pirmdiena, 2011. gada 20. jūnijs

Bērni Iļģuciema Sieviešu cietumā


Pagājušā gada nogalē atskanēja satraukts zvans no Iļģuciema cietuma „Mātes un bērna centra” direktores Agitas Mediņas. Dažādu apstākļu dēļ Valsts pārvalde vairs nevarēja nodrošināt cietuma bērnus ar augļiem, kas šajā ziemas periodā ir tik ļoti nepieciešami veselības uzturēšanai. Tālākā sarunā noskaidrojām, ka bērnu māmiņām, kuras nevar iet strādāt, jo ir jāaudzina mazuļi, trūkst elementāru higiēnas preču – šampūnu, ziepju, zobu pastu, tualetes papīra.

Vērsāmies pie mūsu sadarbības partneriem, SIA ”Augļu serviss” menedžera Dzintara, kurš izprata situāciju un maziem brašuļiem divu mēnešu garumā tika ziedoti svaigi un garšīgi augļi!

Sakām arī lielu paldies SIA „AstaPro”, SIA „Colgate”, SIA „Oriflame” un īpaši pārstāvei Ingrīdai, SIA „Madara cosmetics” un īpaši pārstāvei Dignai, kuri sarūpēja higiēnas preces māmiņām.

Protams, mēs varam nosodīt un domāt, ka sievietes, kuras atrodas ieslodzījumā nav pelnījušas dāvanas, taču visi mēs esam tikai cilvēki. Un šie ir tikai bērni...par spīti tam, ka dzimuši nebrīvē, arī viņi ir tikai un vienīgi bērni...
Tāpēc aicinām arī turpmāk atsaukties cilvēkus, kuri var palīdzēt mazajiem bērniem izaugt laimīgiem.
Mēs varam palīdzēt māmiņām sagādāt saviem bērniem higiēnas preces, attīstošas rotaļlietas, grāmatas, augļus un saldumus.
Atņemot un liedzot elementāras dzīvei nepieciešamas lietas, mēs cilvēku, kas reiz pārkāpis likumu, uz pareizā dzīves ceļa diez vai atvedīsim atpakaļ.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB