trešdiena, 2011. gada 12. janvāris

Steidzami nepieciešma naudiņa kurpītēm Ilgai
Ilga ir 9gadīga meitenīte, kura ar brālīti dzīvo Daugavpils novada Špoģos. Stāstiņu par Ilgu varat lasīt šeit: http://blog.palidzesim.lv/search/label/Ilga

Ilgas diagnoze ir Bērnu cerebrālā trieka (BCT) , kuras dēļ meitenei ir grūtības staigāt. Šodien, 11.janvārī, Ilga kopā ar vecākiem un brāli mēroja tālo ceļu, lai pagarinātu savu invaliditātes apliecību un piedalītos veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu komisijā.
Pēc komisijas kopā ar Ilgu devāmies uz „Protezēšanas un Ortopēdijas centru”, lai uzzinātu par iespējām saņemt jaunas speciālās, ortopēdiskās kurpītes. Tā kā ir jaunas gads, šobrīd daudz izmaiņu, pārmaiņu, Ilgai uz jaunām kurpītēm jāgaida apmēram pusgads, taču „vecās” kurpītes ir palikušas daudz par mazu.

Protezēšanas un Ortopēdijas centrā mēs piemeklējām Ilgai kurpītes (līdzīgas kā redzamas foto), taču šīs kurpes (tikai lielāks izmērs) maksā 66,75 LVL !
Vecākiem šādu līdzekļu nav, Protezēšanas un Ortopēdijas centrs kurpītes Ilgai izsniedza, lai nebūtu vēlreiz jāmēro garais ceļš no mājām uz Rīgu.

66,75 LVL nav daudz! Mēs varam palīdzēt!
Lūgums pārskaitīt naudiņu uz organizācijas kontu, norādot mērķa ziedojumu – Ilgai!

VĒL NEPIECIEŠAMA PALĪDZĪBA: 00,- LVL (no LVL 66,75; 14.01.2011*):

*Mēs katru vakaru atjaunosim ziedotāju vārdus un sniegtās palīdzības apjomu
*Mēs noteikti informēsim par precīzu summas izlietojumu ar turpmāku fotostāstu

MILZĪGS PALDIES ILGAS EŅĢEĻIEM:

Kristīne Liepiņa - LVL 7,- (12.01.11.)
Karīna Zeleznova - LVL 5,- (13.01.11.)
Zita Ruņģe - LVL 5,- (13.01.11.)
Inga Bleiere - LVL 49,75 (14.01.11.)

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB