pirmdiena, 2011. gada 30. maijs

European Hit Radio labdarības akcija „Izkrāsosim Namiņu dzīvi!”

FOTOZIEDOJUMS: GINTS IVUŠKĀNS

FOTOZIEDOJUMS: ANDREJS TERENTJEVS

European Hit Radio arī šogad aicināja savus klausītājus padarīt saulainākas un priecīgākas bērnu namu „Lejasstrazdi” un „Gaujiena” (jeb Namiņi), kā arī mūsu aprūpē esošo bērnu vasaras dienas.
Lai vasaru bērni varētu sagaidīt ar smaidiem uz lūpām, gandrīz visu aprīli EHR klausītāji varēja ziedot konkrētas lietas konkrētiem bērniem, atrodot EHR mājas lapā vēlmju sarakstu, kurā bija atrodamas gan vienkāršas, bērna priekam vēlamas lietas (rotaļlietas, peldkostīmi, kosmētika, apģērbs), gan arī pašiem Namiņiem nepieciešamas praktiskas lietas (trauki, saimniecības piederumi u.tml.).
Liels paldies visiem, visiem EHR klausītājiem un darbiniekiem par atsaucību un ziedotajām mantām, to sašķirošanu un labajām domām un vārdiem, kas tika sūtīti līdz ar šīm mantām.
Mūsu aprūpē esošie bērni šovasar varēs priecīgi doties gan smilšukastē, gan spēlēt bumbu, badmintonu, gan galda spēles, meitenes rotāties ar rotām un kosmētiku, zēni spēlēt bumbu vai lasīt piedzīvojumu grāmatas! Paldies par apģērbiem un apaviem! Vislielākais paldies no Laura un Aivara par velosipēdiem, par kuriem viņi sapņoja vairāk kā divus gadus!
Kopā jums izdevās iepriecināt 104 bērnus un pusaudžus!!! Iecavas, Bauskas, Krimuldas novada bērni, Rīgas reģiona, Latgales audžuģimeņu bērni saka lielu paldies! Ceram, ka viņu prieku un sajūsmu sajutīsiet arī jūs, raugoties fotogrāfijās! Pozitīvās emocijas un prieku, kuru saņēmām no bērniem, sūtām arī mēs – labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” darbinieki un brīvprātīgie.

Paldies jums visiem:
EHR klausītājiem

EHR darbiniekiem, īpaši Svetai un Arvim.

Paldies Janai par dāvaniņām Annas Verzes un Boku audžuģimenēm.

Paldies Maijai par gultiņu Dombrovsku meitenēm.

Fotogrāfiem: Gintam Ivuškānam, Andrejam Terentjevam un F64.

Brīvprātīgajiem, kuri mums palīdzēja dāvanas nogādāt pie bērniem.

Gatim par busiņu dāvanu izvadāšanai.

Paldies vēlreiz no sirds!!!! Lai saulaina un piedzīvojumiem bagāta jums šī vasara!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB