pirmdiena, 2011. gada 25. jūlijs

„Palīdzēsim.lv” bērni un jaunieši piedalās HK „Rīga” treniņā

FOTOZIEDOJUMS: Raimonds Volonts


Sestdien, 23.jūlijā, 12 labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” bērni un jaunieši piedalījās nebijušā pasākumā: HK „Rīga” treniņā, kura laikā bērni ne tikai vēroja treniņu, bet arī paši varēja iemēģināt slidot prasmi. Atsaucīgie jaunie hokejisti palīdzēja bērniem apgūt pirmās prasmes ledus laukumā un sajusties kā hokejistiem! :)

Pats mazākais - Valērijs, kuram ir tikai 6 gadi, un kurš pirmo reizi bija uz slidām, tika īpaši „aprūpēts”. Hokejisti viņam rādīja un stāstīja kā noturēties uz slidām, un pareizi slidot. Pasākuma noslēgumā mazais puisītis jau pats, bez palīdzības, varēja slidot un bija bezgala lepns par to!

Jaunieši mēroja ceļu no Bauskas, Iecavas, Talsiem, un divi jaunieši - Jānis un Margrieta pat tālo ceļu no Latgales (Rušonas pagasta), lai tikai varētu piedalīties šajā pasākumā.

Bērniem un jauniešiem šis bija liels piedzīvojums un visi kā viens priecājās par šādu iespēju – slidot kopā ar „īstiem hokejistiem!” :)

No sirds sakām lielu paldies HK „Dinamo” un HK „Rīga” mārketinga meitenēm - Laurai un Sandrai, treneriem un hokejistiem par šo neaizmirstamo dienu!

Labdarības organizācijas „Palīdēsim.lv” komanda

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB