trešdiena, 2011. gada 14. septembris

GODA LIETA būt brīvprātīgajam!

FOTOZIEDOJUMS: Kaspars Krafs


10. septembrī Rīgas Jauniešu mēneša ietvaros pie TC ORIGO notika vēl nebijis pasākums jauniešiem ar iespēju kļūt par brīvprātīgo!

Vienpadsmit Labo darbu stacijās kopā ar jauniešiem no aktīvākajām jaunatnes organizācijām un sabiedrībā populārām, aktīvām un mērķtiecīgām personībām bija iespēja apgūt pirmās prasmes vai nostiprināt iemaņas, lai atrastu sev piemērotāko brīvprātīgo darbu! Rudens tumšajā laikā jaunatnes organizācijas veiks vienpadsmit brīvprātīgos darbus sabiedrībā, aicinot pievienoties!
Mūsu Labo darbu stacijā – Palīdzēsim.lv teltī, pasākuma apmeklētāji varēja darināt burvīgas rotas mākslinieces Maijas Sējānes – Īles vadībā. Savukārt mūziķis Nils Īle kopā ar mūsu brīvprātīgajiem jauniešiem gatavoja improvizētu priekšnesumu, izmantojot gan perkusijas, gan citus mūzikas instrumentus.
Stiliste Dana Dombrovska, kas ir mūsu brīvprātīgo pulciņā jau vairākus gadus, palīdzēja meistarot interesantas rotas no vīriešu kaklasaitēm.
Jaukās balss īpašniece Vita Baļčunaite veltīja visiem dalībniekiem vairākas mīļas dziesmiņas, kā arī rādīja un mācīja, kā no saldējuma kociņiem pagatavot trauciņus zīmuļiem, matu gumijām vai citādiem niekiem.
Kopā bijām vairāk kā 20 brīvprātīgo, ieskaitot Palīdzēsim.lv jauniešu kluba biedrus. Dienu pavadījām jautrā, pozitīvā un uzrunājošā noskaņojumā.
Mūsu labais darbiņš būs Labo Darbu Nedēļa, kura šogad notiks no 16.-23.oktobrim.

Liels paldies par pasākumu tā galvenajiem organizatoriem – Radošajai apvienībai jauniešiem TREPES un tās vadītājai Ramonai Liepiņai kā arī visiem pārējiem dalībniekiem par pozitīvajām emocijām!

Paldies mūsu brīvprātīgajiem: Maijai Sējānei-Īlei, Nilam Īlem, Danai Dombrovskai un Vitai Baļčunaitei!

Paldies par atbalstu: fotoziņu aģentūrai F64 un īpaši fotogrāfam Kasparam Krafam!

Paldies Gemoss par saldējuma kociņiem!

Visas rotas, kastītes varēsiet iegādāties mūsu labdarības tirdziņos gan Labo Darbu Nedēļas laikā, gan Ziemassvētku laikā!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB