ceturtdiena, 2010. gada 16. decembris

Foto izstādes atklāšana t/c SPICE

FOTOZIEDOJUMS: Lauris Vīksne


Jau otro gadu labdarības organizācija „Palīdzēsim.lv” kopā ar Latvijas spožākajiem fotogrāfiem rīko fotoizstādi. Izstādē redzamajās fotogrāfijās atspoguļoti bērni, kuriem sabiedrības palīdzība šobrīd ir vienīgais atbalsts un iespēja dzīvot pilnvērtīgi vai vismaz piepildīt saviem spēkiem nepiepildāmus sapņus – iet uz skolu, saņemt medicīnisko aprūpi vai rehabilitāciju, piedalīties vasaras nometnēs, kultūras pasākumos un izglītojošās programmās.

Fotogrāfijās spilgti redzami bērnu likteņi, patiesi dzīves stāsti, asaras, skumjas un reizē arī prieks par saņemto palīdzību un atbalstu.

Izstādē redzami fotomākslinieku Ilmāra Znotiņa, Gvido Kajona, Jāņa Saliņa, Artūra Romanovska, Rolfa Vendiņa, Santas Spilbergas, Andreja Terentjeva, Jura Dreimaņa, Valda Jansona, Gata Gierta un Ievas Andersones darbi.

Fotoizstādes atklāšana t/c SPICE, 9. decembrī izvērtās par sirsnīgu un jauku pasākumu. Vairāk kā 150 bērnu bija sabraukuši no dažādiem Latvijas reģioniem, lai klausītos un noskatītos Putnu balles, Maijas Fogeles, Vitas Baļčunaites un Mārtiņa Ruska priekšnesumos un piedalītos Maijas Sējānes – Īles darbnīciņā, kurā katrs varēja izgatavot savu egles bumbuli. Ar tiem tika rotāta Labo vēlējumu egle, kas nākamajā dienā aizceļoja pie mūsu draugiem uz bērnu aprūpes centru Teika.

Tāpat bērni varēja mieloties ar Mārtiņa beķerejas kliņģeri un piparkūkām, Augļu servisa augļiem un, protams, viņuprāt pašu lielāko gardumu – Ādažu čipsiem! :)

Mazie bērni, laimīgi spiegdami, pavadīja neaizmirstamas minūtes Lido atrakciju parkā un, mājup braukdami, teica, ka šī diena noteikt ir viņu pēdējā laika labākais notikums!

Mums tiešām prieks, ka izdevās šo svarīgo dienu mums padarīt arī par svētkiem bērniem, kuriem šī izstāde ir veltīta.

Liels paldies visiem fotogrāfiem, māksliniekiem, īpaši aktierim Andrim Bulim, t/c SPICE par iespēju jau otro gadu rīkot fotoizstādi viņu viesmīlīgajās „mājās”, Mārim no Mdizaina par maketiem, liels paldies Aivaram Purmalam un fineArtPrint par fotogrāfiju apstrādi un druku, paldies Mārtiņa beķerejai par kliņģeriem un piparkūkām, paldies Ādažu čipsiem un Augļu servisam par gardumiem, Gretai par galdautiem, salvetēm, glāzītēm, krūzītēm, Lido par iespēju atpūsties atrakciju parkā, Statoil par iespēju bērniem atbraukt uz pasākumu, F64 par fotogrāfiem, Tv24 par informatīvo atbalstu!

Izstāde apskatāma t/c SPICE līdz 9. janvārim!
Tiekamies SPICĒ!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB