otrdiena, 2011. gada 24. maijs

Skrējiens sezonas garumā

FOTOZIEDOJUMS: Viktors Ozoliņš

FOTOZIEDOJUMS: Kaspars Volonts

Tā skanēja devīze, kuras iedvesmoti mēs, 16 Palīdzēsim.lv komandas un 26 Dinamo komandas skrējēji, devāmies Rīgas Nordea maratona 5 km trasē.
5 km dažiem nelikās tik viegli uzvarama trase, taču visi kā viens, mūsu jaunieši no Palīdzēsim.lv "Jauniešu klubiņa”, veica šo distanci. Mūsu komandu kuplināja arī darbinieki un brīvprātīgo pulciņš. Visu skrējienu pavadīja kopējas komandas sajūta, un lai arī finišējām vairāk vai mazāk „izkaisīti”, prieks par paveikto un gaidas par nākamo, bija neatsverams jauku emociju kopums. Esam pilnībā pārliecināti, ka kopējais komandas gars, kuru uzturēja Dinamo komandas skrējēji, mums deva iedvesmu un spēku visu distances laiku.
Pēc skrējiena devāmies uz McDonaldu, lai uzņemtu patērētās kalorijas:).
Jaunieši bezgala priecājās par Dinamo dāvanām – krekliņiem un „simboliku”, kuras nu varēja pārvest mājiniekiem un ar prieku sirdī lepni stāstīt, ka skrējuši kopā ar pašu HK Dinamo un Rīga:).

Jaunajā DINAMO RĪGA sezonā tiks rīkoti dažādi pasākumi, aktivitātes un labdarības akcijas, kas dos kā emocionālu, tā materiālu atbalstu Palīdzēsim.lv aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem.
Projekta aizsācēji un dalībnieki ir pārliecināti, ka, uzsākts ar īsti sportisku aktivitāti, tas nesīs cerētos rezultātus – sniegs prieku, emocionālu pacēlumu, materiālu palīdzību tiem, kam tas patiesi ir vajadzīgs – Palīdzēsim.lv bērniem un jauniešiem, kā arī gandarījumu tā realizētājiem – Palīdzēsim.lv un DINAMO pārstāvjiem.

Liels paldies visām Dinamo mārketinga meitenēm!
Paldies brīvprātīgajām: Līgai, Zanei, Ilvai un Līgai par publiskajām aktivitātēm un ieguldījumu kopīgu mērķu sasniegšanā!
Paldies fotogrāfiem Kasparam Volontam un Viktoram Ozoliņam!
Paldies T-bodei un Vilnim Lācim personīgi par jaukajiem krekliņiem!
Paldies Rīgas Nordea Maratona organizatoriem par iespēju piedalīties maratonā!
Paldies McDonalds un Krīvam Krauliņam personīgi par pusdienām!
Paldies visiem komandas dalībniekiem un, protams, līdzjutējiem!

Skrējiens sezonas garumā ir veiksmīgi uzsākts!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB