ceturtdiena, 2011. gada 6. janvāris

Ziemassvētku prieks

FOTOZIEDOJUMS: Santa Spilberga


Lai arī šogad, jautājot bērniem, ko viņi vēlas saņemt dāvanās no Ziemsvētku rūķiem, galvenokārt skanēja atbilde „Tikai braucienu uz Akvaparku!”, Ziemsvētku rūķi un to palīgi vēlējās, lai Ziemassvētki atnāk ar īstu svētku sajūtu un parūpējās arī par dāvaniņām. Šogad kopumā dāvaniņas saņēma 276 bērni un jaunieši! Saldumus, čipsus un citas dāvaniņas nosūtījām arī uz Raiskuma un Raudas speciālajām skoliņām.

Rūķi čakli strādāja teju vai visu decembri, lai katram sagādātu gaidīto dāvaniņu. Organizācijas ziedoja savu produkciju, daudzu organizāciju darbinieki – dāvaniņas un saldumus. Šogad daudzi no jums izvēlējās konkrētus bērniņus un ģimenes, kurām sagatavot dāvanas. Tas bija tik mīļi un aizkustinoši, kā bērni raisīja vaļā sasaiņotās paciņas un prieks viņu acīs bija tik neviltots! Līdz ar to, protams, mazāk darba bija pašiem rūķiem :)
Paldies Eiropas Hitu Radio klausītājiem un īpaši Svetlanai Timofejevai par daudzajām sašķirotajām un sasaiņotajām dāvaniņām.

Kad nu vairāku dienu dāvanu šķirošanu un saiņošanu "trakums" bija galā, devāmies ciemos pie bērniem!
23. decembrī piekrautām divām mašīnām Rūķi devās apciemot Iecavas apkaimē dzīvojošos bērnus. Anda un Eva speciāli bija uzpucējušās, gaidīdamas Rūķus, Dāvītis bija sacerējis dzejolīti, kurš tika veltīts tieši Rūķiem. Visi bērni bija bezgala priecīgi un laimīgi par atvestajām dāvaniņām, jo dažās mājās šīs bija vienīgās, kuras bērni šogad saņēma pie Ziemsvētku eglītes. Zālītes speciālajai skoliņai aizvedām ne tikai grāmatiņas, uzlīmītes, bet pat vairākus pārus slēpju un dažādas spēles, kuras bērni varēs spēlēt, kad nokusīs sniegi.

25. decembrī devāmies uz Bauskas pusi. Baibiņa bija bezgala priecīga par pērlītēm un svētku niekiem, Brunavas ģimenīte samīļoja Rūķus un cienāja ar pašceptām piparkūkām.

25. decembrī arī rīdzinieki braši skaitīja pantiņus un dziedāja dziesmiņas, Marks pat nolasīja savu sacerēto dzejoli, kas Rūķus aizkustināja līdz asarām.

27. decembrī Iecavas novada bērni un bērni no Talsiem, Vecsaules, Dāviņiem, Stelpes un Krimuldas kopā ar vecākiem devās uz Līvu Akvaparku! Savukārt 28. decembrī Akvaparkā dienu izbaudīja Latgales audžuģimenes un bērni kopā ar vecākiem no Rīgas un Bauskas. Kopumā šogad Akvaparku apmeklēja 240 bērni un jaunieši kopā ar saviem vecākiem. Mums prieks, ka ne tikai bērni un jaunieši šo pasākumu izbaudīja kā pienākas, bet arī bērnu vecāku acīs mirdzēja prieks un sajūsma par pavadīto dienu!

29. un 30. decembrī Rūķi kopā ar „Palīdzēsim.lv Jauniešu klubiņu” devās uz Žagarkalnu, kur divas dienas slēpoja un snovoja, "noslēdza" Veco gadu un kala plānus Jaunajam.

Dažas dienas atvilkuši elpu, Rūķi Jaunā gada 3. janvārī kopā ar fotogrāfi Santu Spilbergu devās uz Latgali. Latgale Rūķus sagaidīja ar sniega vāliem un skaistiem, romantiski piesnigušiem kokiem. Dažās mājās nebija elektrības jau vairākas dienas un dzejolīši un dziesmas tika dziedātas sveču gaismā :). Ciemojāmies pie Andra, Annas, Sarmītes un Martiņenko audžuģimenēm, Katjas, Iļjas un viņa ģimenes, Ilgas un Arņa. Visās mājās valdīja prieks par Rūķu apciemojumu un tika sūtīti lieli „paldies” viesiem ziedotājiem un dāvinātājiem.
Lielāko prieku un sajūsmas saucienus visos bērnos izraisīja lielākais kārums – Ādažu Čipsi.
Meitenes, protams, priecājās par daudzajām uzlīmēm, kuras mums dāvāja tipogrāfija Veiters, savukārt puišiem, protams, prieku sagādāja tehniskās lietas – mašīnas, lego, puzles. Šogad īpašas dāvaniņas bija arī mammām, kuras mums palīdzēja sarūpēt L’oreal un Madara Eco cosmetic. Visi kā viens priecājās par Zviedru meiteņu saadītajām siltajām zeķītēm, cepurītēm un cimdiņiem.

Bērnu prieku un emocijas varat redzēt daudzajās foto....

Rūķi ir gandarīti, ka izdevās tik daudziem bērniem šos Ziemassvētkus padarīt par īstiem svētkiem, taču tas nebūtu iespējams bez jūsu atbalsta.

Liels paldies:
Eiropas Hitu Radio” un radio klausītājiem, un Svetlanai Timofejevai personīgi – par daudzajām dāvanām
Marijai un viņas čaklajām palīdzēm Zviedrijā – par siltajām zeķītēm, cepurēm, šallēm un citiem adījumiem, kā arī dāvanām
Ādažu Čipsiem” – par gardāko un gaidītāko dāvanu
L’oreal” un Zanei Brakovskai personīgi – par šampūniem, kremiem un citām jaukām lietām, kas noder ikvienai meitenei un sievietei
Madara Eco cosmetic” – par kosmētiku
Veiters” un Diānai Nesterovai – par uzlīmītēm un krāsojamām grāmatiņām
Egmont Latvia” – par grāmatiņām dažādu bērnu un jauniešu vecumiem
Lindai un Raitim Zālīšiem – par elektroniskajām vaska svecītēm un saldumiem
BMS” par baterijām svecēm
Gretai” par svecēm, Ziemsvētku rotājumiem un dāvanu maisiņiem
"Colgate" par zobu pastām
Nivea” – par higiēnas lietām
Cubus Baltija” un Dacei Gādigai personīgi – par apģērbiem un iespēju piesaistīt naudas ziedojumus
Ilmas aptiekai” un Sanitai Krievai personīgi – par vitamīniem, par dāvanām Artūram

Paldies ziedotājiem:
Janai Balodei, Anastasijai Terebkovai, Pēterim Kļaviņam, Andai Amoliņai, Mārim Amoliņam, Andrim Ančevam, Ilvai Utānei, Mitsubishi klubam, Ivetai Lausei, Maijai Baumanei, Denisam un Erikai, Sofijai Ārmanei, Daigai Baranovskai, Ģirtam Jankovskim, Santai un Elmāram Rancāniem un visiem, kas anonīmi ziedoja naudas līdzekļus, kurus novirzījām gan Akvaparka transportam, gan saldumiem, gan dāvaniņām.
LNK” – par iespēju tik daudziem bērniem apmeklēt Līvu Akvaparku
Līvu Akvaparkam” un Baibai Vasiļjevai personīgi par īpašajām cenām
Aqua photo” – par fotogrāfijām
Jurro buss” – par transportu
Leldei Gangnusei un draugiem – par dāvaniņām Iļjas ģimenei
Signei Vītolai – par dāvaniņām Ilgai un Arnim
Edītēm – par dāvaniņām Diānai
Zanei Saulei – par dāvaniņām Briežu meitenēm
Diānai Drjukovai – par saldumu un labu vēlējumu paciņām
Agnesei Strautniecei – par dāvaniņām Kaunickaišu ģimenei
Inesei Upei – par transporta un latgales audžuģimeņu noorganizēšanu
Grindexdarbiniekiem – par daudzajām, un kas svarīgi - sašķirotajām (!) dāvaniņām
KMPGdarbiniekiem – par daudzajām dāvaniņām un saldumiem
JRRMVskolēniem – par dāvaniņām
Office day” darbiniekiem un personīgi Ievai Ostrovskai – par dāvaniņām
Berga bazāram” un Kristiānai Skabārdei – par dāvaniņām un iespēju piesaistīt naudas ziedojumus
t/c Spice” – par fotoizstādi un iespēju piesaistīt naudas ziedojumus
Izdevniecības Žurnāls Santa” darbiniekiem – par dāvaniņām
Lauku atbalsta centradarbiniekiem – par dāvaniņām
Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta” darbiniekiem un personīgi Zitai Ruņģei – par dāvaniņām
Telia Latvijadarbiniekiem – par dāvaniņām
Capitaldarbiniekiem – par dāvaniņām
Nordic Rioladarbiniekiem – par dāvaniņām
Žagarkalnam” un personīgi Jurim Žagaram un Zanei Lūkinai – par iespēju divas dienas pavadīt, baudot aktīvo atpūtu
Viesnīcai „Cīrulīši” un personīgi Vinetai par naktsmājām
Brisbenas latviešiem un Ingai Česlis personīgi par ziedojumu, kuru novirzijām jauniešu pasākuma izmaksu segšanai
Paldies visiem 210 labiem cilvēkiem, kuri piezvanīja uz mūsu labdarības tālruni!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB