ceturtdiena, 2011. gada 6. janvāris

Jauniešu klubiņš ŽagarkalnāVēl vecā gada nogalē divas dienas „Palīdzēsim.lv jauniešu klubiņš” („Palīdzēsim.lv jauniešu klubiņš” – aptuveni 20-30 jaunieši, kuri atrodas organizācijas aprūpē (ar īpašām vajadzībām un no sociāli nelabvēlīgām, trūcīgām ģimenēm), kas tiek izglītoti kultūras un sociālajā jomā, motivēti tālākai izglītībai ar mērķi kļūt par pilntiesīgiem sabiedrības locekļiem) pavadīja, mācoties slēpot un snovot Žagarkalnā.

Šīs divas dienas klubiņa jauniešiem bija kā gada noslēguma pasākums ar padarītā un nepadarītā izvērtēšanu, nākotnes plānu kalšanu un solījumu došanu :) - uzlabot sekmes mācībās.

Bijām 19 cilvēki – 16 jaunieši un mēs, 3 „skolotājas” :) Kopā pavadījām neaizmirstamus mirkļus (jāsaka, arī ne vieglus), mācoties un apgūstot ko jaunu.
Lielākā daļa jauniešu izvēlējās apgūt snovbordu, taču jāsaka, tikai trīs puiši palika uzticīgi snovam – pārējie tomēr drošāk jutās uz slēpēm. :)
Vakarā devāmies uz viesnīcu „Cīrulīši”, kas mums par īpašām cenām piedāvāja gan vakariņas, gan naktsmājas, gan brokastis. Pēc vakariņām svinīgi tika izdalīti „Palīdzēsim.lv jauniešu klubiņa” krekliņi, kas tagad nozīmē īpašu piederību mūsu idejai un vēlmei padarīt šo jauniešu dzīvi gaišāku un motivētāku. Visiem jauniešiem krekliņi ļoti patika, par ko liecināja tas, ka nākamajā rītā pie brokastu galda gandrīz visi bija tos uzvilkuši. Par ko liels paldies T- Bodei un īpaši Vilnim!
Pēc vakariņām tie, kuriem vēl bija spēks, devāmies atkal uz kalnu.
Pašā vakarā jaunieši sarīkoja pārsteigumu mums – Palīdzēsim.lv darbiniekiem un klubiņa organizatoriem – pašu sagatavotas un sarūpētas dāvaniņas, par ko mēs, protams, no sirds priecājamies!

Otrajā dienā atkal visi draudzīgi devāmies uz kalnu un nostiprinājām iegūtās prasmes.

Mājup braucām ar patiesu prieku par jaunajām iemaņām, veselīgi un aktīvi pavadītu dienu sajūtu un apziņu, ka katram jāiegulda vēl liels darbs, lai sasniegtu mazas un lielas virsotnes!

Mums prieks, ka izdevās!!!

Milzīgs paldies Žagarkalnam par šo iespēju!!! Par inventāru, par instruktoriem un iespēju slēpot un snovot!
Īpašais paldies Jurim Žagaram, administratorei Zanei Lūkinai, un bezgala atsaucīgajiem puišiem – Mikam un Jurijam inventāra nomā!

Kā arī liels paldies viesnīcai „Cīrulīši” un Vinetai par naktsmājām, vakariņām, brokastīm un īpašajām cenām tieši mums!

Liels paldies "Rīgas Miesniekam" un īpaši Solvitai Foršū par gardajām desiņām!

Lielais paldies visiem, kuri atdeva/aizdeva savus slēpošanas apģērbus!!!
Paldies Sandrai Čekelei no Veselības Centra 4 par koordinātēm un palīdzēšanu organizēt šo pasākumu!

Liels paldies Mārim Amoliņam par noziedotajiem 50,- LVL, kā arī Brisbenas latviešiem un īpaši Ingai Česlis par Ziemassvētku pasākumos iegūtajiem ziedojumiem, kuri tika novirzīti mums. Pateicoties tiem varējām nodrošināt ēšanas, nakšņošanas un transporta izmaksas.

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB