pirmdiena, 2011. gada 25. jūlijs

Veģos

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Terentjevs


Nu pat jau pagājuši teju vai divi gadi kā slēgta SAC „Ezerkrasti” bērnu nodaļa. Ar šiem īpašajiem bērniem un audzinātājām bijām sadraudzējušies no sirds. Daļu no viņiem satiekam ik pa brīdim VSAC „Teika”, kurā mēs viesojāmies Labo Darbu Nedēļā, Lieldienās, vai arī vienkārši tāpat ik pa laikam apciemojam, lai kopā jauki pavadītu laiku.
Ar tiem jauniešiem, kuri aizbrauca no „Ezerkarastiem” uz SBSAC „Veģiem”, nebijām tikušies visu šo laiku.
Beidzot atradās brīvs brīdis, lai dotos ciemos, un ar mums kopā bijusī centra vadītāja Ginta un viena no audzinātājām.
Jauniešu prieks satiekoties bija tik neviltots! Visi krita ap kaklu Gintai un audzinātājai. Arī mūs viņi atpazina, par ko man bija lielākais prieks un pārsteigums, kas vēlreiz pierāda, ka šie bērni un jaunieši ir īpaši, viņi ir tādi paši kā mēs, tikai ar nedaudz savādāku uztveri un citādāku domāšanu.
Kad pirmie tikšanās prieki bija norimuši, bērni paēda pusdienas, mēs paciemojāmies pie direktores Irēnas Kauliņas, kura kopā ar kolēģītēm mums laipni izrādīja iestādi. Priecājāmies par bērnu darbiņiem un viesmīlīgajām telpām.
Pēc pusdienām devāmies kopīgā piknikā, iestādes teritorijā, ēdām līdzatvestos gardumus, un klausījāmies bērnos - kā viņiem šeit klājas, ko sadarījuši pa šo laiku, kā skumuši pēc draugiem, un cik ļoti viņi cer un gaida, ka atkal visi kopā tiksies „Ezerkrastos”!
Tik aizkustinoši puiši bijušo direktori Gintu sauca par „Eņģelīti!”. Sašiņš teica:”Eņģelīt, Tu mūs vari saukt par bērniem!”
Jaunieši rādīja katrs savu telefonu, aizgūtnēm stāstīja kā sastrādājuši blēņas un bijuši ārpus teritorijas, kā bijuši pie jūras un vēl daudz ko citu.
Pēc piknika devāmies apskatīt istabiņas, kurās mitinās jaunieši. Tās visas iekārtotas omulīgas, sienas fotogrāfijām, arī „vecajām” no „Ezerkarastu” laikiem.

Lai kā arī negribētos, pienāca atvadu brīdis, apmainījāmies ar telefona numuriem un šķīrāmies ar solījumiem no mūsu puses, ka Veģu bērni varēs paviesoties Rīgā pie Teikas draugiem vai otrādāk. Šobrīd domājam par šīs tikšanās noorganizēšanu, ja vēlaties piedalīties un palīdzēt finansiāli vai kā citādi, laipni lūgti!

Palīdzēsim!

MILZĪGS PALDIES BĒRNU EŅĢEĻIEM:

Natālija Sosnicka - LVL 10,- (20.09.11.)

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB