piektdiena, 2011. gada 14. janvāris

Ciemos pie „Sapņu rūķa”

FOTOZIEDOJUMS: Raitis Plauks

Decembris ir svētku un jautru izpriecu laiks un mēs priecājamies, ka Sapņu rūķis 15 mūsu aprūpē esošajiem bērniem uzdāvināja aizraujošu pēcpusdienu Sapņu rūķu Ziemassvētku darbnīcā!
Bērni paši cepa piparkūkas, gatavoja katrs savu „Ziemsvētku konču” gāja rotaļās un dziedāja jautras Ziemassvētku dziesmas.
Bērni uz pasākumu bija atbraukuši gan no Iecavas, gan Bauskas novada, gan tepat – Rīgas, Māras krīzes centra. Tā kā pasākums bija tikai bērniem, vecākus aizvedām uz tuvējo gardāko smalkmaizīšu ceptuvi Pārdaugavā – Briedīši. Par to, kā bērniem veicās pie rūķiem, varējām uzzināt no bērnu stāstītā, vedot viņus atpakaļ uz autoostu. Viņi visi čaloja un aizgūtnēm stāstīja, kā kuram veicies ar piparkūku cepšanu, kā gatavojuši končas un pēc tam tās paši nogaršojuši, kā dzēruši tēju no smalkajām rūķu krūzītēm un kā rūķi mācījuši dziesmiņas!
Foto ziņu aģentūras F64 fotogrāfa Raita Plauksa daudzajās bildītēs redzamas bērnu patiesās emocijas: norūpējies skats par to, vai konfekte sanāks tik glīta un garšīga kā gribēts, prieks un lepnums par padarīto darbiņu.

No sirds vēlreiz sakām lielu paldies Sapņu rūķiem par šo brīnišķīgo pēcpusdienu!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB