trešdiena, 2011. gada 14. septembris

Jauniešu meistarklases labdarības tirdziņiem

FOTOZIEDOJUMS: Linda Bodniece


Pagājušajā nedēļā daļa no mūsu aprūpē esošajiem jauniešiem tikās meistarklasē, kuras ietvaros tika veidoti magnētiņi, lietas ziepes, sveces un vēl visādi brīnumi, kuri nonāks labdarības tirdziņos.

Sadarbībā ar inovācijas izglītības centru IDEJA, mēs aizsākam jaunu projektu: Dari pats – neprasot!, iesaistos tos bērnus un jauniešus un to vecākus, kuriem dažādu iemeslu dēļ šobrīd ir samazināti iztikas līdzekļi, kā arī jauniešus ar īpašām vajadzībām, aicinot viņus pašiem radīt skaistas lietas, kas vēlāk iepriecinātu kādu no pircējiem – ziedotājiem.

Kā jau ierasts mūsu pasākumos, jaunieši sabrauc no malu malām. Tālākie dalībnieki bija ieradušies no Līvānu puses – Marijas Pupiņas audžubērni. Daudzi no jauniešiem jau sapazinušies nometnēs, bet bija arī tādi, kuri piedalījās mūsu rīkotajā pasākumā pirmo reizi, un mājup braucot teica, ka noteikti, noteikti vēlētos vēl kādu reizi piedalīties un iesaistīties.

Diena paskrēja nemanot, darinot darbus, piknikojot un peldoties vairs ne tik siltajā jūrā :).

Visas sameistarotās lietas tiks „pārdotas” jeb mainītas pret ziedojumiem labdarības tirdziņos. Pirmais no tiem – festivālā Summer Time Jūrmalā. Plānojam piedalīties arī Rīgas Svētkos.

Darbiņus būs iespējams iegādāties arī jaunajā http://www.esilabs.lv/ projektā – Laba bode.

Milzīgs PALDIES par atbalstu šī projekta tapšanā un īstenošanā:
- Inovācijas izglītības centram „IDEJA” un tās direktorei Ilonai Rojai
- BBFactoty
- Lavender
- SIA Greta
- Portāla esilabs.lv vadītājai Lindai Bodniecei par sadarbību un foto :)

Tu vari atbalstīt šo jauniešu iniciatīvu! Līdzekļi nepieciešami meistardarbnīcu organizēšanai: transportam jauniešiem, ēdināšanai, materiāliem.

Palīdzēsim!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB