trešdiena, 2011. gada 14. septembris

Palīdzēsim.lv - CityGames

FOTOZIEDOJUMS: Zane Brakovska

Pēdējo vasarīgi tveicīgo dienu vislabākais ir pavadīt kopā ar draugiem aktīvā, interesantā un aizraujošā atpūtā. Tieši tā arī darīja Palīdzēsim.lv komanda, kas devās CityLife organizētajā pilsētas orientēšanās spēlē CityGames.

Šī spēle notika pirmo reizi un Palīdzēsim.lv sevi parādīja no dažādām pusēm – gan traucoties trasē, gan arī esot vienā no kontrolpunktiem. Ņemot vērā mūsu noliktavas atrašanās vietu, tā bija arī viens no pirmajiem punktiem daudzām komandām, kurā vajadzēja rādīt savas mākslinieciskās prasmes – kopumā tika izgatavoti daudz auskaru un apgleznotas krūzes, kas tālāk jau nonāks labdarības tirdziņos (interese par krūzīšu iegūšanu īpašumā bija liela, jo tās pašas dienas vakarā Latvijas Dzelzceļa kausa hokejā spēļu ietvaros esošajā labdarības tirdziņā pirmais interesents jau vēlējās to iegūt).

Liels prieks bija vēlāk arī redzēt dalībniekus lepni staigājam apkārt ar Palīdzēsim.lv piespraudēm.

Tikmēr aktīvā trases komanda stratēģiski plānoja savus tālākos kontrolpunktus. Ja sākotnēji likās, ka laiks ir daudz un Arkādija parkā aizrāvāmies ar fotosesijas uzdevumu vai aprunājāmies ar makšķernieku, tad pēdējās divas stundas pagāja nemanot. Mūsu izcilais komandas kapteinis Renāte bija gana drosmīga, lai lektu Daugavā, par ko viņai īpašais hip-hip-urrā! Nekādas problēmas neradīja arī kāpšana Vērmaņparka strūklakā, skriešana ar plikām kājām pa parku vai gulēšana uz galda Vecrīgas populārajā kafejnīcā Egle.

Tāpat ļoti palīdzēja arī kulinārijas prasmes, lai zibenīgi apbrīnojamā ātrumā varētu atpazīt visas kaltētās tējas vai pavāra sagatavotos biezeņus. Arī matemātikas stundas nāca par labu, lai atrisinātu vienādojumu sistēmu ar diviem mainīgajiem.

Tā nu piecas stundas pagāja nemanot un ieradāmies minūti minūtē – kā jau īsti menedžeri. Kaut arī līdz godpilnajai vietai mazliet pietrūka, tomēr 15.vieta 67 komandu konkurencē ir labs rādītājs tik kolosālai komandai!

Lai šajā pasākumā mēs varētu piedalīties paldies par atbalstu jāsaka mūsu ilgadējiem atbalstītājiem:

City life/CityGames un Edgaram Bomikam- par iespēju piedalīties un fantastiski noorganizēto pasākumu!

T-bodei - par komandas krekliņiem
Statoil – par degvielu
Abi2 – par karogu un baneri
Arkolat par krūzītēm

Paldies visiem brīvprātīgajiem, kas palīdzēja nodrošināt “Palīdzēsim.lv” kontrolpunktu un īpašais paldies Līvai no Žagatas bodes!

Lētas aviobiļetes: http://www.aviobiletesonline.lv/letas-avio-biletes/

0 comments:

Ja Tev ir kādi jautājumi, ierosinājumi, tad raksti tos šeit.!

Ierakstīt komentāru

 
atbalstiitaaji
Atbalstītājs - Aldis Gobzems Latvijas Energoceltnieks Atbalstītājs - BTA Apdrošinātāji Atbalstītājs - Jānis Straupe Atbalstītājs - Office Day Atbalstītājs - SONORA Atbalstītājs - ENERGOKOMPLEKSS Atbalstītājs - SIA LCB