ceturtdiena, 2011. gada 20. janvāris

Steidzami nepieciešama palīdzība Inetas ģimenei no Purvciema soc.mājas

FOTOZIEDOJUMS: Rolfs Vendiņš

Stāstiņu par Inetas ģimeni var izlasīt šeit: http://blog.palidzesim.lv/2009/07/purvciema-socialas-majas-iedzivotaji.html
Inetas ģimenē svarīgi notikumi- piešķirts 3-istabu dzīvoklis! (jau vairākus gadus četru bērnu ģimene, kopā ar mammu dzīvoja 1-istabas dzīvoklītī). Jaunais dzīvoklis ir bez mēbelēm. Šobrīd ģimene lūdz palīdzību sagādāt mēbeles un citas saimniecībā nepieciešamas lietas.
Nepieciešamas šādas lietas:
Stangas un aizkari, skapis, lustras, plauktiņi un skapīši jebkādi, rakstāmgalds, krēsli un taburetes, 2 izvelkamie krēsli, katli, pannas u.c. saimniecībai noderīgas lietas.
Varbūt kādam šis-tas vai līdzīgs no nosauktā jau ilgāku laiku stāv nepieprasīts, padalieties, lūdzu, - ģimene būs pateicīga par palīdzību!

29.01.11. Liels paldies Kasparam un viņa busiņam no uzņēmuma "LIK sistēmas", kas palīdzēja vakardien pārvest ģimenei iedzīvi uz jauno dzīvokli. Paldies Martai, Evijai un viņu draugiem, kas gādā par Inetai nepieciešajiem traukiem, segām, gultas veļu.
Joprojām ļoti aktuālas ir mēbeles!

04.02.11. vēstule no Evijas: "Vakar apciemojām to ģimenīti. Aizvedām savāktās mantiņas (drēbes, traukus, bērniem mantas, kaut ko no sadzīves priekšmetiem un mazliet kaut ko no konservētajiem dārzeņiem).
Dzīvoklis jauks, plašs, gaišs."
Paldies Evijai, Kristīnei, Edmundam un Kristīnes mammai Dzintrai par dārzeņiem un konservēto pārtiku!

2011.gada rudens
Uz šo brīdi viss nepieciešamais ir sagādāts.
Tagad Inetas ģimene var sākt dzīvot jaunu skaistu dzīvi! Tiešām, visi Inetas sapņi ir piepildījušies - ir darbiņš un ir jauns atsevišķs dzīvoklis, kur vietas pietiek visiem!
Paldies visiem ziedotājiem, kas palīdzēja Inetas ģimenei!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB