trešdiena, 2011. gada 14. septembris

Noslēgusies akcija Skola sauc!

FOTOZIEDOJUMS: Andrejs Terentjevs

Jau trešo gadu Palīdzēsim.lv kopā ar saviem lielākajiem atbalstītājiem Charity.lv un citiem ziedotājiem palīdzēja sagatavoties skolai lieliem un maziem skolēniem, kuri jaunā mācību gada uzsākšanos gaidīja ar bažām, jo nespēj iegādāties pašas elementārākās lietas skolai.

Pateicoties lielajam atbalstam, varējām palīdzēt 220 bērniem un jauniešiem uzsākt skolas gaitas.
Skolas lietas tika nodotas Iecavas, Bauskas, Talsu, Jelgavas, Siguldas, Saulkrastu, Ādažu, Rīgas bērniem un jauniešiem, kā arī šogad īpaši vēlējāmies palīdzēt Latgales audžuģimeņu bērniem.
Gandrīz diennakti pavadot ceļā un viesojoties dažādās Latgales audžuģimenēs, saņēmām sirdsmīļus „paldies”, sirsnīgu sagaidīšanu un pozitīvas emocijas!

Paldies Eiropas Hitu Radio klausītājiem, kuri šogad palīdzēja sarūpēt skolas lietas 10 bērniem.

Paldies Jūlijai un pilsētas spēļu projektam Encounter, kas paši uzņēmās rūpes sagādāt un arī nogādāt skolas lietas četrāmLatgales audžuģimenēm. Šeit foto no viņu piedzīvotā un pieredzētā, apciemojot bērnus: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.236238133088383.55975.177854912260039&type=1

Paldies Ilonai un viņas draugiem no Bauskas 4 bērnu ģimenes par sagādātām skolas lietām un citām bērniem noderīgām mantām!

Paldies Romānam Pereverteņam, Tatjanai Višegorodcevai, Kristinai Rozentālei un viņas kolēģiem, kā arī Diānai Jeremejevai un viņas kolēģiem par sagādātajām skolas lietām, drēbēm un apaviem Olgas Sizovas audžuģimenei no Latgales.

Liels paldies visiem uzņēmumiem un iestādēm, kuras savās darba vietās izvietoja kastes mantiskajiem ziedojumiem – skolas lietām: valodu centrs „Nordisk”, Rīgas Domes Pilsētas attīstības departaments, KPMG, Latfood, Labie darbi, AS Citadele, SEB banka, Bite, Baltā bura, Lauku atbalsta dienests, Stora Enso, Reģionālā investīciju banka, kā arī Bikram yogas studija, kura vēl arī veica kancelejas preču iegādi par Ls 50,26.

Paldies Oriflame, Avon, Herbal Shop, Maybelline un Sirowa par kosmētiku u.c. produkciju, kas sagādāja jauniešiem neizsakāmu prieku!

Paldies arī portālam Kopā lētāk par iespēju portāla apmeklētājiem iegādāties kuponu, lai atbalstītu akciju. Kopā iegādāti kuponi par summu 92 LVL.

Paldies visiem, kuri piezvanīja uz labdarības tālruni, kā rezultātā noziedoti 110 LVL

Milzīgs paldies Officeday gan par īpašajām cenām kancelejas precēm, gan par daudzajām nokomplektētajām skolas somām!


Paldies Arēnai Rīga un īpašais paldies mūsu draugiem HK Dinamo Rīga par iespēju spēļu laikā „Latvijas Dzelzceļa kausa” ietvaros hokeja līdzjutējiem ziedot skolas lietas, kā arī pret ziedojumu iegādāties bērnu darinātas lietas.

Paldies Dzintaru koncertzālei par iespēju piedalīties ar labdarības tirdziņu festivāla "Summertime" ietvaros!

Paldies arī visiem ziedotājiem, kas ziedoja naudas līdzekļus mūsu kontā.

Paldies tipogrāfijai Veiters par krāsojamām grāmatiņām un uzlīmēm.

Paldies Ādažu čipsiem par gardumiem.

Paldies „Augļu serviss” par augļiem.

Paldies Egmont Latvija par žurnāliem un grāmatiņām.

Paldies SIA „ASTA PRO” par higiēnas precēm ģimenēm.

Paldies "BALTAJAI BURAI" par saldumiem un autiņbiksītēm mazuļiem!

Liels paldies fotoziņu aģentūrai F64 un īpaši fotogrāfam Andrejam Terentjevam par fotogrāfijām, izturību un palīdzību ne tikai fotografējot, bet praktiski palīdzot!

Lielu paldies Latgales audžuģimenes saka Rito un akcijas „Maini veco pret jauno!” dalībniekiem par saziedotajiem traukiem, kuri tik ļoti noderīgi ikdienā. Lielās ģimenēs trauki ir ļoti pieprasīti, bērni mācās mazgāt traukus, palīdz mammām virtuvē, un tie plīst uz nebēdu! :)

Kopā esam paveikuši lielu un nozīmīgu darbu!

Paldies visiem jums!

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB