svētdiena, 2011. gada 30. janvāris

Viesojamies Sociālās aprūpes centrā „Teika”

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Strokins

Tā kā laiks ap Ziemassvētkiem gan bērniem no bērnu aprūpes centra „Teika”, gan mums bija ļoti noslogots, sarunājām, ka kopā ar „Palīdzēsim.lv jauniešu klubiņu” aizbrauksim ciemos janvārī, kad būs „tukšais” mēnesis un par šiem bērniem un labdarību vairs domā tikai retais.

Nemainīgi šie pasākumi ienes siltumu, gaišumu, pozitīvu emociju pārbagātību un tālāk darboties sparu un vēlmi mūsos visos!
Šie bērni un jaunieši ir tik patiesi! Visas emocijas, kas viņos valda, ir acīmredzamas – gan prieks, gan bailes no nezināmā, sajūsma un vēlme būt kopā kaut īsu mirkli!

Pasākumu aizsāka jaunieši no deju grupas Glamorous Dance, kuri sniedza nelielu koncertu, kas tika novērtēts ar lielām ovācijām un aplausiem!
Tad sekoja „nodarbības” – vieni līmēja tipogrāfijas Veiters dāvātās uzlīmītes, turpretī citi darbojās „Baibiņas radošajā pērļošanas darbnīcā”.
Mazie bērni devās uz pusdienām un diendusu, taču lielie atgriezās zālē, kur turpinājās jautras rotaļas, dejas un mielošanās ar Ādažu čipsiem, Mārtiņa beķerejas kliņģeri un Augļu servisa augļiem.
Kā jau ierasts šādi pasākumi paskrien tik ātri, un liekas, ka varētu kopā būt vēl un vēl, taču jauniešiem pēcpusdienā bija jādodas atpakaļ uz grupiņām, arī šeit valda sava kārtība.
Ar solījumiem noteikti tikties un atbraukt ciemos atkal mēs šķīrāmies, bet ceram drīz no jauna tikties, jo ticiet, šīs tikšanās dod tādu spēku un enerģiju, kā nekas cits!

Paldies visiem mūsu jauniešiem, kuri piedalījās!
Paldies deju grupai Glamorous Dance!
Paldies Ingai un Martai par izlīdzēšanu ar transportu un aktīvu līdzdarbošanos.
Paldies Baibai un viņas mammai par pērļošanas nodarbību!
Paldies Mārtiņa Beķerejai!
Paldies Ādažu čipsiem!
Paldies Augļu servisam!
Paldies Foto ziņu aģentūrai F64 un fotogrāfam Andrejam Strokinam!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Komentāra publicēšana

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB