kas nonākuši krīzes situācijā. Šīm konsultācijām var pieteikties iepriekš piezvanot uz tālruni 67222922 (Lattelecom tālruņa līnija) vai 27722292 (kas ir bezmaksas BITEs tālruņu īpašniekiem) darba dienās no plkst.09:00-17:00.
Ar savu dalību vēlamies veicināt Latvijas iedzīvotāju garīgās veselības uzlabošanos, kā arī sniegt nepieciešamo psiholoģisko atbalstu cilvēkiem, kas nokļuvuši sarežģītās dzīves situācijās.
Ne vienmēr atbalstu grūtā situācijā var iegūt no tuviniekiem vai draugiem, tāpēc mēs vēlamies iedrošināt cilvēkus meklēt palīdzību pie mums - Konsultāciju un krīžu centrā "Skalbes". Lai gan nav daudz iespēju saņemt bezmaksas palīdzību, tomēr tas ir iespējams! Mēs arī varam palīdzēt sameklēt nepieciešamo informāciju, kas ļautu klientam saņemt viņa situācijai visadekvātāko palīdzību.

Labiedarbi.lv
Labiedarbi.lv labo darbu nedēļā aicina visus Latvijas iedzīvotājus atbalstīt savu draugu, paziņu, novadnieku vai vienkārši līdzcilvēku sapņus, idejas un mērķus, liekot lietā savu radošo potenciālu. Kā to paveikt? Ieskaties un atbalsti: www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/


Labo darbu reģistrs, portālā „draugiem.lv”: http://www.draugiem.lv/labo.darbu.nedela/

Anda Amoliņa šodien 12:24
Liels paldies par šo akciju! Ikdienā mēs taču tik daudz darām labus darbus un pat neapzināmies tos. Šī akcija man liek pa šo lietu aizdomāties un apzināties, ka labais var valdīt pār pasauli, ja tik mēs paši to vēlāmies. Šodien veikalā vecai kundzītei pietrūka naudiņa produktiem un es viņai tos nopirku. Sajūta ir ļoti laba!

Atsaukušies 3 uzņēmumi, kuri vēlas darīt savus labos darbiņus šajā nedēļā:

Veselības Centrs 4:
Tehniskā ortopēda Konsultācija + statiskā pēdas diagnostika 7.00 Ls
1 pieaugušais + bērns 12.00 Ls
(pamatcena pieaugušajiem 20.00 Ls, bērniem 15.00 Ls)
Pieņemšanas dienas:
pirmdiena, otrdiena, piektdiena
no 9:00 – 19:00 (konsultācija 20 min.)
Rīgā, K. Barona ielā 115,
Iepriekšējs pieraksts pa tālrunis: 67847200

Ilmas Aptieka:
KINDERVITAL BĒRNU VITAMĪNI 250ML Labo Darbu Nedēļas laikā 3,99 Ls (pamatcena 6,08 Ls)

Latvijas Amerikas acu centrs:
Bezmaksas acu spiediena izmērīšana Latvijas Amerikas acu centra klīnikā Rīgā, Tallinas ielā 93 no pirmdienas līdz piektdienai, laikā no 8.00-18.00.


Pirmie lūgumi pēc palīdzības:
  • Dzirdēju pa radio, ka būs tāda Labo darbu nedēļa un ļoti sapriecājos, jo manai mātei tiešām palīgi būtu kā Dieva sūtīti. Viņa dzīvo Kaletu pag. Priekules nov., Divatā ar vīru kopj ap 30 lopu, un nepagūst visu padarīt. Vēl kartupeļi stāv, biešu gabals, ko vilkt, arī malka nav līdz galam sazāģēta. Paši jau veci, taču kredīts bankai jāmaksā un strādā, kamēr gals. Būtu ļoti priecīga un pateicīga, ja kāds varētu palīdzēt. Paldies. Meita Magone. Mans tel.- 26582629
  • Labdien. Gribu pastāstīt par vecu tanti, kurai ir 83 gadi, bet visus piemājas darbus izdara viena pati un dārzs zeļ un plaukst daudz labāk kā gados jaunākiem kaimiņiem. Bet šoreiz ir tā, ka meita nevar atbraukt šonedēļ atvedīs malku, un skaidri zināms, ka līdz oktobra beigām tante negaidīs un visu malku savedīs viena pati. Tādēļ lūdzu, ja iespējams, kāds varēru palīdzēt. Adrese ir: Saldū, Rozentāla ielā 11. Ar cieņu, Aida Fedotova.
  • Labdien! Ļoti lūdzu, palīdziet atrast 2,5 gadus vecam runcim (tumši brūns ar baltu apkaklīti un ķepiņām, vidēji pūkains, kastrēts, ļoti tīrīgs, labs peļu mednieks) jaunas mājas, vēlams laukos. Līdz šim dzīvoja Rīgā dzīvoklī, pa vasaru vasarnīcā, pieradis pie brīvības. Kā izrādījās, meitai ir alerģija pret kaķiem un tagad nevaru vest mājās, bet atstāt vasarnīcā un pamest likteņa varā arī nevaru. Ļoti lūdzu, ja variet, palīdziet! Mans tālr. nr.26912381 (Tele2) Velta.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB