trešdiena, 2011. gada 14. septembris

Kitija

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Terentjevs

Ingai ir trīs bērni: Signija (12 gadi), Ralfs (7 gadi) un Kitija, kurai ir 5 gadi. Mamma viena cīnās par mazās meitiņas veselību un ar pārējām sadzīves problēmām. Tētis stipri mīlējis alkoholu, un šobrīd bērni atsakās ar viņu tikties un nevēlas redzēt.
Stāsts vairāk būs par Kitiju, kurai nepieciešama mūsu palīdzība.
Kitijas veselību apdraud daudz un dažādas slimības, viņai ir epilepsija ar krampjiem, nieru mazspēja, gūžas subluksācija un problēmas ar kuņģi. Kitija labprāt apmeklētu ūdens procedūras, taču nieru problēmu dēļ tās nav iespējams, arī ēdiens jāsasmalcina pirms Kitija var ieturēt ēdienreizi. Kā mamma saka, Kitijai ir visādas problēmas, kādas vien var būt, taču par spīti tām mamma ir apņēmības pilna ar tām cīnīties. Vienai ar visu tikt galā grūti, tādēļ arī vietējā sociālā dienesta darbinieces lūdz atbalstu.
Ar Kitiju ir jāstrādā daudz un smagi. Inga atceras, ka sākumā meitēns gulējis kā „plācenītis”, taču tagad viņa dara jau ļoti daudz, satver mantiņas, pati sēž, sit plaukstiņas, priecājas par brāļa jokiem. Abas ar mammu kopā apmeklē ārstniecisko vingrošanu, masāžas, taču ar valsts apmaksātajām ir krietni par maz. Kitijai patīk būt kopā ar bērniem, tādēļ viņa apmeklēs speciālo bērnu dārziņu Rīgā.
Šobrīd ģimene dzīvo Iecavā, taču, lai būtu tuvāk Kitijas bērnu dārzam kā arī Rīgā būtu vieglāk mammai atrast darbiņu, ģimene plāno pārcelties uz Rīgu.
Kitijai ļoti patīk mūzika, patīk apmeklēt dažādus pasākumus, taču ne teātrī , ne Zoodārzā Kitija vēl nav bijusi...
Šobrīd Ingas ģimene izdzīvo ar 400 Ls mēnesī. It kā tas nav maz, bet parēķinot, ka viņi ir 4 cilvēki un Kitijai nepieciešama īpaša aprūpe, medikamenti un autiņbiksītes, tā ir ļoti niecīga summa.

Mēs varam palīdzēt!
Kitijai nepieciešamās lietas:
- autiņbiksītes
- naudas līdzekļi zālēm, jo ne visas zāles valsts kompensē
- Nutrini pudelītes
- bilžu grāmatas, mazu bērnu mantiņas – muzikālās, grabulīši
- blenderis ēdiena sasmalcināšanai
- naudas līdzekļi masāžām un ārstnieciskajai vingrošanai
- mamma sapņo par rehabilitāciju ārvalstīs vai speciālo krēsliņu Kitijas barošanai
- Kitija ļoti labprāt apmeklētu Zoo, Leļļu teātri vai kādu citu pasākumu

Pagaidām varam palīdzēt ar augstāk minētajām lietām, kā arī nepieciešami 500 LVL medikamentiem, ārstnieciskajai vingrošanai, masāžām un autiņbiksītēm.

Palīdzēsim!

VĒL NEPIECIEŠAMĀ PALĪDZĪBA: 00 LVL (no LVL 500,- 31.01.12.*):

*Mēs katru vakaru atjaunosim ziedotāju vārdus un sniegtās palīdzības apjomu
*Mēs noteikti informēsim par precīzu summas izlietojumu ar turpmāku fotostāstu

MILZĪGS PALDIES KITIJAS EŅĢEĻIEM:

Ivars Siliņš - LVL 50,- (26.08.11.)
Anonīms ziedojums - LVL 15,- (02.09.11.)
Anonīms ziedojums - LVL 70,30 (06.10.11.)
Žanna Kubareva - LVL 50,- (02.01.12.)
Iecavas jauniešu padome - LVL 786,74 (02.01.12.)
Ivars Siliņš - LVL 50,- (31.01.12.)
Larisa Sorokotjaga - LVL 50,- (31.01.12.)

26.08.11. Rīgas Ekonomikas Augstskolas EMBA programmas studenti mācību kursa "Sociālais Bizness" ietvaros vāca ziedojumus Rīgas ielās, pārdodot marinētus gurķus (pie ZooDārza un Tērbatas ielā) :)Rezultātā tika savākti 50 LVL un studenti paši iegādājās blenderi, kas jau ir nodots Kitijai. Pašiem studentiem liels prieks!!!!!
02.09.11.iegādājāmies zāles Kitijai par 17,88 LVL
ir pasūtītas un apmaksātas brillītes brālim - 38,06 LVL.

BMW Diena 2011
Jau ceturto gadu pēc kārtas BMWLife club Latvia rīko pasākumu ,,BMW Diena,, Tas notiek septembra otrajā sestdienā. Šajos svētkos tiek aicināti piedalīties visi BMW auto markas cienītāji, neatkarīgi no kluba, foruma, nacionālās piederības. Dalībnieki kolonnā dodas pa Latvijas pilsētām, maršrutā tiek iekļauts kūltūrvēsturisko pieminekļu apmeklējums, svētku otrā dienas daļa tiek vadīta sporta kompleksā 333 kur dalībnieki var apliecināt savu auto vadīšanas prasmi trasē, kā arī piedalīties veiklības braucienos. Pasākuma neatņemama sastāvdaļa ir arī ziedojumu vākšana bērniem ar veselības traucējumiem.
Šoreiz līdzekļi tika vākti meitenītei Kitijai. Kopumā savākti 123,16 LVL, kas tiks novirzīti Kitijas veselības uzlabošanai, medikamentiem, sadzīves lietām. Paldies BM Auto par suvenīriem un našķiem bērniem, kā arī visiem pasākuma BMW Diena 2011 dalībniekiem!
Kitijai jūs varat turpināt palīdzēt ziedojot līdzekļus organizācijas kontā.

18.10.2011. Iegādājāmies medikamentus par kopējo summu 26,62 LVL. Paldies Ilmas aptiekai par īpašajām cenām!
Katru mēnesi pateicoties SIA Baltā Bura gādībai, Kitija saņem autiņbiksītes.

20.10.2011. Kitijas brālītis un māsa kopā ar mammu apmeklēja HK Dinamo spēli, kas sagādāja neaizmirstamus mirkļus. Pēc spēles bērniem bija iespēja fotografēties ar hokejistiem un bērni saņēma dāvaniņas! Īpašs paldies hokejistam Jamie Lundmark.
Daži foto: http://www.draugiem.lv/www.palidzesim.lv/gallery/index?aid=37468341


23.11.2011. Iegādājāmies medikamentus Kitijas ģimenei par kopējo summu 29,03 LVL. Paldies Ilmas aptiekai par īpašajām cenām!

2011. gada decembris. Iecavas Jauniešu padomes rīkotajā Labdarības pasākumā Kitijai tika saziedoti 786,74 LVL!!!

2012.gada janvāris.
Kitijai iegādāts speciāls krēsliņš, rotaļlieta, medikamenti par kopējo summu 121,05 LVL. Kitijas ģimene gada nogalē pavadīja neaizmirstamu dienu Līvu akvaparkā, kur saņēma arī Ziemassvētku dāvaniņas!

2012.gada februāris

Kitija, viņas brālis un māsa (kā jau vairums bērnu) šajā ziemā daudz slimo. Tika iegādāti medikamenti par kopējo summu 29,94 LVL. Paldies Ilmas aptiekai par īpašajām cenām!


2012. gada, aprīlis.  
Ir apmaksāti: 81 LVL par dažādām palīgierīcēm vingrošanai  un masāžām; medikamenti par kopējo summu :  206,63 LVL. Paldies mūsu draugiem Ilmas aptiekai par draudzīgajām cenām!


2012. gada maijs, jūnijs 
Apmaksāti medikamenti par kopējo summu 113,11 LVL.


2012.gada jūnijs 
Apmaksāti medikamenti par kopējo summu : 47,01 LVL 
Māsa Signija ir iesaistījusies Palīdzēsim.lv Jauniešu klubiņa aktivitātēs un brālis Ralfs dosies uz Spēkarukša nometni! Paldies Spēkaruksim par šo iespēju! 

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB